Şimdi Ara

Hat Değerleri / Snr Dalgalanması (NetSpeed)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5
Cevap
0
Favori
350
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    261 Mesaj
    Netspeed'e başvuru yaptım ve internet bağlantısı bugün sağlandı. Ama bağlantı dakikada bir kopuyor.
    Müşteri hizmetlerini aradığımda snr değerimin çok dalgalı olduğunu ve bunun iç tesisattan kaynaklandığını söylediler.
    Elektrikçi hattı yeniledi. Hat splitter vs olmadan direk modeme bağlı. Ama durum değişmedi bağlantım sürekli kopuyor. Müşteri hizmetleri ısrarla iç tesisattan kaynaklı diyor.
    Değerler şu şekilde.

Ne yapmam gerekiyor?

|
    |

• Yarbay
    12733 Mesaj
    Modem milattan kalma farklı modemlede ölçüm yapın.

Son verdim kalbimin gereksiz işine Yaşarım hayatı gelişine Aldırmam kaderin çekilişine Neden mi ? bilirsin aldırmaz o benim iç çekişime.
  • Yarbay
    2688 Mesaj
    Hat değerleri çok kötü.
    |
    |
    Snr çok düşük, kabloda ek var veya oturduğunuz bölgedeki internet kötü.
    |
    |

Arkadaşımdan modem alıp denedim değerler yine aynı.

Müşteri hizmetleri hala iç tesisatta sorun var demeye devam ediyordu iptal için dilekçe verdim. Tekrar arayıp teknik desteğin bana yanlış bilgi verdiğini tekrar kurulum ve ilk faturada indirim teklif ettiler. Bende ilk günden bu sorunları yaşayacaksam gerek yok diyerek reddettim. Halletmiş olduk hocam. Cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    AMC kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
bankalar.org
kolayoto.com
emek server
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.