Şimdi Ara

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: egemenism , huseyin_to Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 6 Misafir - 6 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
22.520
Cevap
663
Favori
1.141.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
198 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ücretsiz dergi kısmı var 1, 2 mblık dergiler var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

ücretsiz dergi kısmı var 1, 2 mblık dergiler var
    Bir tanesin dostum. Şu forumda her operatör konusunda genel olarak bilgisi olup çözüm sunan bir sen varsın bir de Bursalı krkmz.
    Ücretsiz dergi kısmı yoktu,müşteri hizmetlerini aradım,siliniz tekrar yükleyiniz dedi. Sildim tekrar yükledim ücretsiz kısım yenisinde göründü. 6MB bir dergi indirdim 24 saatlik 1GB verdi. Sil süpür 1GB verdi,Salla Kazan her yöne Bip verdi,çocuklara oyun için internet yetmedi. İyi oldu dergi indiriminden 1GB. Son hediyeler zaten,yarın lifecell hoşgeldin 5 GB alıp + Goller Cepte yapmaya başlayacağız.

• Ne ilginç adamlarsınız valla
    Turkcel'e geçtim ilk izlenimlerim nedir:)
  • kim 1gb ister’i nasıl oynuyoruz? bipten kanala giriyorum tık yok

• Baslat yada Oyna yazıp gönderdiniz mi? Süreli dikkat ediniz. İlk hafta 500 mb aldım. O kadar soruya fena değil. Ailece oturup cevaplamak lazım,eşim ve çocuklarla beraber cevaplamasak 500 mb alamazdım. Sorulardan biri çizgi film karakteriydi ufaklık olmasa bilemezdim.

Mesela şimdi yarıştım 100 MB aldım. Devam etseydim daha yüksek alabilirdim belki ama riske girmek istemedim şuan.

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekli Komutan -- 19 Mart 2019; 0:32:2 >

• olmuyor denedim. daha dün taşıdım hattımı lifecell’e. o yüzden mi acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bip'ten Kim 1,GB isteri takip et yap. O sana teklif eder zamanı gelince. Ben de tam sistemini anlayamadım,ilk hafta sadece cumadan cumaya yarıştırdı,geçen cuma yarıştım,dünden beri sürekli yarışma teklif etti şimdi sen yazınca yapayım bari dedim. Normalde Cuma teklif eder sanıyordum da 1 gün sonra tekrar teklif etti. Belki de hergün yarışma hakkı vardır. Her gün 1GB oynanıyorsa 100 MB kazanmak kolay.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emekli Komutan

Bu mesaj silindi.
    3gb daha uygun değil mi ? 25tl sanırım

• Arkadaşlar,Turkcell faturasız tarifelere hattını taşıyacakların yada yakında taşıyanların dikkatlice okumasında fayda var:
    İlk mesajımda da yazdığım gibi Turk Telekom'da 15 GB taahhutlu tarife kullanırken Vodafonede aktif kullandığım 7GB içerikli diğer hattımı Turkcell Lifecell Hoşgeldin 5 GB + 2GB Haydi Gel içerikli paketli Bizbize tarifesine taşıdım.
    Taşıdıktan sonra müşteri hizmetleri haydi gel +2GB Lifecell paketlerine verilmiyor demişti ama verdi. +2GB tanımlandı. Burası önemliydi. Zaten paketin kampanyasında yazıyordu verilir diye ama az da olsa farklı anlama gelen durum vardı. Sonuç olarak +2GB geliyor,ediyor aylık saf 7GB heryöne full internet.
    Ayrıca Lifecell hoşgeldin 5GB ve 7GB paketlerinde +2GB da twitter-facebook için internet var. Bu şekilde 5 GB + 2GB + 2GB =9 GB garanti internet var pakette.

Paket alırken kesinlikle en az 35 TL ödenen paketlerden seçmenizi öneririm. Çünkü ben 35 TL paketi aldığımda,35 TL içeren paket aldığınız için cumartesi-pazar operatör içi(Turkcellilerle)sınırsız konuşma tanımlandı mesajı geldi. Bu kampanyayı hiç görmemiştim. Resmini koyacağım.
    Ben zaten paketin kampanya açıklamalarında yazanları yazmayacağım. Uygulamalarda verilen hediye internetlerin benim için önemi yok. Benim oçin heryöne dakika ve heryöne saf internet önemli.
    Arkadaşlar,ben buradaki arkaşların da verdigi bilgilerle kendim de arastırmalarım sonucu 15 TL verip Paycell aldım. Numara taşıyarak gelip Paycell alıp,paycell'i hattına tanımlayıp,Paycell'e 50 TL yükleyip,ve oradan da hattına TL aktaranlara iyi avantajlar var. Hepsi geldi..

Nedir bunlar: Turkcell'e numarasını taşıyıp ilk defa Paycell alanlar,paycell kartlarına 50 TL yüklerlerse uygulama yada servis satın almak için 50 TL kazanırlar. Ben kazandım ve Goller cepte süper pakete harcayacağım bu parayı. Goller cepteden sanırım ayda 4GB rahat çarparım.

Zaten hattımıza TL yüklemek zorundayız değil mi,önce Paycell alın,Paycell'e 50 TL yükleyin,oradan hattınıza yükleyin. Çünkü bunu yaparsanız:
    Öncelikle Paycell kartınıza 50 TL yüklediğiniz için haftalık 1GB internet geliyor.(bira geç geliyor,10 saat geç geldi bana)

Paycell kartınızdan hattınıza en az 30 TL yüklediğinizde 6 ay boyunca ayda 1 defa haftalık 2 GB internet hediye geliyor(geldi)
    Paycell kartınızdan hattınıza en az 30 TL yüklediginizde Paycell kartınıza 5 TL yükleniyor. Yani 25 TL harcamış oluyorsunuz.
    Paycell kartınızdan 30 TL harcarsanızda bu 5 TL geliyor. Bir kere mi yoksa her 30 TL harcayıncamı bilmiyorum. Belki bir kereliktir.

Ayrıca ayda bir kere olmak üzere 30 TL ve üstü paket aldığım için bu hafta fazladan 1 salla kazan hakkı verdi. Her ay her yüklemenizde fazladan bir salla kazan alıyorsunuz.
    Ayrıca hattıma TL yüklemeyi Paycell uygulaması üzerinden yaptığım için hattıma da ayrıca 50 TL hediye TL yüklendi.(paket alınamaz)

Şunu unutmayın,paket seçerken 35 TL ve üstü paket seçmek avantajları arttırıyor. Çünkü bazı avantajların sınırı,kriteri en az 30 TL içeren paket almak,yada en az 30 TL yüklemek ve saire.

Özetlersek:
    + 3 ay x 1GB haftalık (paycell'e 50 TL yüklemek)
    + 6 ay x 2GB haftalık (paycellden hattına 30 TL yuklemek)
    + 5TL hediye (paycell harcama hediyesi)
    +50 TL Paycell uygulamasında hediye (haftalık internet yada goller cepte alınabilir)
    +1 fazla Salla Kazan(her paket yukleyince)
    Cumartesi-Pazar Turkcellilerle sınırsız konuşma.
    +50 TL hatta bakiye (konuşma,internet ve SMS için) kullanabileceginiz hediye TL(paket ve GB alınamaz)

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekli Komutan -- 2 Haziran 2019; 13:17:33 >

• ender E kullanıcısına yanıt
    Kardeşim,kafanı fazla yorma ben haftalardır araştırdım. Haydi gel kampanyası bitmeden Lifecell Hoşgeldin 5GB yada Lifecell Hoşgeldin 7 GB'ı al. Biri 35 TL biri 45 TL.
    İnternet yetmiyorsa riske girme 7GB olanı al.
    Ayrıca 5GB olanda her yöne dakika 500 dk.
    7GB olanda 750 dk.
    Bu farkı unutma. 500 dakika yetmiyorsa 7GB olanı al.
    Bip dakikaları aynı normal heryone arama gibi arar konuşturur ama internet açık olmadan konusulmaz aynen whatsapp gibi ama whatsapptan bip gibi heryonu arayamazsin Bip ile ararsın.
    Bip işini görür ama ses kalitesi iyi degil. Bazen iyi ses,genellikle kötü.

Turkcell eğer koşturabilirsen,takip edebilirsen günlük hediye interneti 1GB ,1GB da olsa baya veriyor. GNC yaparsan hafta 2 kere çatlat yapıp saatlik internet alırsın.
    Bu konuda ilk mesajdan itibaren çok profesyonel öneriler var oku dikkatlice. Şu az önce yazdığım uzun yazıyı da oku,aklında olsun.

• Kampanya devam ediyor. Mobil uzmana ayrıca teşekkürler....

• emrahakt E kullanıcısına yanıt
    Senyapdiye paycell kart kampanyasının son günü bugün.
    Önce Bipden Keşfet'e tikla,senyapdiye yaz servisi bul,takip et de. Sonra senyapdiye kanalında haftanın uygulamasına git de,paycele yönlendirecek,aç. Profil bilgilerini kontrol et,paycel uygulamasında senin turkcell numaran mı yazıyor.
    Sonra acele geciktirmeden Turkcell bayiye git,
    Turkcell Bayiden paycell kart al 15 TL verip.Kartı numarana tanımlat bayide.
    Paycell karta 50 TL yukle. Kartın şiftesi son 4 hanesi.,istersen sifreyi uygulamadan degistirebiliyorsun ki nutlaka degistir.
    Kartından hattına 40 TL aktar yada markette yada bir yerde paycel ile 10 tl harcama yap.
    Bugün paycell görevini yapabilirsen 15GB internet kazanacakdın 48 saat geçetli ve o sana bu hafta lazım paket almadan idare etmek için.
    Paycell 50 TL kampanyası da tanımlanırsa 50 gün paket almadan idare edersin ama haydi gel kampanyası için 28 gün sonra yani 29 gün dolmadan mutlaka paketi almalısın.
    Neden acele yap diyorum,zaten paycele 50 tl yukleyeceksin,zaten paycellden hattına en az 35 TL yukleyeceksin. Onları bugün hallet 15 GB hediye gelsin.
    Turkcell kullanacaksan paycell için 3-5 TL fedakarlık yapmak gerekli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekli Komutan -- 2 Haziran 2019; 14:36:38 >

• Paycell sanal kart oluşturdum fakat aktive edemiyorum nasıl yapacağız acaba?

Uygulamayı kapat aç. Uygulamaya numaranı tanıttın mı? Kayıt ettin mi yani?

• Tamamdır. E posta doğrulama yapmamışım.

50 TL hediye ile iddaa paketi kaç tl görünüyor,ben kullandigimda 1 ay önce iddaa aylik 3.50 idi
    3.50 TL verdim 4 hafta kullandım,sistemsel hata idi,düzeltmişler galiba. Şimdi aylık iddaa 16 TL olması lazım ama haftalık.16 TL diyorlar. Haftalik 16 TL olmamai lazım.

• Aylık 16 gözüküyor. Bu 50tl bakiyeyi ne şekilde kullanmalıyım? Paket alınmıyor değil mi bununla?

Evet ben de kartımı açıp hediyemi aldım. Özel mesajla haber veren Mobil Uzman'a teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.