Şimdi Ara

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mumiii87 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22.520
Cevap
663
Favori
1.141.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
198 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK

Bu akşam yine iş çıkışı surpriz noktadan günlük 2GB kaptım. Daha surpriz nokta vardı alabileceğim ama onları sırayla her gün akşam alacağım. Zaten hafta içi fazla internet harcayamıyorum. Hepsini bir günde almak yerine her gün bir tane almayı mantıklı buldum.
    Bu arada dün öğlen tam Playcell kart alıp Lefecell Hoşgeldin paketini alacaktım ki bayide çalışan kişi,Lifecell Hoşgeldin paketleri Haydi Gel kampanyasından +1 GB alamazlar,sadece GNC full paketlere veriliyor dedi. TV+ 5GB için Life almaya karar vermiştim. Hemen musteri hizmetlerini aradım,bayinin dedigini onayladı,Haydi Gel 1GB önceden Lefecell paketlere veriliyordu,artık sadece GNC paketlere gelenlere dedi. Ben haydi gel için acele ediyordum kampanya bitmeden alayım diye.
    Surpriz noktadan hergün internet ve dakika gelince 1 hafta erteledim paket almayı. Zaten şuan internetim fazlasıyla yeterli,dün gece gelen 2GB'ı kullanamadım silindi bu akşam ama neyseki bu akşam 2GB daha geldi. Gelmese de Telekomdan var. En az 1 hafta paket almayı düşünmüyorum gerek yok,evimde Turkcell ile Telekom hızı neredeyse aynı. Turkcell 10 mpbs Telekomun üstüne çıktı son hız testi sonuçları. Evimin karşısındaki bayiye gidip müdüre anlattım durumu,burada sizde kaç mpbs biliyorsunuzdur yada bir bakabilirmiyiz dedim. Ben 80 Mpbs için hattımı taşımadım turkcele,zaten telekom evimde en az 70 mbps dedim. Yardımcı olmadılar,bugün bayi önündeki elemanlarına söyledim,hatırladı dünkû muhabbeti. Abi burada 100 mbs üstüne çıkılmıyor,bende iphone X plus var,ben 100 mbps yi hiç geçtigini görmedim dedi.
    Bugün Beyoğlunda Turkcell 110 mpbs çıktı,Telekom 89 mpbs çıktı.
    Turkcell tecrübemi geliştirmek için sanırım en az 1 yıl yoğun kullanmaya devam edeceğim ki yaşayarak bilerek hakkında konuşup yazabilelim. 8 GB civarı 40 TL altında bir kampanya olursa eşimin kullandığı Vodafone hattı da taşıyacağım.
    Yanlız Turkcell bir sürü uygulsma yükletti ve bataryaya baya etki ediyor. Tek sıkıcı durum şuan bu uygulama çokluğu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emekli Komutan

Bu akşam yine iş çıkışı surpriz noktadan günlük 2GB kaptım. Daha surpriz nokta vardı alabileceğim ama onları sırayla her gün akşam alacağım. Zaten hafta içi fazla internet harcayamıyorum. Hepsini bir günde almak yerine her gün bir tane almayı mantıklı buldum.
    Bu arada dün öğlen tam Playcell kart alıp Lefecell Hoşgeldin paketini alacaktım ki bayide çalışan kişi,Lifecell Hoşgeldin paketleri Haydi Gel kampanyasından +1 GB alamazlar,sadece GNC full paketlere veriliyor dedi. TV+ 5GB için Life almaya karar vermiştim. Hemen musteri hizmetlerini aradım,bayinin dedigini onayladı,Haydi Gel 1GB önceden Lefecell paketlere veriliyordu,artık sadece GNC paketlere gelenlere dedi. Ben haydi gel için acele ediyordum kampanya bitmeden alayım diye.
    Surpriz noktadan hergün internet ve dakika gelince 1 hafta erteledim paket almayı. Zaten şuan internetim fazlasıyla yeterli,dün gece gelen 2GB'ı kullanamadım silindi bu akşam ama neyseki bu akşam 2GB daha geldi. Gelmese de Telekomdan var. En az 1 hafta paket almayı düşünmüyorum gerek yok,evimde Turkcell ile Telekom hızı neredeyse aynı. Turkcell 10 mpbs Telekomun üstüne çıktı son hız testi sonuçları. Evimin karşısındaki bayiye gidip müdüre anlattım durumu,burada sizde kaç mpbs biliyorsunuzdur yada bir bakabilirmiyiz dedim. Ben 80 Mpbs için hattımı taşımadım turkcele,zaten telekom evimde en az 70 mbps dedim. Yardımcı olmadılar,bugün bayi önündeki elemanlarına söyledim,hatırladı dünkû muhabbeti. Abi burada 100 mbs üstüne çıkılmıyor,bende iphone X plus var,ben 100 mbps yi hiç geçtigini görmedim dedi.
    Bugün Beyoğlunda Turkcell 110 mpbs çıktı,Telekom 89 mpbs çıktı.
    Turkcell tecrübemi geliştirmek için sanırım en az 1 yıl yoğun kullanmaya devam edeceğim ki yaşayarak bilerek hakkında konuşup yazabilelim. 8 GB civarı 40 TL altında bir kampanya olursa eşimin kullandığı Vodafone hattı da taşıyacağım.
    Yanlız Turkcell bir sürü uygulsma yükletti ve bataryaya baya etki ediyor. Tek sıkıcı durum şuan bu uygulama çokluğu.
    Belli ki o bölgede yoğun kullanım var o yüzden 100 üstü hızlar zor görünüyor. Zaten o hızlara gerek bile yok.

Turkcell'in avantajı stabil hız + sesli görüşme kalitesi.

Hediyeleri dediğin şekilde kullanmak en doğrusu. Hediyeleri bitir paket yaparsın elbet.

• Burada dün ve bu akşam 3 tane surpriz kazan noktası vardı,bugün geçtim almadım yarın alayım diye.
    Şuan bakıyorum yok. Bunun mantığını bilen var mı? Surpriz nokta olan yerdeki surprizi almazsan silinir desen,dün üstünden geçip almadığımı bugün alabildim mesela. Silinmemişti.
    Bu haritada en az 3 tane surpriz nokta vardı şuan yok.
    Ayrıca Şişli Mecidiyeköy'de Cevahir AVM yakınında 2 tane vardı,onlar da yok. Turkcell Surpriz noktayı bitiriyor mu yoksa,yada beni sahte konum mu yapıyor sanıyor. Uygulama sayfasında çok şikayet var sahte (fake) konum kullanmadığı halde Bip uygulamasından yasaklanan çok kişi var. Çok sayıda kişi sahte konum kullanmadığı halde Bipten yasak geldiğini yazmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Belli ki o bölgede yoğun kullanım var o yüzden 100 üstü hızlar zor görünüyor. Zaten o hızlara gerek bile yok.

Turkcell'in avantajı stabil hız + sesli görüşme kalitesi.

Hediyeleri dediğin şekilde kullanmak en doğrusu. Hediyeleri bitir paket yaparsın elbet.

Alıntıları Göster
    Hocam musteri hizmetleri de bayide yanlis bilgi vermiş ne kadar cahil varsa bayilere ve müşteri hizmetlerine topluyorlar sinir oluyorum şöyle ki haydi gel kampanyasi çok önceden herkese acikti 2018 yazin haziran temmuz gibi sadece gnc paketlere yaptilar ocak ayi başinda yeniden herkese acildi ancak en az 27 tl paket alan herkese olarak yani lifecell hoşgeldin 2 gb paketi yararlanabilmekte.

https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/haydi-gel-kampanyasi-

Linkinden detayli bilgi kisminda ilk madde olarak yazmakta bilginize.yalniz numara tasidiginiz zaman ilk 1 ay icinde acmaniz gerekiyor diye biliyorum yinede detatlari tam okuyun hocam siz ancak 27 tllik lifecell hoşgeldin 2 gb paketiyle yararlanabilirsibiz bunu biliyorum.

• genclik17 kullanıcısına yanıt
    Senin yazdıgın linki muşteri hizmetleri email adresime gönderdi sadece GNC paketlere verildigini kanıtlamak için. Çünkü ben veriliyor diye biliyorum,alanlar var ve turkcell lifecell hoşgeldin 5GB paketi tanıtımında verildiği yazıyor diye direttim. O da,evet veriliyordu ama artık sadece GNC paketlere veriliyor,mail adresinize gönderecegim linki açın ve hepsini okuyunuz dedi. Evet,yazının sonunda bir paragrafta sadece GNC paket kullananlar alabilir yazıyor ama baş tarafında ise faturasız paket kullananlar yararlanır yazıyor. Musteri hizmetleri (Barış bey) sonda yazan geçerli dedi.
    Neyse ben yine de 30 gün içinde lifecell 5GB paketini tanımlayacağım daha uygunu gelmezse.

• Tekrar oynaya basıp haritayı aç düzelmesi lazım. Uygulamaya ilk girişte bazen hiç nokta yok ama tekrardan haritaya tıkladığında geliyor noktalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 13 Mart 2019; 1:21:44 >
    Dediğini yaptım değişmedi durum ve buraya yazdım.
    Dün bu haritada hadi yazan noktalar yoktu,şuan baya var.
    Acaba hadiye mi çevirdiler surpriz noktaları. Bu hadi noktaları joker veriyor olmalı. Tabi hadi jokeri surpriz noktadan çıkan internet ve dakika ile karşılaştırılamaz. Hadide tüm soruları bilsen para binlerce kişiye bölününce 1TL'den fazla para düşmüyor ve 20 TL altı olduğu için verilmiyor. Dün hem 20.30'daki bilgi yarışmasında ve akşam 22:00'deki futbol bilgisi yarışmasında final sorusunda kaybettim Zaten sorular zor değil,haliyle binlerce kişi kazanır. Ayrıca yarışırken yanında biri internet hızı iyi olan bilgisayar telefon gibi bir cihazdan google soruyu yazıp cevabını hemen söyleyebilir,süre yeterli.

• quote:

Dediğini yaptım değişmedi durum ve buraya yazdım.
    Dün bu haritada hadi yazan noktalar yoktu,şuan baya var.
    Acaba hadiye mi çevirdiler surpriz noktaları. Bu hadi noktaları joker veriyor olmalı. Tabi hadi jokeri surpriz noktadan çıkan internet ve dakika ile karşılaştırılamaz. Hadide tüm soruları bilsen para binlerce kişiye bölününce 1TL'den fazla para düşmüyor ve 20 TL altı olduğu için verilmiyor. Dün hem 20.30'daki bilgi yarışmasında ve akşam 22:00'deki futbol bilgisi yarışmasında final sorusunda kaybettim Zaten sorular zor değil,haliyle binlerce kişi kazanır. Ayrıca yarışırken yanında biri internet hızı iyi olan bilgisayar telefon gibi bir cihazdan google soruyu yazıp cevabını hemen söyleyebilir,süre yeterli.
    Valla ben kampanya takibini bıraktım artık, 2. hattı da platinum'a geçirdim. İnternet yetmediğinde paylaşım açarım.

Aslında sanada tavsiye ederim, 18GB+4 ay boyunca 2GB (15gb TV+ ve salla kazan garanti gb var) 79 lira. Hediyelerle falan 25'i görürsün.

• quote:

Senin yazdıgın linki muşteri hizmetleri email adresime gönderdi sadece GNC paketlere verildigini kanıtlamak için. Çünkü ben veriliyor diye biliyorum,alanlar var ve turkcell lifecell hoşgeldin 5GB paketi tanıtımında verildiği yazıyor diye direttim. O da,evet veriliyordu ama artık sadece GNC paketlere veriliyor,mail adresinize gönderecegim linki açın ve hepsini okuyunuz dedi. Evet,yazının sonunda bir paragrafta sadece GNC paket kullananlar alabilir yazıyor ama baş tarafında ise faturasız paket kullananlar yararlanır yazıyor. Musteri hizmetleri (Barış bey) sonda yazan geçerli dedi.
    Neyse ben yine de 30 gün içinde lifecell 5GB paketini tanımlayacağım daha uygunu gelmezse.
    Hocam sonda değil ilkte yazan geçerli oluyor turkcellde değişikliği hep ilk madde olarak ekliyorlar dikkat ettiysen ilk maddedeki tarih 22.01.2019 yani yeni bir değişiklik aşağıdaki eski olan müşteri hizmetleri ve bayiden hiçbir zaman adam akilli doğru bilgi alamadim ben hep kendi takibim ile ulaştım sonuca.ben yararlaniyorsunuz diyorum ancak yinede tercih sizin.

• Bayi kafasından sallamış. Lifecell hoşgeldin 5gb paketi alınca +1 GB otomatik yüklenecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.R.E.S. -- 13 Mart 2019; 8:23:51 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam lifecell hoşgeldin 5gb alınca +1gb tanımlandı otomatik haydi gel'den ama 2 saat kadar gecikmeli tanımlandı haber vereyim dedim.

Bu arada Turkcell'e geçince hayatında ilk kez 4G+ simgesi gösterdi telefon Telekom'da hep 4G yazıyordu.

Telekom: 21/6 mbps falan civari hiz aliyordum
    Turkcell: 97/45mbps aliyorum.

• The Anonymous T kullanıcısına yanıt
    Benim ilk taşındığı gün Turkcell 41 mbps/ 14 mbps seviyesindeydi. Düşüktü,belki dergilikten gelen hoşgeldin 1GB hız sınırı vardı.Şuan evimde Turkcell download 70 mbps 90 mbps arası geziyor. Turkcelin Turk Telekomdan bariz iyi tarafı upload hızı iyi.
    Evimde Turk Telekom ile Turkcell neredeyse aynı.
    Tabi bunlar bir yana,Turk Telekomda 15 GB paket 42 TL,Turkcellde 5+1 GB 35 TL. Ben Turk Telekom'da 30 mbps alabilenlerin Turkcell kullanmasına gerek görmüyorum eğer upload yapmıyorsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekli Komutan -- 13 Mart 2019; 13:45:16 >

• quote:

Benim ilk taşındığı gün Turkcell 41 mbps/ 14 mbps seviyesindeydi. Düşüktü,belki dergilikten gelen hoşgeldin 1GB hız sınırı vardı.Şuan evimde Turkcell download 70 mbps 90 mbps arası geziyor. Turkcelin Turk Telekomdan bariz iyi tarafı upload hızı iyi.
    Evimde Turk Telekom ile Turkcell neredeyse aynı.
    Tabi bunlar bir yana,Turk Telekomda 15 GB paket 42 TL,Turkcellde 5+1 GB 35 TL. Ben Turk Telekom'da 30 mbps alabilenlerin Turkcell kullanmasına gerek görmüyorum eğer upload yapmıyorsa.

Abi sesli görüşme yapmıyonuz mu hiç ya? Sadece gb olarak düşünmeyin.

Dün işyerinde bimcell kullanan arkadaşım aradı, inan ne dediğini anlayamadım. Araçtaydım belki o yüzdendir bilemiyorum ama inan ne vodafone ne tt bu konuda turkcell e yaklaşamaz bile.

Bu hafta ilk defa Bip ile konuşma yapıp ses kalitesinin kötü oluşundan başım ağrıdı diyen biri olarak hiç abartmadan söylüyorum son 2 yıldır Turk Tekekom'un ses kalitesi iyi. Kötü olsa dayanamam kullanmam. Asla dayanabilecegim,kabul edebilecegim bir durum değil konuşurken ses kalitesinin kötü oluşu.
    Geçen gün Bip ile konuşayım deneyeyim dedim,5 dakikada beynim döndü ses kalitesinden. Yani ses kalitesine bu kadar takılan ben sence TTelekom'un ses kalitesi kötü olsa kullanırmıyım. Benim ve eşimin hattı 10 yıldır Avea,sürekli konuşuyoruz sorun yok. Eşimin hattı şuan Vodafone ve ben eşimle konuşurken ses kısık uzaktan geliyor sanki. Hep söylüyorum,Avea yıllar önce kendini geliştirmeden çok reklam yaptı,çok abone geldi ve o ara gelenler beğenmedi gitti bir daha gelmeleri zor. Bu stratejik hatayı yaptı Avea. Son 4-5 yılda,özellikle son 2 yılda Telekom seviye atladı.Ben bunu kullanarak,yaşayarak gördüm. Numara taşıma ücretsiz,taşıyın deneyin.
    Bakın ben Turkcell hakkında bilgi sahibi olmak için Turkcell'e hat taşıdım. Turkcell'e sempatisi olan Turk Telekom'u sevmesi zor,Turk Telekom'a sempatisi olanın da Turkcell'i sevmesi zor. Bunlar insanları hipnotize eden sempatilerdir.
    Ben Turkcell'i 5 gündür deniyorum,evet heyecanlı falan ama sıkıldım sanki. İnterneti az veririm ama şunu yükle bunu yükle,koştur,takla at,amuda kalk internet kazan mantığı sıkmaya başladı. Bana 2 gündür surpriz noktadan 24 saatlik internet verdi,kullanamadigim için silindi. Sanıyorum en az 1 ay yakınlarımda alabilecegim surpriz nokta olmayacak.
    Turk Telekom aynı paraya Turkcell'in verdiginin 2 katı interneti veriyor,sen hediye hediye diye koşturma uğraşma al ben sana baştan veriyorum,1 ay kullan diyor. Bunun rahatlığı var. Turkcellde hediyelerle internet Turk Tekekom ile aynı hesaba geliyor hesaplaması kesinlikle yanlış. Turkcell'in verdigi hediyeler zamansız,ihtiyacın olduğu zaman kullanamıyorsun. Vaktin varsa,canın sıkılıyorsa Turkcell eğlenceli ama Telekom'un aynı paraya verdiği 2 kat interneti 30 gün içinde kullanabilmenin rahatlığı başka.

• quote:

Bu hafta ilk defa Bip ile konuşma yapıp ses kalitesinin kötü oluşundan başım ağrıdı diyen biri olarak hiç abartmadan söylüyorum son 2 yıldır Turk Tekekom'un ses kalitesi iyi. Kötü olsa dayanamam kullanmam. Asla dayanabilecegim,kabul edebilecegim bir durum değil konuşurken ses kalitesinin kötü oluşu.
    Geçen gün Bip ile konuşayım deneyeyim dedim,5 dakikada beynim döndü ses kalitesinden. Yani ses kalitesine bu kadar takılan ben sence TTelekom'un ses kalitesi kötü olsa kullanırmıyım. Benim ve eşimin hattı 10 yıldır Avea,sürekli konuşuyoruz sorun yok. Eşimin hattı şuan Vodafone ve ben eşimle konuşurken ses kısık uzaktan geliyor sanki. Hep söylüyorum,Avea yıllar önce kendini geliştirmeden çok reklam yaptı,çok abone geldi ve o ara gelenler beğenmedi gitti bir daha gelmeleri zor. Bu stratejik hatayı yaptı Avea. Son 4-5 yılda,özellikle son 2 yılda Telekom seviye atladı.Ben bunu kullanarak,yaşayarak gördüm. Numara taşıma ücretsiz,taşıyın deneyin.
    Bakın ben Turkcell hakkında bilgi sahibi olmak için Turkcell'e hat taşıdım. Turkcell'e sempatisi olan Turk Telekom'u sevmesi zor,Turk Telekom'a sempatisi olanın da Turkcell'i sevmesi zor. Bunlar insanları hipnotize eden sempatilerdir.
    Ben Turkcell'i 5 gündür deniyorum,evet heyecanlı falan ama sıkıldım sanki. İnterneti az veririm ama şunu yükle bunu yükle,koştur,takla at,amuda kalk internet kazan mantığı sıkmaya başladı. Bana 2 gündür surpriz noktadan 24 saatlik internet verdi,kullanamadigim için silindi. Sanıyorum en az 1 ay yakınlarımda alabilecegim surpriz nokta olmayacak.
    Turk Telekom aynı paraya Turkcell'in verdiginin 2 katı interneti veriyor,sen hediye hediye diye koşturma uğraşma al ben sana baştan veriyorum,1 ay kullan diyor. Bunun rahatlığı var. Turkcellde hediyelerle internet Turk Tekekom ile aynı hesaba geliyor hesaplaması kesinlikle yanlış. Turkcell'in verdigi hediyeler zamansız,ihtiyacın olduğu zaman kullanamıyorsun. Vaktin varsa,canın sıkılıyorsa Turkcell eğlenceli ama Telekom'un aynı paraya verdiği 2 kat interneti 30 gün içinde kullanabilmenin rahatlığı başka.
    Bip i denedim bende 1 2 kez, ama genelde görüşmelerim uzun süreli olduğu için pek performanslı olmadı. Bi halta yaramaz dedim daha da kullanmadım.

Normal aramak en iyisi

Turkcell'den diğer yönleri aradığında şebeke içi görüşme gibi olmasa da yine iyi, fakat diğer operatörlerden arama geldimi sesimi yükseltmek zorunda kalıyorum. Boğuk ses sorunu hep var.

Çevremdekilerde genelde Turkcell'li olduğu için görüşmeler kusursuz oluyor. Hani önceden nefesi duyma muhabbeti vardı ya, netlik konusunda bundan bahsedilirdi. İşte benim şuan aldığım tamamen bu.

İyice Turkcell'in farkını anlamak için farklı lokasyonlarda olman gerek. Oda zamanla olur.

Ben artık hediye peşine koşmuyorum, sn günlüğe düştüğü an bitti bende. Bu yüzden yedek hattı da platinum yaptım (80 liraya 18GB), e arada bi yanıma aldığım sınırsız data hattım da var artık sorunum kalmadı. Ha pahalıya patladı o ayrı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 13 Mart 2019; 12:42:22 >

• Beyoğlu İstiklal'de surpriz nokta avı. Arka arkaya günlük 2 GB vermeseydi iyiydi. Hafta içi geceleri internet harcayamıyorum pek. Caddede başka da surpriz nokta yok,şu lacivert noktalar ne veriyor onu merak ettim alayım bi şunları.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Valla ben kampanya takibini bıraktım artık, 2. hattı da platinum'a geçirdim. İnternet yetmediğinde paylaşım açarım.

Aslında sanada tavsiye ederim, 18GB+4 ay boyunca 2GB (15gb TV+ ve salla kazan garanti gb var) 79 lira. Hediyelerle falan 25'i görürsün.

Alıntıları Göster
    hocam bu paket hangisi hoşgeldin platinium sa 10+5 değilmiydi o +3 gb nerden geliyor acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Reaver

hocam bu paket hangisi hoşgeldin platinium sa 10+5 değilmiydi o +3 gb nerden geliyor acaba

Alıntıları Göster
    Süper hediyeden 4 ay boyunca 2gb daha verecekti fakat sorun olduğu için 12 ay boyunca 3gb verdiler.

• Bip'de, Dergilikten dergi indir surpriz hediye kazan dedi. Dergilik'e girdim dergiler hep ücretli sanırım. Ücret ödemeden direk indir kazan yokmu arkadaşlar?
    Bu hediyenin dergilerin ücreti ödenerek verilmesini teklif edecegini sanmıyorum Turkcell'in. Mutlaka benim bilmedigim bir özellik var,ilk defa dergilik indireceğim de?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.