Şimdi Ara

Hatırlatayım istedim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1 Fernando Muslera
    21 Aurelien Chedjou
    22 Hakan Balta
    23 Lionel Carole
    55 Sabri Sarıoğlu
    5 Bilal Kısa Çıkan
    7 Yasin Öztekin
    8 Selçuk İnan
    10 Wesley Sneijder
    9 Umut Bulut
    11 Lukas Podolski

• O beğenilmeyen küfür edilen vizyonsuz denilen adam
    geçen seneki sezonda şu kadroyla benfikadan nasıl maç alınır gösterdi
    hamzanın tekrar gelmesini istemem ama o zaman gonderilmesi yanlıstı
  • afferin böyle şeyler paylaş işte

lol gelmesini istemiyormuş. tudor'a çok iyi td diyen kalmalı diyen hamza hocayı istemiyor puhahah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taııbuv -- 21 Temmuz 2017; 14:33:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asosyal yaratik

afferin böyle şeyler paylaş işte

lol gelmesini istemiyormuş. tudor'a çok iyi td diyen kalmalı diyen hamza hocayı istemiyor puhahah

Terim olmadigi surece bir ismin 2.kez gelmesine karsiyjm

Hamza yanlis zamanda gonderildi

Basarisiz olmadan adami gonderdik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hamzanın oynattığı o leş futbolu izlemektense dünkü gibi yenilmeyi tercih ederim.Allah kimseyi leş futbolla sınamasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silvérlight

Hamzanın oynattığı o leş futbolu izlemektense dünkü gibi yenilmeyi tercih ederim.Allah kimseyi leş futbolla sınamasın.

Hamzanin futbolu bu kadar les falan degildi

Acip maclara bakin ya da balik hafizali olmayin

Kac sut cekiyorduk kac orta yapiyorduk dok istastikleri aksini iddia ediyorsan

Bunkadar hicbir zaman kotu degildik

Ki ben seni galarasarayli olarak gorup tartismam gerci cunku nefretin galatasarayin onune gecmis

Dunki utanc gecesini tercih ediyorsunn

Dun aslanlar gibi oynadin degil mi ama yenildik bunu tercih ediyorsun aferin

Bir de artilanmis senin yorumuna arti verenler bir zahmey bloklasinlar beni hic muhattap olmayalim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkan19 -- 21 Temmuz 2017; 15:11:41 >
  • allam hamza bile kıymete bindi
  • bu maçtan önce oynanan Astana maçını da hatırlatsana. hani şu kaleci topu içeri tokatlayıp kendi kalesine atmasa grubu sonuncu bitireceğimiz maç.

bir önceki sezonda da gelen geçenden 4 yediğimiz 6 maçta sadece evimizde Anderlecht ile berabere kalıp 1 puan alıp rezil olduğumuz sezonu da hatırlat mesela. adamın şampiyonlar ligi hayatında kazandığı tek maçı koyup onu savunmak nasıl bir mantık?
  • hahaha hamza diyorlar türk futbol izleyicilerinin zeka seviyesi
  • Ulan FİFA'da Galatasaray'ın intikamını alayım dedim, elendiği takımı bulamadım.

• exclusive kullanıcısına yanıt
    onlar prandelli dönemindeydi ayrıca astana atm ve benficaya yenilmedi sahasında o kadroya göre gayet iyiydi ve yanlış zamanda gönderildi rize maçına kadar olan maçlarda konyaya 4 attık gençlere 4 attık benficayı yendik fbden 1 puan aldık kadıköyde aç bak maçlara gayet de iyi oynuyorduk denge denge deyip durmayın ayıp edildi yazık oldu hamzaya o dönem
  • quote:

Orijinalden alıntı: exclusive

bu maçtan önce oynanan Astana maçını da hatırlatsana. hani şu kaleci topu içeri tokatlayıp kendi kalesine atmasa grubu sonuncu bitireceğimiz maç.

bir önceki sezonda da gelen geçenden 4 yediğimiz 6 maçta sadece evimizde Anderlecht ile berabere kalıp 1 puan alıp rezil olduğumuz sezonu da hatırlat mesela. adamın şampiyonlar ligi hayatında kazandığı tek maçı koyup onu savunmak nasıl bir mantık?

Balık hafızalı olmayın diye boşa demiyorum.
    Hamza döneminde o bahsettiğin sezondan sadece 1 maç yaptık arsenala yenildik.
    Yeni sezonda ise 4 maçta deplasmanda a.madrid deplasmanda benfiya yenildik evimizde benficayı yendik deplasmanda astana ile berabere kaldık ben absürt bir tablo görmüyorum.
    bahsettiğin sezon prandelli sezonu boş yazmıssın

• Hamzayıda geçtimde riekerinke cidden haksızlık ettik gibi biraz sabır etsek geçen sene 2 bitirirdi o adam ligi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB39D0135 -- 21 Temmuz 2017; 15:34:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: high speed dirt

Ulan FİFA'da Galatasaray'ın intikamını alayım dedim, elendiği takımı bulamadım.

fifada isveç ligi ve östersunds takımı var. herhalde siz bulamadınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercn80

onlar prandelli dönemindeydi ayrıca astana atm ve benficaya yenilmedi sahasında o kadroya göre gayet iyiydi ve yanlış zamanda gönderildi rize maçına kadar olan maçlarda konyaya 4 attık gençlere 4 attık benficayı yendik fbden 1 puan aldık kadıköyde aç bak maçlara gayet de iyi oynuyorduk denge denge deyip durmayın ayıp edildi yazık oldu hamzaya o dönem

arsenal'den 4 yediğimizde başımızda hamza vardı. ondan önce prandelli olabilir. astana atm ve benficaya yenilmedi ama bu takımlar evlerinde galip geldiler biz kendi evimizde yenemedik. evet hamza yanlış zamanda gönderildi sezon başı gönderilmeliydi. koca sezon çöpe gitmiş oldu.
  • kovulmadan onceki maçları

gs 4 1 gençler

%67 Topla Oynama%33
    23 Toplam Şut12
    14 İsabetli Şut3
    497 Başarılı Paslar 209
    %88 Pas Başarı(%) %72
    15 Korner 3
    4/38 Orta 1/9
    11 Faul 21

fb 1 gs 1

%44 Topla Oynama %56
    16 Toplam Şut 9
    6 İsabetli Şut 3
    263 Başarılı Paslar 358
    %71 Pas Başarı(%) %77
    6 Korner 5
    9/22 Orta 4/25
    25 Faul 18
    3 Ofsayt 2

gs 4 eskişehir 0

benzer tablo

rize 4 - gs 3 kovuldu

%31 Topla Oynama %69
    12 Toplam Şut 14
    7 İsabetli Şut 6
    213 Başarılı Paslar 571
    %76 Pas Başarı(%) %89
    2 Korner 6
    4/20 Orta 3/22
    9 Faul 13
    3 Ofsayt 0
  • quote:

quote:

arsenal'den 4 yediğimizde başımızda hamza vardı. ondan önce prandelli olabilir. astana atm ve benficaya yenilmedi ama bu takımlar evlerinde galip geldiler biz kendi evimizde yenemedik. evet hamza yanlış zamanda gönderildi sezon başı gönderilmeliydi. koca sezon çöpe gitmiş oldu.

kendi evimizde yenemeyen hamza değildi denizliydi

• quote:

Orijinalden alıntı: gurkan19

quote:

Orijinalden alıntı: Silvérlight

Hamzanın oynattığı o leş futbolu izlemektense dünkü gibi yenilmeyi tercih ederim.Allah kimseyi leş futbolla sınamasın.

Hamzanin futbolu bu kadar les falan degildi

Acip maclara bakin ya da balik hafizali olmayin

Kac sut cekiyorduk kac orta yapiyorduk dok istastikleri aksini iddia ediyorsan

Bunkadar hicbir zaman kotu degildik

Ki ben seni galarasarayli olarak gorup tartismam gerci cunku nefretin galatasarayin onune gecmis

Dunki utanc gecesini tercih ediyorsunn

Dun aslanlar gibi oynadin degil mi ama yenildik bunu tercih ediyorsun aferin

Bir de artilanmis senin yorumuna arti verenler bir zahmey bloklasinlar beni hic muhattap olmayalim

Ben gürkanı ciddiye alıp niye yazıyorsam.Lisen de başlasa da rahatlasak.

• quote:

quote:

quote:

ben kendi evimizde başımızda hamza var demedim zaten. arkadaş astana takımını deplasmanda kimse yenemedi demiş, bende onlar en azından kendi evlerinde kazandı biz onu da beceremedik dedim. astana takımından bahsediyoruz teknik direktörlerden değil

• quote:

quote:

quote:

quote:

ben kendi evimizde başımızda hamza var demedim zaten. arkadaş astana takımını deplasmanda kimse yenemedi demiş, bende onlar en azından kendi evlerinde kazandı biz onu da beceremedik dedim. astana takımından bahsediyoruz teknik direktörlerden değil

hamzanın şampiyonlar ligi grafiğinde anormallik yok
    gayet normal sonuçlar a.madrid ile benfikayı deplasmanda yenmek büyük süpriz olurdu zaten benfica ceyrek madrid final yaptı

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.