Şimdi Ara

HATUNLARA TERS PSİKOLOJİ NASIL YAPARIK ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sizinde başınıza gelmiştir, ne zaman birşey deseniz tersini yapmaya başlarlar, siz A dersiniz o B yi yapar bunun gibi şeyleri nasıl çözeriz?

Sinir küpü olarak gezmekten bıktım mesela, vuracam tekmeyi olmayacak, bu gibi durumlarda nasıl ediyonuz deyin hele bi ?

• kesinlikle cinsel ilişki düşünmüyorum evleninceye kadar de
    tersi olsun
  • ıظoןoʞısd sɹǝʇ
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömer

ıظoןoʞısd sɹǝʇ

Yeter allah kahretsin ya. Lanet olsun silin hesabımı görmez olaydım. Çağırın sitizeni falan yeter yaşamak istemiyorum ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

ıظoןoʞısd sɹǝʇ

/>
  • yahu hemen dalgaya almayın kardeşim , düzgün cevap verin lütfen
  • em onu
  • quote:

ıظoןoʞısd sɹǝʇ

hocam sözlüme 100 100 verirseniz 70 geliyor ortalamam bi el atın lütfen
  • Çok basit kardesim cevabını sen vermissin.sinir küpü olarak gezmekten bıkmıssın gezmeyeceksin ozaman sinirlensen bile ona belli etmeyeceksin takmıyomus gibi yapacaksın hatta ileri gidip umrumda degilmis gibi yaparsan busefer o senin üstüne düşmeye başlayacak istedigini yaptıracaksın

• quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

quote:

ıظoןoʞısd sɹǝʇ

hocam sözlüme 100 100 verirseniz 70 geliyor ortalamam bi el atın lütfen

/>
  • quote:

Çok basit kardesim cevabını sen vermissin.sinir küpü olarak gezmekten bıkmıssın gezmeyeceksin ozaman sinirlensen bile ona belli etmeyeceksin takmıyomus gibi yapacaksın hatta ileri gidip umrumda degilmis gibi yaparsan busefer o senin üstüne düşmeye başlayacak istedigini yaptıracaksın

karakter meseleside bir yerde , aşırı sinir var bende , mıçmaktan sonra tüyde diktimi tam oluyor,
  • quote:

ıظoןoʞısd sɹǝʇ

/>
  • quote:

Orijinalden alıntı: miralay__

quote:

Çok basit kardesim cevabını sen vermissin.sinir küpü olarak gezmekten bıkmıssın gezmeyeceksin ozaman sinirlensen bile ona belli etmeyeceksin takmıyomus gibi yapacaksın hatta ileri gidip umrumda degilmis gibi yaparsan busefer o senin üstüne düşmeye başlayacak istedigini yaptıracaksın

karakter meseleside bir yerde , aşırı sinir var bende , mıçmaktan sonra tüyde diktimi tam oluyor,

Bende aynı sekilde tutamazdm kendimi , sonra o sinirin işi çözmedigini anlayinca ki bu baya bi zaman aldı , dedigim gibi yapmaya basladım, kesinlikle işe yaradı

• quote:

ıظoןoʞısd sɹǝʇ

/>
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glukhovsky

quote:

ıظoןoʞısd sɹǝʇ

/>

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: miralay__

quote:

Bende aynı sekilde tutamazdm kendimi , sonra o sinirin işi çözmedigini anlayinca ki bu baya bi zaman aldı , dedigim gibi yapmaya basladım, kesinlikle işe yaradı

benim içinde baya bir zaman alacak sanırsam , hemen karşı atak gibi saldırmaya devam

• quote:

ıظoןoʞısd sɹǝʇ

/>
  • ömerden beklemezdık bunu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.