Şimdi Ara

Hat açarken kullanılan bilgiler neler?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bir şahısla kimlik resmimi paylaştım ve güvensiz olduğunu düşünüyorum.
    Yeni hat açma ihtimali var mıdır adıma yani seri no vs hangi bilgiler kullanılıyo hat açarken?
    Yeni kimlik çıkartsam seri no değişirmi? Değişse bile diğer bilgilerimi kullanabilecegi bir alan varmı korkuyorum.
    E devletten hatları takip ediyorum ama yinede o aşamaya girsin bile istemiyorum lütfen akıl verin.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Tc kimlik no ve adres verirsen adina paravan şirket kurarlar.7 gün mahkemeye itiraz hakkin olur.biraz dikkatli ol bu tarz konularda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucuzlukavcisimezarciamca

Tc kimlik no ve adres verirsen adina paravan şirket kurarlar.7 gün mahkemeye itiraz hakkin olur.biraz dikkatli ol bu tarz konularda

Adımıza şirket kurarlarsa, nasıl haberimiz olabilir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mobidik

Adımıza şirket kurarlarsa, nasıl haberimiz olabilir?

Alıntıları Göster

Bu konu ile ilgili e devlettendi galiba bi yerden bakabiliyorduk ama unuttum valla :( sen sen ol tc kimlik no ve adres bilgilerini kimseyle paylaşma işte ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artık yeni hat açılınca adınıza kayıtlı olan tüm hatlara "X operatöründe 0532 xxx xx xx numaralı hat açılmıştır." diye SMS gidiyor.

• 0537 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam YASALUYARI başlığıyla geliyor.

• Mobidik kullanıcısına yanıt
    Kimliğiniz bütün devlet dairelerinde ve bankaların sisteminde kayıtlı olduğu için adınıza şirket açma kredi çekme vs gibi olaylar artık yok

• E devletten sorgulaması yapılabiliyor.

• nuriaga6565 N kullanıcısına yanıt
    Bence olan olmuş, geçmiş olsun. Bu saatten sonra
    ancak vatandaşlıktan çıkarak kendini garantiye alabilirsin, her koşulda büyük risk var, her an fetocu, ketocu yada abeci fln diye hakkında haber çıkabilir

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.