Şimdi Ara

Hat değerlerim nasıl (ADSL'den VDSL'e geçiş)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 12 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Against Me (3 mesaj) Zatı Muhterem (1 mesaj) Cant Let Go (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (2 mesaj) Uygulama (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Türk Telekom >> Hat değerlerim nasıl (ADSL'den VDSL'e geçiş)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
  • Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 9 saat 29 dakika kadarı kaldı.
    Bugün 16 mbps ADSL kampanyamdan 24 mbps VDSL'e geçiş yaptım.Geçişin 2-15 gün arasında sağlanacağı söylendi. Şuan hala ADSL bağlanıyorum bir değişiklik yok. Ara ara ping sorunu yaşıyorum. Hat değerlerimde bir anormallik var mıdır ve 24 mbps VDSL için uygun mudur? Santrale uzaklığım 476 m. Altyapımın maksimum 40 mbps destekleyeceği söylendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Against Me -- 30 Ekim 2020; 1:1:37 >

|
    |
  • Yüzbaşı
    460 Mesaj
    Benim de 16 mbps Türk Telekom hocam nasıl geçtiniz Vdsl ye? Telefonla müşteri hizmetleri ile mi? Yoksa ekip gelip port mu açtı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Taahhütüm bitmek üzereydi. Arayıp yenilemek istediğimi söyledim, altyapının en fazla 40 mbps VDSL desteklediğini söylediler. 89TL'ye 24 mbps VDSL'e taahhüt yaptım fakat porttan falan bahsetmedi, sadece 2-15 gün arasında olacağı söylendi. Şuan hiç bir değişiklik yok hala ADSL 16mbps.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Zatı Muhterem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    686 Mesaj

Snr değeri sınırda. Anlık kopmalar yaşıyor musunuz? Ankastreden modeme kadar olan kabloda ek var mı? VDSL geçişiniz tamamlandığında hattınızda sıkıntı yaşarsanız kablonuzu değiştirme yoluna gidersiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: Cant Let Go

Snr değeri sınırda. Anlık kopmalar yaşıyor musunuz? Ankastreden modeme kadar olan kabloda ek var mı? VDSL geçişiniz tamamlandığında hattınızda sıkıntı yaşarsanız kablonuzu değiştirme yoluna gidersiniz.

Kopma çok nadir oluyor, 7 olan snr değeri 8lere yükseldi gün itibariyle. Ping değerlerinde yükselmeler oluyor anlık olarak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal Oku
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Radyo Dinle
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,274
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.