Şimdi Ara

Hatsan Torpedo 150 Sniper Vortex

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hatsan Torpedo 150 Sniper Vortex...2015 model gaz pistonlu tüfek...Satma sebebim bana büyük ve ağır gelmesi çok isabetli bir tüfek...Optima 3-9x44E dürbün 1 hafta önce alındı kargo v.s derken 3 gün önce elime geçti max 100 pellet atıldı...poşetinden çıkartmak için boşu boşuna 100 lira daha fazla vermeyin
     Hatsan Torpedo 150 Sniper Vortex  Hatsan Torpedo 150 Sniper Vortex
     Hatsan Torpedo 150 Sniper Vortex

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tofita64 -- 15 Ekim 2015; 10:50:08 >
  • fiyat?
  • bunu tasıması ormana atısa goturmesi serbestmi
    en fazla kac km uzaga gidiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yukarıdaki tüfekten aldım ilk izlenimlerimi aktarmak istiyorum. Bazı arkadaşlar tüfek ağır demişler bu kuvvette alttan kurmalı bir model için bence normal zaten bipod ile kullanılacağından bu durum sorun teşkil etmiyor. Hatta tüfeğin ağır olması atış kararlılığını arttırıyor. Tüfeğin metal işçiliği hakikaten çok iyi fakat plastik kalitesi ve plastik işçiliği berbat siyah renk sevdiğim için sentetik almıştım, eski çin malı oyuncaklar gibi duruyor. Bu fiyata hatsan gibi bir firma daha iyisini sunabilirdi. Çok met edip her tarafa adını yazdıkları truglo gezi en alt kademeye getirmeme rağmen yine de tüfek bir miktar üst atıyor. Yani tüfeğin attığınız hedefi vuramamak gibi ufak bir handikapı var arkadaşlar. Dürbünle kullanmayı düşündüğüm için garantiye göndermeyeceğim. Zaten tüfeği omuzladığınızda nişan hattı göz hizanızın baya altında kalıyor, yani üzerine her halükarda dürbün istiyor bilginize. Dürbün aldıktan sonraki deneyimlerimi paylaşırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.