Şimdi Ara

Hava Yastığı Geri Çağırma Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün Toyota'dan elden teslim şeklinde bir yazı geldi. Yazıda, hava yastığının fişek bölümünün değişmesi gerektiği yazıyor ücretsiz yapılacakmış. Açılma anında metal parçalarının araç içerisine dağılma riskinden bahsetmişler. Yaptırılmadığı takdirde trafikten kısmen veya tamamen men edilebileceği de belirtilmiş. Bazı seri araçlarda böyle bir sorun varmış sanırım. Böyle bir yazı alıp işlem yaptıran var mı?

• Üstad model nedir corolla mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur_kaptan

Üstad model nedir corolla mı
    Hocam model 2007 Corolla terra d4d, servisten randevuyu aldım değiştirsinler bakalım. Çağırmaları iyi oldu.
  • Bende de 2008 corolla elegans var d4d var bana henüz birşey gelmedi demekki 2007 modellere var
  • ugur_kaptan kullanıcısına yanıt
    evet belli bir seride olabilir, sanırım forumda başkasına böyle bir çağrı gelmedi.
  • Parça sipariş verilip 2 haftada temin edildi. 20 dakikalık işlemle yenisi takıldı. Geçmiş yıllarda da geri çağırma olduğunu gördüm umarım başka sorun çıkmaz.
  • Benim aracım 2009 Auris, geçen Nisan ayında fren hidrolik değişimi için servise gittiğimde aynı değişim yolcu havayastığı için yapıldı.
  • Forumda buna ilişkin bir başlık açmıştım:

TOYOTA'nın tüm geri çağırma sorgulamasını Şasi Numarası ile şu bağlantıdan yapabiliyorsunuz.

şasi no ile sorgulama
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.