Şimdi Ara

HATAY'DAKİ YANGINLARI PKK TERÖR ÖRGÜTÜ UZANTISI ÜSTLENDİ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
323
Cevap
2
Favori
20.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
311 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sorumsuzadam

Benim hicbir siyasi partiyle işim yok. Uzun zaman önce oy vermeyi biraktim. Benim kürtlerle de, akp ile de chp ile de hele ki hdp ile hicbir bağım olamaz.

Kim olursa olsun ulkeme vatanama zarar kimse ben onun karşısında durum. Asla kimsenin yaninda durmam. Tek başımayım.

Hdp/pkk nin yaptiklari hicbir sekilde kabul edilemez.

Yanlış alıntı olduğunu söyledim, kaçırdın herhalde :)

• Kankkunen kullanıcısına yanıt
    Sonra gordum. Ama düşüncelerim ayni :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu piç kuruları Ülkeye nasıl elleri kollarını sallaya sallaya giriyorlar. Hiçmi istihbarat teşkilatı yok bu ülkede. Bir sürü canlı yanmış bir sürü insan yangından kaçmış evlerine gidemiyor.maddi zarar zaten ortada bir sürü orman yanmış. Ne diyeceğimi bilemiyorum. Hiç bukadar çaresiz bu kadar duyarsız olmamıştı bu ülke. Sanki ölmüşüz üstümüze toprak atmışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lan şimdide Trabzon yanıyormuş noluyor ya

• Ateşin değil O..nun çocuğu bunlar. Memlekette güvenlik zaafiyetine bakar msn...

• belen kısa sure önce gezıp gördügüm yerlerdı
    şimdi yandı
    yapanlara en buyuk ceza verılmelıdır

• Halktan destek gören terör örgütleri bitirilemez. Bakın İRA, ETA silah gücüyle bitirilebildi mi?

Ne yaparsan yap bitiremezsin. Zira milyonlarca insan kaynağı durmadan çoğalarak devam ediyor.

Fişlenmeden, anonim şekilde 80 milyon insana Işid, Pkk, El-Kaide, Hizbullah vs referandum yapılsın, Pkk 5 6 milyon oy alır. El-Kaide ve Hizbullah destekçileri Işidli oldu artık en az 1 2 milyon oyu garanti var.

Şimdi siz bunu nasıl bitireceksiniz?

2 tane çözüm var. Ya tabanı komple sürgüne yollayacak, öldüreceksiniz ya da onların istediğini yapacaksınız.

Başka hiçbir yol yok.

Bakın Pkk ülkenin her yerinde terör eylemi yapar. Sonuçta aynı ülkedeyiz. Ama Trabzon'da yaşayamaz, Erzurum'da yaşayamaz, Edirne'de yaşayamaz, Denizli'de yaşayamaz, Ankara'da yaşayamaz, Samsun'da yaşayamaz.

Tunceli'de yaşar, Diyarbakır'da yaşar, Van'da yaşar, Mardin'de yaşar.

Çünkü Bornova'da, Çorlu'da, Biga'da, Kula'da, Bodrum'da, Bolvadin'de Alanya'da, Bahçelievler'de, Beşiktaş'ta, Üsküdar'da, Yakutiye'de, Akçaabat'ta, Fatsa'da, Çarşamba'da, Zonguldak'ta, Konya'da, Çanakkale'de teröristlerin asker ya da polis geçen servis yolunu kazıp patlayıcı döşediğini gören vatandaş 155'i arar hemen. Fatsa'da, Of'ta falan direk çeker vurur hatta.

Aynı teröristler Sur'da, Bismil'de, Lice'de, Van'da, Çukurova'da, Tunceli'de teröristler gece vakti askeri güzergahtaki bir yolu kazıp patlayıcı döşerse ne olur? Belediye anında yolu asfaltlar, gören yerel halk ne yapar onu da siz, biz, hepimiz biliyoruz.

80 milyon vatandaşı olan ülkeyiz. 25 milyon azınlık 55 milyon Türk var.

Normalde 55 milyon her türlü, her seçimi kazanır ve 25 milyon azınlık olarak girer meclise değil mi?

Değil işte. Türkler muhafazakar seküler, sağcı solcu, dindar dindar olmayan, alevi sünni, doğulu batılı, hatta karadenizli egeli akdenizli, anadolulu trakyalı göçmen diye kendi içinde paramparça olduğu için seçimi kazanmak için azınlıkların emrine giriyor.

Atatürk nefreti söz konusu olunca Akp ile bir oluyorlar, TSK nefreti olunca CHP ile bir oluyorlar. Bir o tarafa bir bu tarafa gidiyorlar.

% 10 oy ile tam ortadan ikiye bölünen Türk halkını istediği gibi kullanıyor.

Aleni şekilde, kesinlikle gizlemeden, saklamadan, utanmadan Türk nefreti güdüyorlar (Türkiye Cumhuriyeti'nde), açık açık Türkiye'de terör örgütü olan, Türkiye'yi geçtik AB, ABD, NATO, BM gibi en büyük kurumlar tarafından da resmi olarak terör örgütü olarak kabul edilen, düşünce değil cinayet, vahşet suçu işleyen, köyüne gelen gencecik öğretmenleri, doktorları, hemşireleri, imamları katleden, ambulansı arayıp gelen ambulansa pusu atan, 6 aylık bebekleri kurşuna dizen, yaşlı, kadın, erkek ayırt etmeden Türk olan herkesi öldürmek için vahşice eylemler yapan bir örgütü destekleyen parti ve vekiller var. Hem Akp, hem Chp tarafından yıllardır sırf 3 5 oy gelir diye görmezden gelinen bu terör örgütü mensupları ayrıca kendini aydın sanan sözde muhalif ya da iktidar yanlısı çakma aydınlar tarafından gününe göre (iktidar yatağa girdiyse iktidar yanlıları, iktidar savaş açtıysa muhalifler) destek görmeye devam etmekte.

Peki biz Türkler olarak, Atatürk'ün ve kuvayi milliyenin bize kanlarıyla kazıya kazıya kazandığı bu ülkenin evlatları olarak ne gibi bir tepki koyuyoruz ortaya?

Evet siz, hepiniz, herkes gününe göre desteklemeye devam ediyor Pkk'yı.

Şimdi doğrudan 5 6 milyon insan kaynağı, henüz eyleme geçmemiş terörist konumunda olan, 50 milyon da (çocukları saymıyorum) gününe göre destekçisi olan bir terör örgütünü bitireceğinizi, bitirebileceğinizi mi iddia ediyorsunuz?

Size Kral Robert'ın bir sözü ile cevap vermek istiyorum.

1 mi daha çoktur 5 mi?

Birliğini sağlamış, tek bir hedefi olan (Türkiye Cumhuriyeti'ni yıkmak, Atatürk'ü bu ülkeden def etmek) 1 mi, her kafadan ayrı ses çıkan, kendi içinde çatışmalara girmiş, hatta kaybedeğini anladığı anda ya da kazanabilmek için karşı tarafa geçmeye hazır 5 mi?

Söze gelince dindar olan ama yetim hakkını köküne kadar yiyen, haram lokma dışında boğazından tek helal lokma geçmeyenler ile kendine sözde Atatürkçü, seküler, laik diyen ama Atatürk'ün tam zıttı fikir ve düşüncelere sahip olan, Atatürk düşmanları ile kol kola gezenler (kısaca biz) sadece seçim kazanmak istiyor. O kadar. Seçimi kazanmak için tüm kavga. Biri elinde küçük Atatürk büstleri, diğeri elinde Kuran sürüyü yönetmek için, pastayı yemek için çırpınıyor.

O yüzden PKK asla bitmez. Çünkü sevgili seçmen sen bitmesini istemiyorsun. Sen bitirecek kişileri seçmek istemiyorsun. Sen Erdoğan'ı yenmek, CHP'yi yenmek istiyorsun sadece. Bu kadar.

• Alev, alev yanan o canım yerlerde yeni maden ocakları ve oteller yükselecek o zaman kimler neden yaktı ortaya çıkar...

• Karayell kullanıcısına yanıt
    Bi bitmediniz. Ne madeni ya. Evin yanina maden ocagi mi kurulacak? Dumduz yer var 1 km ilerde. Bolge hakkinda zerre fikriniz yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Karayell

Alev, alev yanan o canım yerlerde yeni maden ocakları ve oteller yükselecek o zaman kimler neden yaktı ortaya çıkar...

Sanmiyorum oyle bir sey icin oldugunu. Karadeniz gibi potansiyeli yok.

insanlar asiri adi ve kafasiz olabiliyor. Dogaya karsi boyle bir eyleme kalkisan her kimse umarim kendisi de yanarak olur.

• terör suçu işleyenlerin, yardım edenin, savunanın Türkiye Cumhuriyeti kimliğini elinden alacaksın. Gece salacaksın sınıra. Gidecek başka ülkede güzelce dayağını yiyecek, belki geberecek belki köpek gibi yalvaracak etmeyin diye her türlü parmak izi, yüz tanıma, retine, bilmem ne gibi bilgileri toplayıp ülkeye bir daha girişini engelleyeceksin. Af edilenlerin hepsi masum mu mesela. Operasyonda çıktı p.çin 2-3 tanesi teslim oldu. Sen de tamam dedin gel. İleride başka hareketler yapmak için sızmadıkları ne malum. Aşırı merhametliyiz. Haddinden fazla inanıyoruz bazı şeylere. Bu dediklerime ilk ÜNİVERSİTELERDEN başlayacaklar ki yüzde 70 i oralarda yuvalanıyor.

• HATAY&amp;#39;DAKİ YANGINLARI PKK TERÖR ÖRGÜTÜ UZANTISI ÜSTLENDİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

Halktan destek gören terör örgütleri bitirilemez. Bakın İRA, ETA silah gücüyle bitirilebildi mi?

Ne yaparsan yap bitiremezsin. Zira milyonlarca insan kaynağı durmadan çoğalarak devam ediyor.

Fişlenmeden, anonim şekilde 80 milyon insana Işid, Pkk, El-Kaide, Hizbullah vs referandum yapılsın, Pkk 5 6 milyon oy alır. El-Kaide ve Hizbullah destekçileri Işidli oldu artık en az 1 2 milyon oyu garanti var.

Şimdi siz bunu nasıl bitireceksiniz?

2 tane çözüm var. Ya tabanı komple sürgüne yollayacak, öldüreceksiniz ya da onların istediğini yapacaksınız.

Başka hiçbir yol yok.

Bakın Pkk ülkenin her yerinde terör eylemi yapar. Sonuçta aynı ülkedeyiz. Ama Trabzon'da yaşayamaz, Erzurum'da yaşayamaz, Edirne'de yaşayamaz, Denizli'de yaşayamaz, Ankara'da yaşayamaz, Samsun'da yaşayamaz.

Tunceli'de yaşar, Diyarbakır'da yaşar, Van'da yaşar, Mardin'de yaşar.

Çünkü Bornova'da, Çorlu'da, Biga'da, Kula'da, Bodrum'da, Bolvadin'de Alanya'da, Bahçelievler'de, Beşiktaş'ta, Üsküdar'da, Yakutiye'de, Akçaabat'ta, Fatsa'da, Çarşamba'da, Zonguldak'ta, Konya'da, Çanakkale'de teröristlerin asker ya da polis geçen servis yolunu kazıp patlayıcı döşediğini gören vatandaş 155'i arar hemen. Fatsa'da, Of'ta falan direk çeker vurur hatta.

Aynı teröristler Sur'da, Bismil'de, Lice'de, Van'da, Çukurova'da, Tunceli'de teröristler gece vakti askeri güzergahtaki bir yolu kazıp patlayıcı döşerse ne olur? Belediye anında yolu asfaltlar, gören yerel halk ne yapar onu da siz, biz, hepimiz biliyoruz.

80 milyon vatandaşı olan ülkeyiz. 25 milyon azınlık 55 milyon Türk var.

Normalde 55 milyon her türlü, her seçimi kazanır ve 25 milyon azınlık olarak girer meclise değil mi?

Değil işte. Türkler muhafazakar seküler, sağcı solcu, dindar dindar olmayan, alevi sünni, doğulu batılı, hatta karadenizli egeli akdenizli, anadolulu trakyalı göçmen diye kendi içinde paramparça olduğu için seçimi kazanmak için azınlıkların emrine giriyor.

Atatürk nefreti söz konusu olunca Akp ile bir oluyorlar, TSK nefreti olunca CHP ile bir oluyorlar. Bir o tarafa bir bu tarafa gidiyorlar.

% 10 oy ile tam ortadan ikiye bölünen Türk halkını istediği gibi kullanıyor.

Aleni şekilde, kesinlikle gizlemeden, saklamadan, utanmadan Türk nefreti güdüyorlar (Türkiye Cumhuriyeti'nde), açık açık Türkiye'de terör örgütü olan, Türkiye'yi geçtik AB, ABD, NATO, BM gibi en büyük kurumlar tarafından da resmi olarak terör örgütü olarak kabul edilen, düşünce değil cinayet, vahşet suçu işleyen, köyüne gelen gencecik öğretmenleri, doktorları, hemşireleri, imamları katleden, ambulansı arayıp gelen ambulansa pusu atan, 6 aylık bebekleri kurşuna dizen, yaşlı, kadın, erkek ayırt etmeden Türk olan herkesi öldürmek için vahşice eylemler yapan bir örgütü destekleyen parti ve vekiller var. Hem Akp, hem Chp tarafından yıllardır sırf 3 5 oy gelir diye görmezden gelinen bu terör örgütü mensupları ayrıca kendini aydın sanan sözde muhalif ya da iktidar yanlısı çakma aydınlar tarafından gününe göre (iktidar yatağa girdiyse iktidar yanlıları, iktidar savaş açtıysa muhalifler) destek görmeye devam etmekte.

Peki biz Türkler olarak, Atatürk'ün ve kuvayi milliyenin bize kanlarıyla kazıya kazıya kazandığı bu ülkenin evlatları olarak ne gibi bir tepki koyuyoruz ortaya?

Evet siz, hepiniz, herkes gününe göre desteklemeye devam ediyor Pkk'yı.

Şimdi doğrudan 5 6 milyon insan kaynağı, henüz eyleme geçmemiş terörist konumunda olan, 50 milyon da (çocukları saymıyorum) gününe göre destekçisi olan bir terör örgütünü bitireceğinizi, bitirebileceğinizi mi iddia ediyorsunuz?

Size Kral Robert'ın bir sözü ile cevap vermek istiyorum.

1 mi daha çoktur 5 mi?

Birliğini sağlamış, tek bir hedefi olan (Türkiye Cumhuriyeti'ni yıkmak, Atatürk'ü bu ülkeden def etmek) 1 mi, her kafadan ayrı ses çıkan, kendi içinde çatışmalara girmiş, hatta kaybedeğini anladığı anda ya da kazanabilmek için karşı tarafa geçmeye hazır 5 mi?

Söze gelince dindar olan ama yetim hakkını köküne kadar yiyen, haram lokma dışında boğazından tek helal lokma geçmeyenler ile kendine sözde Atatürkçü, seküler, laik diyen ama Atatürk'ün tam zıttı fikir ve düşüncelere sahip olan, Atatürk düşmanları ile kol kola gezenler (kısaca biz) sadece seçim kazanmak istiyor. O kadar. Seçimi kazanmak için tüm kavga. Biri elinde küçük Atatürk büstleri, diğeri elinde Kuran sürüyü yönetmek için, pastayı yemek için çırpınıyor.

O yüzden PKK asla bitmez. Çünkü sevgili seçmen sen bitmesini istemiyorsun. Sen bitirecek kişileri seçmek istemiyorsun. Sen Erdoğan'ı yenmek, CHP'yi yenmek istiyorsun sadece. Bu kadar.

Bu yorum o kadar değerli ve dolu bir yorum ki... Kaleminize sağlık hocam. Gerçekten hani nasıl onaylayayim nasıl oveyim bilemiyorum noktasina virgülüne kadar katılıyorum.

Saygılar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• sissil S kullanıcısına yanıt

Müdür, ülkeye elini - kolunu ve şeyini sallaya sallaya 4 milyon insan girdi, üç beş terörist mi giremeyecek allasen?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 11 Ekim 2020; 2:35:47 >
  • sissil S kullanıcısına yanıt

Nasilmi giriyor. Chp milletvekilleri konusma yaptirmak icin meclise sokuyor ya. Hatta hdp lideri disari ciksin felan diyorlar. oyle geliyorlar iste.

• Bu malum ırktan herşey beklenir . Defolup gitmezlerde yüzsüzler

• Şimdi devlet olarak terörist puştunu yakalıyorsun hapise atıyorsun adam yan gelip yatıp uyuyor, yiyor, içiyor bide pembe odasıda var ohh miss ee bunun giderinide ben karşılıyorum vergimle demi be güzel iş be. Öldüremiyorsun demokrasi var tamam demokrasi varsa bu piçleri yakaladın ver madende çalışsınlar ondan kazandığınıda yetimhanedeki çocuklara üst baş al. 20 saat çalıştır döve söve 2 saat uyut 2 saatte eğitim ver ama demokratik bir ülkeyiz yapamayız hepiste beslicez..

• Yöneticiler yorumumu niye siliyorsunuz? Hayırdır neyin peşindesiniz?? Zorunuzamı gitti gerçekler?

• Bir sey demek isterim fakat bir seyle bitecek gibi degil kahrolsun PKK kahrolsun Faşistler,londra yanarken ucaklari gonderiyorlar nerdeler doguda şu kadar terörist öldürdük diyolar terörü bitirdik sayilir diyolar nerdeler bu yangin neden dahada artmaya basladi neden kimse cikip bagirmiyor televizyonlarda hatay yaniyor diye nerdeler ama televizyonlarda gunlerce londrayi gösterdiler sonra biz medeni insanmi olduk kahrolsun böyle medeniyet,kahrolsun böyle insanlik.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.