Şimdi Ara

Hat değerleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bu hat değerleri nasıldır arkadaşlar ? teşekkurler

• Fena değil, her ne kasar 19 mbit ulaşılabilir gibi gözüksede 16 mbit te bir ihtimal tutunamayabilir. Olmadı 12 mbite sabitletirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: white_predator

Fena değil, her ne kasar 19 mbit ulaşılabilir gibi gözüksede 16 mbit te bir ihtimal tutunamayabilir. Olmadı 12 mbite sabitletirsiniz.

bendeki nasıl sizce

Hat değerleri
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Hocam sizde snr margin düşük olduğu halde santrale yakın olmanız kurtarmış. Snr marginin 10 nun hatta 15 in üzerinde bir değerde olması makbuldur. Eğer sık sık kopma yaşamıyorsanız bırakın böyle kalsın. Ama temiz bir bağlantı için hızınızı 12 mbite düşürtebilirsiniz. Bu halde azda olsa crc hataları almışsınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam sizde snr margin düşük olduğu halde santrale yakın olmanız kurtarmış. Snr marginin 10 nun hatta 15 in üzerinde bir değerde olması makbuldur. Eğer sık sık kopma yaşamıyorsanız bırakın böyle kalsın. Ama temiz bir bağlantı için hızınızı 12 mbite düşürtebilirsiniz. Bu halde azda olsa crc hataları almışsınız.

reis 16 mbps + 300 gb akn kullanıyorum IDM'den 18 mbps torrenten stabil 16 mbps alıyorum ve wifi kullanıyorum pc laptop hat kopması felan hiç olmuyor bana sıfır yani ne diyorsun şimdi sne bu işe

• quote:

12ye cekmek pingide etkilermi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alphan12 A kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla etkilemiyor. Ama hat kalitesi kötü ve çok parazit varsa o zaman faydası olabilir. T1.413 ve g.dmt modülasyonları genel olarak ping konusunda daha başarılı, ama onda da download hızından feragat etmek gerekiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.