Şimdi Ara

Hatırlayamadığım Filmler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
4
Favori
7.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: raptak

quote:

Orijinalden alıntı: Belluschi_16

quote:

Yalnız küfrü düzelt, ban yiyebilirsin. Ki burası ciddi bir bölüm.

Öyle türk filmi var hocam ne küfürü :D

E iyi de sen "tam bir ... olmuştu" demişsin, yani filmin adını söylememişsin, küfretmişsin.

Özür dilerim hocam :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yalnız küfrü düzelt, ban yiyebilirsin. Ki burası ciddi bir bölüm.

Öyle türk filmi var hocam ne küfürü :D

E iyi de sen "tam bir ... olmuştu" demişsin, yani filmin adını söylememişsin, küfretmişsin.

Özür dilerim hocam :D

Niye benden özür diliyorsun ki?

• X@ndeR kullanıcısına yanıt
    Bu arada Jingle All the Way'in, IMDb linkinde Arnold Schwarzenegger Noel Baba kılığına girmiş fakat benim bahsettiğim filmde oğluna alacağı oyuncağın kostümünü giyiyordu. Bu filmin, bahsettiğim film olduğundan emin misiniz hocam? Bir de son yazdığım filmi de biliyorsanız, adını yazar mısınız hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: souv3nir

Jackie'nin oynadigi Madalyon film degil miydi o yav.

Pardon. Jackie Chan Twin Dragons filminde oynamış sadece.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: X@ndeR

http://www.imdb.com/title/tt0106761/combined

Allah razı olsun, Allah ne muradın varsa versin. Bu filmdi, evet.

Yalnız 2 versiyonu var. Birisi Twin Dragons 1992 yapımı, diğeri Double Dragon. :S

Haa, filmlerden birinin adının Twin Dragons, diğerinin ise Double Dragon olmasının nedeni, filmlerin isimlerinin aynı anlama geldiği ve aynı isme sahip olmaması içinmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raptak -- 2 Eylül 2014; 17:59:22 >

• quote:

Pardon. Jackie Chan Twin Dragons filminde oynamış sadece.

Olur mu Madalyon filminde de oynadı.

• E iyi de, ben "Jackie Chan Madalyon filminde oynamadı" demedim ki, yani onu kastetmedim. Oradan kastettiğim, Jackie Chan'ın, Double Dragon filminde oynamamış olması.
    Hocam bir de şu sahne hangi filmden? Bu filmin komik alt yazı eklenmiş bir sürü versiyonu var, bir türlü bulamadım hangi film olduğunu.

http://vimeo.com/11532980
  • Imdbsi çok düşükmüş izlemicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saiyan94

Imdbsi çok düşükmüş izlemicem

Sen izle diye sormuyorum ki ben bu filmleri zaten. Ayrıca hangi filmden bahsediyorsun sen? Double Dragon'a 3,5 vermiş IMDb, sanırım bahsettiğin film de o, zira konuyu açtığımda ilk sorduğum film oydu. IMDb bu filme nasıl bu kadar düşük puan vermiş anlamıyorum. Ohoo, siz IMDb'ye bakarsanız, IMDb'de top 250'deki en baştaki film bile 9,2 almış, siz IMDb'ye bakarsanız, ohooo. Rotten Tomatoes'un %100 puan verdiği Kiralık Katil'e IMDb 8,1 vermiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raptak -- 12 Eylül 2014; 0:24:13 >

Neden cevap vermiyorsunuz artık hocam? Bir de son yazdığım filmleri biliyorsanız, adlarını yazar mısınız hocam?
    Hocam ters cevap verdiğim için mi sorduğum filmlerin adlarını yazmıyorsunuz artık? Eğer o yüzdense, özür dilerim.
  • Helal olsun valla, koskoca forumda X@ndeR'dan başka yardım eden üye yok, resmen.
  • Sorduğun iki filmin adını yazayım biri Warriors of Virtue diğeri Steel(1997)
  • X kare kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam, forumda atar yapmak işe yaramış, anlaşılan ve yazdığın filmler de doğru. Diğer filmlerin adlarını bilmiyor musun ya da hatırlamıyor musun, acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raptak -- 14 Eylül 2014; 4:11:11 >
  • 10 tane solucan dediğin film cesur çaylak olması lazım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erkurt02 kullanıcısına yanıt
    Aynen, o filmmiş. Teşekkür ederim.
  • X@ndeR, hocam yeni filmler ekledim, bir bakar mısınız? Ya da yeni filmleri özel mesajla yazmam sizin için daha mı uygun olur?
  • raptak R kullanıcısına yanıt
    Konu başlığını değiştirmen gerekiyor bence . @raptak ın Hatırlayamadığı Filmler ... Güzel başlık oldu

Eklediğin filmlere biraz bakacağım şimdi.
  • quote:

Bir de bir tane film vardı, o filmde askerler robot gibi, duygusuz yetiştiriliyordu. İçeriğini hatırlamıyorum tam olarak.

Universal Soldier olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.