Şimdi Ara

Hat Değerlerim Uygun Mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Modemim eskidiği için hg658c v2 superonline modemini aldım turknet internetini kullanıyorum velhasıl modem kurulumunu yaptım.Adsl olmama rağmen ki öylede girmeme rağmen beni vdsl bağladı modem ve hızımda artış oldu baya upload zaten uçtu bu bağlamda vdsl geçersem eğer hızım daha iyi olabilir mi acaba ne dersiniz şuan kullanıcı adım filan adsl zaten enteresan bir durum
    Hat Değerlerim Uygun Mu
    Buda hat değerlerim değerli önerilerinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Herkesin kullanıcı adı adsl onla alakası yok. Siz yapada olduğunuz için VDSL modem takınca hattınız VDSL olarak buluşmuş (muhtemelen VDSL profildeydi hat). Profiliniz oyuncu olarak kalsın. Fazlası gelmez

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • NT2L kullanıcısına yanıt
    Turknetin teknik bilgilerde adsl olarak buluşuyor modem, vdsl değil.Ayrıca hızım indirme yaparken 22lere çıkıyor, şaka gibi zaten bu değerler benim için öncesi 11 oluyordu anca ve şuan upload 4mbps cidden baya iyi oldu ama şu vdsl olayını anlamlandıramadım tam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deduct -- 9 Haziran 2020; 14:6:46 >
  • Deduct kullanıcısına yanıt
    Şöyle, 4 Mbps upload TR Adsl profillerinde yok.
    VDSL bağlantı kurmuşsunuz bunda sorun yok.
    Olayın aslı dediğim gibi YAPA. TurkNet iki sinyali de tanımlıyor Yapada. Modem neyde buluşursa.
    Siz isterseniz yine de bir kayıt açın, hatta (sanmıyorum ama) santral mesafeniz yakın ise düşük hız alıyorum yazın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NT2L -- 9 Haziran 2020; 15:46:27 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Yapanın olayı olabilir haklısın.Yazıcamda bozulmasından korkuyorum.Santrale uzaklığım 1446 metre daha önce vdsl geçmek istediğimi söyledim ama mesafeden dolayı geçemeyeceğimi söylediler şimdi birde geçirirler ortaklık karışabilir turknette ortalık karışınca toparlamasıda uzun sürüyor ondan buluşmak istemiyorum pek :D ama adsl dediğin gibi 22 hız filan alamaz yapa ikisinede tanımlı demekki şuan kurcalamama kararı aldım bu şekilde iyi fazlasına gerek yok birde bu snr hangi değer oluyor fotoğrafta önceki modemde direk snr yazıyordu 6 filandı bunda bir değişim oldu mu onu merak ettim

• Deduct kullanıcısına yanıt
    Mesafe çokmuş, bence de hiç kurcalama şimdi
    Gürültüler SNR
    Eyv sağol çok yardımcı oldun

• çok kötü bu değerler zaten max 21 geliyor komalar vs olmaz 18e sabitlenmiş ama çok düşük hız.
  • Şimdi neye göre kötü onu konuşmak lazım bundan önce benim max alabildiğim hız 11mbpsdi ki buda 8-9 geliyordu.Türk telekomda yükseltmeye çalıştım en çok 12 alabilirsiniz dediler yükseltemeyiz dediler şuan 17-18 sabit hız hatta indirmelerde 22ye çıkıyor orda sabitlenebiliyor upload desen 4mpbs bunlar benim için mük şuan genel olarak evet pek iyi değil
    Hat Değerlerim Uygun Mu
    Bu arada turknet teknik bilgilerde Modem vdsl buluşuyor değişmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deduct -- 9 Haziran 2020; 21:24:23 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.