Şimdi Ara

Hat sorunu ..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu hat değerlerini nasıl düzelteceğim. Snr down bir gün 20 bir gün 14 bugün ise 8.5

Kafasına göre değer alıyor. İnternetimde kopma yavaşlık yok ama 100 mbit vdsl paketteyim ve 55’i geçmiyor.

Yardımcı olur musunuz acaba?

Hat sorunu ..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Merhaba, iç tesisat kablolarından ya da oksitlenme kaynaklı değişiklik yaşanmış olabilir. İç tesisatınızda sorun yoksa arkadaşlarımın kontrol edebilmesi için www.turk.net/oim sayfamızdan destek kaydı oluşturabilir misiniz?
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Merhabalar destek kaydını oluşturdum. Şu an ki internet performansı şu şekilde ;

Hat sorunu ..

Hat sorunu ..

Hat sorunu ..
  • ppobelter kullanıcısına yanıt
    Merhaba, teknik uzmanlarımız oluşturduğunuz destek kaydına istinaden gerekli çalışmaları yaparak sorunu çözümleyecektir. Bu süre içerisinde gelişmeleri www.turk.net/oim sayfamızdan takip edebilirsiniz.
  • Hattın 100mbps kaldıracak gibi görünmüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler merakla bekliyorum :)
  • NT2L kullanıcısına yanıt
    Hocam sorunu bulsunlar ki hani telekom ile alakalı değil iç tesisatım ile alakalıysa çözmeye hazırım. Ankastreden yeni hat çekeceğim eve. Yeter ki sorun şu desinler kafi..
  • Hat değerlerinin önemi yoktur açıkçası bu saatten sonra ...

Edit: an itibarı ile 93 mbit almaktayım. Teşekkürler TurkNet geç olan güzel olurmuş demek ki :)

Hat sorunu ..

Hat sorunu ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ppobelter -- 27 Nisan 2020; 12:25:12 >
  • ppobelter kullanıcısına yanıt
    Keyifli kullanımlar dilerim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.