Şimdi Ara

Hatsan bt65 almalı mıyım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2 gün önce bi avcıya gidip sordum herşeyi full takım lw namlu bt 65 e pompa ile 1600 tl dedi,
    bi kaç ekipman daha alıp (işte çanta bıçak ghillie suit felan) Hafta sonları tatillerde veya boş zamanlarda ormanlık bi alana geçip atış yapmak istiyorum amacım avcılık felan değil. keskin nişancı olayından hoşlanıyorum nromal av tüfeklerinde atıcılığım iyidir.
    Neyse inceledim aslında at-44 alıcaktım ama kurma kolu bana oyuncak gibi geldi öyle bi tüfek alıcaksam bt 65 gibi yandan güzel birşey olmalı o havayı vermeli :D
    at 44 de çubuk gibi birşey var onu çekiyorsun.
    Sizce bt 65 almalımıyım.
    25 m den başlayıp atışı ilerletmek istiyorum adam 300 m atıyor atabilirsen dedi 200 m de nokta atışı var dedi zaten namlu çıkış hızı 375km/s
    Bi fikir verebilir misiniz.

• Hercule u incelediniz mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4ikaos

Arkadaşlar 2 gün önce bi avcıya gidip sordum herşeyi full takım lw namlu bt 65 e pompa ile 1600 tl dedi,
    bi kaç ekipman daha alıp (işte çanta bıçak ghillie suit felan) Hafta sonları tatillerde veya boş zamanlarda ormanlık bi alana geçip atış yapmak istiyorum amacım avcılık felan değil. keskin nişancı olayından hoşlanıyorum nromal av tüfeklerinde atıcılığım iyidir.
    Neyse inceledim aslında at-44 alıcaktım ama kurma kolu bana oyuncak gibi geldi öyle bi tüfek alıcaksam bt 65 gibi yandan güzel birşey olmalı o havayı vermeli :D
    at 44 de çubuk gibi birşey var onu çekiyorsun.
    Sizce bt 65 almalımıyım.
    25 m den başlayıp atışı ilerletmek istiyorum adam 300 m atıyor atabilirsen dedi 200 m de nokta atışı var dedi zaten namlu çıkış hızı 375km/s
    Bi fikir verebilir misiniz.

Aynen herkül tüfeğini inceleyin içinizdeki keskin nişancı coşar
    Şaka bir yana bende bt65 düşündüm herşeyiyle 1600 TL ve BT serisi güçlü bir silah alırsanız ne mutlu
    Ben alacağım dedim beni tek soğutan şey pompa
    Yani silah tüpünü 200 bar olana kadar pompalamak
    Zor dediler 15 dakika boyunca yapabilecekmisiz
    Pompa ısınacak onu ara sıra dinlendireceksiniz
    1 bar 80 psi di sanırım
    Pompa her seferde 32 psi veriyor 200 bar olana kadar owww kolay gelsin inşallah memnun oluruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hala almadıysanız bende full takım var 3 4 kez kullandım verebilirimhttps://forum.donanimhaber.com/hatsan-bt65-qe-elite-lw-pcp-lutfen-yorum--100523352
  • DaLminSSaH D kullanıcısına yanıt
    Vallahi hocam aslında çok uyguna veriyorsunuz. Fakat şuan askerim.
    4 ayım kaldı dönünce alıcam inşallah.
    25m ve 100 m atışlarında mermileri iç içe geçirince komutan alın bunu uzman yapın keskin nişancı olsun demişti :D
    Heves işte dönünce durumum uygun olur olmaz alıcam :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.