Şimdi Ara

Hava Er Eğitim Tugayı Komutanlığı Kütahya Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 7
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 saat 36 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • fggsendromu3622 (5 mesaj) EverDaY (2 mesaj) eBRiHanceR (2 mesaj) Paramedik 112 (1 mesaj) KaraaEL (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) Mobil (3 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Kısa, uzun dönem, bedelli ve Yedek Subay adayları >> Hava Er Eğitim Tugayı Komutanlığı Kütahya Yardım
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    19 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Uzun dönemim. Acemilik burası çıktı. Yapan veya orası hakkında duyumları olanlar bilgilendirebilir mi ? Havacılık hakkında hiç bir bilgim yok. Neler yapmam gerek nasıl bir yerdir ustalık nereye düşer bilgi verir misiniz ? Şimdiden teşekkür ederim

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: arcaacar

havacılık yerleri belli izmir konya eskişehir malatya diyarbakır amasya diye biliyorum

teşekkür ederim :)
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    teşekkür ederim :)
    |
    |
    358. Kd olarak acemiliğimi yaptım. Havacılık rahattır usta birliğinde denetim görmezsen spor eğitim filan yapmazsın kolay kolay.görevin olur onla uğraşırsın. Kütahya havası pistir sabahın köründe küfürle kalkarsın ictimaya. Dikkat et. Eğitim çavuşları biraz kıl tüy olur idare et. Haksızlık yapsalar bile haklı çıkamazsın bölüğündeki astsubaylar onları kollar. Traş bıçağı kremi kolonyası götürmek dışında bişe götürme herşeyi veriyolar. Ama verdikleri jiletler şampuan çok kalitesz onları götür. Şimdiden hayırlı tezkereler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Düştüğümüzde başımıza üşüşen çakalları,ayağa kalktığımızda da görmek isteriz...
  • Onbaşı
    19 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

çok ama çok teşekkür ederim şükür biri ayrıntılı bilgi verebildi :)
    |
    |
    Oggie Boogie kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kardesim iki ayim orda gecti mayis celbi ile gittim ama mayis haziran ustumuzden parkamiz hic cikmafi. Butun tugay askerlerintakir takir dokuluyorduk oksurukten. Cavuslar size bagiracak kizacak mecburlar 200-300 kisiyi ayni anda idare etmek zor is. 55 gunluk askersen yeminden sonra cavuslarla abinkardes gibi olursun. Acemi birligini bitirip, usta birligine yani Kitalara gittiginde de rahatliktan gevsemeye hazir vaziyete gelmis sayilirsin :) ha bi arada sana en iyi tavsiyem ilk.girdigin gun sana kunye okutturacaklar. Adin soyadin memleketin emret komutanim seklinde. Cavuslar sizi kogusa cekip psikolojik baski yapacaklar sen kimsin diye sorduklarinda avazin ciktigi kadar kunyeni bagira bagira oku. Dolaplari felan yumruklarlar. Psikolojik baski yapmak icin. Dert etme. Utanma sen tavsiyemi dinle. Haa birde nizami comelme olayi var. Simdiden antremanli git. :) cok comelip kalkacaksiniz hayirli teskereler simdiden.

|
    |
    fggsendromu3622 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu arada sevk tarihin nedir. ?

|
    |
    fggsendromu3622 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

5 kasım
    |
    |
    eBRiHanceR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    AMD Ryzen 1700 / MSI Gtx 1080 / ASUS Crosshair VI Hero / Corsair 16gb Vengeance Ddr 4 3200hz / Samsung 250 gb 960 Evo / WD 1TB 7200rm / Thermaltake Core V71 Full Tower / Asus ROG PG279Q 27" / Logitech G900 / Logitech G410 / Logitech G533
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Sohbet
kripto para haberleri
Radyo Dinle
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.