Şimdi Ara

Hattımın Alabildiği Max. Hızı Nasıl Öğrenebilirim? (614. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.703
Cevap
62
Favori
536.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 612613614615616
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sol menüden internet yazan yere bas direk orayı at.
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    buyrun

Gelen Giden
    ADSL Hızı(Kb/s): 14127 796
    Ulaşılabilir Hız(Kb/s): 18676 1083
    SNR Sınırı (dB): 10.1 14.8
    Hat Zayıflaması(dB): 20.5 10.3
    Güç (dB): 19.5 12.3
  • hanedantr kullanıcısına yanıt
    Bu hat en fazla 16 mbit olur oda tam olmaz akşam saatlerinde snr 8.0 ın altına düşer . Yani hattın sınırlarda , ama bağlı olduğun saha kutusu belki VDSL destekliyordur şuradan bir altyapınızı sorgulayın bakalım ne çıkıyor ;https://www.milleni.com.tr/fiber-nerede
  •  Hattımın Alabildiği Max. Hızı Nasıl Öğrenebilirim?

Paket 8mbit fakat 4.5mbit'den yukarısını görmedim :D AKN'ye girince 2.5'den yukarısını görmedim

Taahhüt bitince farklı bi sağlayıcıda 16mbit pakete geçmeyi düşünüyorum.Geçsem 11-12 mbit hız alabilir miyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leopard2A6 -- 13 Şubat 2018; 20:41:35 >

netspeed te geçtim ilk 10 gün 13megabit hız aldım bugün böle oldu
  • 16 mbite kadar kullaniyorum ama internet hizim 4 mbitten yukari cikmiyor hiz en fazla kac alinir acaba

Hattımın Alabildiği Max. Hızı Nasıl Öğrenebilirim?
  • grand3 kullanıcısına yanıt
    Arıza kaydı bırak hat kötü.
  •  Hattımın Alabildiği Max. Hızı Nasıl Öğrenebilirim?modemi reslemeden önceki durum 1.7 mb saniye sabit alıyodum sorun yoktu  Hattımın Alabildiği Max. Hızı Nasıl Öğrenebilirim? modemi resetledim durum bu sizce hızımı sabitlemişlermidir.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magalci -- 25 Şubat 2018; 18:43:27 >

• Arkadaşlar merhaba son 1 aydır internet bağlantımda kopmalar yaşıyorum. Özellikle akşam 19:00 sonrası ping değeri çok fazla yükseliyor. Kablosuz kullanıyorum tek cihaz bağlı. Önceleri 70-75 ping alıyordum. Örneğin discord üzerinde artık 100-110 arası değeri alırken sürekli değişim oluyor ve ping değeri 1000,1500'e kadar bile çıkıyor. Kullandığım kablosuz kanalda benim dışımda hiçbir ağ bağlı değil. Müşteri hizmetlerini aradığımda da sorunuma çözüm bulamadım. Acaba hat değerlerinde mi bir sorun var?

• lydertasarim kullanıcısına yanıt
    Download için iyi gözüküyor upload sıkıntılı
  • lydertasarim kullanıcısına yanıt
    24mbit mi hız kullanıyorsunuz ? Bende de değerler aynı böyle çıkıyor u1.2.3 falan var d1.2.3. snr değerlerine bakarken bunların hangisi baz alınıyor biliyor musunuz?
  • selamlar.hattımın 24'ten yukarı alamayacağını söylüyorlar.saha dolabı 20 metre yanımda.değerler bunlar.
  • Evet 24mbit hız alıyorum. Hangisi baz alındığını maalesef bilmiyorum.

Selamlar 16 megabitten daha yüksek bir hız almam mümkün görünüyormu.

teşekkürler..
  • Arkadaşlar yeni eve taşımacağım ve taşınacağım eve internet bağlatmadan önce evin altyapısının max kaç desteklediğini öğrenmek istiyorum. İnternet bağlı değilken evdeki telefon portuna modemi bağlayıp arayüzden hattın desteklediği hızı öğrenebilirmiyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6EA805F4C -- 10 Mart 2018; 11:18:45 >

Herkese merhaba arkadaşlar TT 8mbps paket kullanıyorum.Hız olarak 8 görüyorum onda sıkıntı yok ama Netspeed'e geçmeyi düşünüyorum maksimum kaç mbps'lik pakete geçsem mantıklı olur bu değerlerden pek anlamıyorum açıkçası 24mbps'lik paket alıp 12-13mbps görsem cinnet geçiririm Yardımcı olursanız sevinirim.
    Son olarak yeni bir modem alsam bu hat değerlerini iyi yönde etkiler mi yoksa bina altyapısından dolayı değerler yine aynı mı kalır?

Modem bu arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurt gibi açım -- 10 Mart 2018; 16:11:59 >

• Arkadaşlar max kaç alabilirim

• Mertcan-39 kullanıcısına yanıt
    Vdsl geçiş sağlarsan 50 mbit vs kullanabilirsin.
  • Değerlerin iyi değil

https://www.milleni.com.tr/fiber-nerede adresini sorgulayın bakalım hız kaç gösteriyor ona göre bakalım duruma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Vdsl geçiş sağlarsan 50 mbit vs kullanabilirsin.

aşağımakım 25 diyor emin misiniz ya 50 değil 25 bile kaldırsa süper olur :)
  • 
Sayfa: önceki 612613614615616
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.