Şimdi Ara

Hava Sahamızda Gezinip Duran İngiliz Jetleri ve FlightRadar' daki ilginç olaylar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
1.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • nato demek batı demek...ingiltere demek abd demek....ab demek...

ezelden beri pkk 'yı ypg'yi sana karşı silahlandıran'da natonun sahibi abd....

abd'nin destegine sessiz kalan noto ülkeleri demeyelimde ingiltere diyelim...

sınıra yakın yerleşim yerlerine füze düştügünde bu ingiliz ikiyüzlü ingiliz başkanı yada başkanları neredeydi....bakın adam şimdi ukrayna sokaklarında....

pkk'nın bir dünya saldırısı oldu hiç biride bir şey yapmadı...tam tersi pkk'yı daha güçlendirmeye çalıştılar

Türkiye rus jetini vurdugunda nato kılını kımıldatmadı ...

daha say say bitmez.....onun için fazla natoya güvenmeyin...adamlar ciddi ırkçı...işine gelmedi ülke insanlarına sahip çıkmazlar hatta tam tersi bölgede bozgunçuluk yapıp kenara çekilirler.......fazla güvenmeyin,,,onun için orduyu gelişmiş silahlarla vs donatmamız lazım..

• deniz006 kullanıcısına yanıt

Dünyada birbirinin dostu olan iki ülke bulman zor. Öyle batı diye birlik yok. Almanya, fransa, ingilterenin çıkarları yeri geliyor çatışıyor.

Ülkeler arası dostluk yok çıkarlar var.

Pkk ne alaka ki? Pkk gibi bir örgüte tüm dünyanın silah yağdırması lazım. Çünkü türkiye veya iran gibi ülkelerin güçlü olması değil böyle sorunlarla zayıflaması lazım. Bu iş böyle. Bir ülkenin güçlenmesi diğerlerinin işine yaramaz. İra olsa eta olsa bugün silah vermeyecek miydik? Bunlar ne kadar zarar verirse kardır.

Ayrıca biz o uçağı suriye uçağı diye vurduk. Uçak rus uçağı çıkınca hemen natodan koruma istedik. Onlarda bizi takmadı. Hatta uçağı vurunca erdoğan emri ben verdim dedi aradan zaman geçti ben vermedim dedi bir de pilot fetocu dediler.

• 2023 te lozan bitince ülkemizdeki nato madenlerini çıkarmaya başlayacağız.

Rahat olun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.