Şimdi Ara

HATASIZ İLK SAHİBİNDEN IPHONE XS MAX 64GB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
2
Favori
1.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Model #Iphone Xs Max Kapasite #64 GB İlan Türü #Satılık Kayıt Durumu #Kayıtlı Apple #Cihaz Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 HATASIZ İLK SAHİBİNDEN IPHONE XS MAX 64GB
    Cihazımı ilk çıktığında Almanyadan aldım ve geldiğinde direk kendi adıma kaydettirdim. Cihazım yurtdışı garantilerinin 1 yıl olması sebebi ile garantisiz 64 gb modelidir. ?Çift simli olarak kaydedilmiştir ve hiçbir sıkıntı yaşatmayacaktır. Pil %88'dedir ve kullanıma bağlı çok rahat 1 gün gitmektedir. Hiç bir darbe çatkak çizik vs bulunmamaktadır ki zaten telefonun heryeri cam olduğundan kılıf tarafından bile çizilmemektedir. Aldığımdan beride çok şükür hiç düşmemiştir ve bu durumlara çok dikkat edip 2. el telefon almanızı öneririm. Satma nedenim ise idareten bir telefon kullanıp ekim kasım gibi çıkacak olan yeni modeli almaktır. Cihazıma Her türlü kefilim fiyatta ufak pazarlık konuşulur.

HATASIZ İLK SAHİBİNDEN IPHONE XS MAX 64GBHATASIZ İLK SAHİBİNDEN IPHONE XS MAX 64GBHATASIZ İLK SAHİBİNDEN IPHONE XS MAX 64GBHATASIZ İLK SAHİBİNDEN IPHONE XS MAX 64GBHATASIZ İLK SAHİBİNDEN IPHONE XS MAX 64GBHATASIZ İLK SAHİBİNDEN IPHONE XS MAX 64GB
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 7100 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul, Üsküdar Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Hocam pasaporta kayıt tarihi nedir ? Üzerinden 2 yıl geçti mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • qlidqyi Q kullanıcısına yanıt
    Merhaba dostum eylül ekim gibi tam 2 yıl olacak telefon eylül ortasında çıktı ben 27 eylülde aldım kayıtda ekim 10 gibi yapıldı. Yani telefon çıkalı 2 yıl olmamış sanırım. Önemi nedir 2 yılın merak ettiğimden soruyorum :))

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Önemi şu sanırım 2 yıl içerisinde pasaport sahibi kaydı (o ya da bu sebepten) iptal etme/ettirme hakkına sahip.

https://www.turkiye.gov.tr/btk-imei-kaydi-iptal

gerçi şimdi denedim, 6 yıl önceki kaydı bile istersem iptal edebiliyormuşum.

HATASIZ İLK SAHİBİNDEN IPHONE XS MAX 64GB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bado6100 -- 14 Temmuz 2020; 13:28:57 >

• bado6100 kullanıcısına yanıt
    Bunu bilmiyordum, uyarı için teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.