Şimdi Ara

Haswell Retina Macbook Pro [Kullanıcı Kulübü] (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.270
Cevap
39
Favori
76.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sharky25ant

Ben de rMBP almadan önce daha önceden MBA kullandığım için yine air almak istiyordum ama sonradan retina ekran, daha iyi GPU ve CPU, daha hızlı SSD ve model olarak da daha yeni olduğu için rMBP seçimi yaptım. Şuan iyiki de öyle yapmışım diyorum
    Bu arada ben 2,6 GHz işlemci, 16 GB RAM ve 256 GB SSD konfigüre ederek aldım. Alet resmen uçuyor

Yorumunuz için çok teşekkür ederim. Bende kararımı MBPr yana kullanıcam sanırım retina ekranı ve gpu cpu aradaki farka değecektir.

• apple nin sitesindeki ürünlerde kod numarası olmadığından ürünleri karıştırıyorum.Rica etsem linkteki macbook'un işlemcisi haswell mi söyleyebilirmisiniz.

http://www.escmarket.com/apple-15vequot-me293tu-a-macbook-pro-retina-display-intel-core-i7-20ghz-quad-core-8gb-ddr3l-256gb-ssd-q-turkce-pmu752
  • İşine yarayacak olanlar varsa aşağıda vereceğim linkteki tüm programlara ortalama fiyatı (şu anda $9.11) veya daha fazlasını bağışlayarak sahip olabilirsiniz.

https://stacksocial.com/sales/the-name-your-own-price-mac-bundle-4-0-ft-snagit-flux-4
  • quote:

Orijinalden alıntı: draco1987

quote:

Orijinalden alıntı: jakess

gonderim 1-3 gun diyo
    teslimat subata vermis
    sizin de oyle saniriim?

24-28 ocak arası teslimat.

Az önce Siparişiniz işleniyor maili geldi.

Sanırım onay maili bu.

Bugun teslim aldim bilgisayari

Macbook pro retina 13 inc 8gb ram 256 ssd modeli egitim ve havale indirimiyle 3608 TL ye aldim apple store dan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • draco1987 D kullanıcısına yanıt
    bende sizinle ayni gun verdim
    siparis
    benimki hala gonderim
    hazirliginda
    pzt gelir herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim macbook yola çıktı ama şangaydan geliyo olacak iş değil
    böyle olacağını bilseydim 256 gblik hazır modeli alırdım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: betim

apple nin sitesindeki ürünlerde kod numarası olmadığından ürünleri karıştırıyorum.Rica etsem linkteki macbook'un işlemcisi haswell mi söyleyebilirmisiniz.

http://www.escmarket.com/apple-15vequot-me293tu-a-macbook-pro-retina-display-intel-core-i7-20ghz-quad-core-8gb-ddr3l-256gb-ssd-q-turkce-pmu752

arkadaşlar yanıt verebilen olursa sevinirim.Ayrıca fiyatı konusunda da yorum yaparmısınız.

• betim B kullanıcısına yanıt
    Grafik Kartı : Intel Iris Graphics

Sırf buradan bile Haswell işlemci olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca üniversite öğrencisi iseniz aynı ürün apple store'da da 5000 liraya yakın bir fiyata denk geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onder.t

Grafik Kartı : Intel Iris Graphics

Sırf buradan bile Haswell işlemci olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca üniversite öğrencisi iseniz aynı ürün apple store'da da 5000 liraya yakın bir fiyata denk geliyor.

Teşekkürler.Fiyat burda daha ucuz ESC yetkili Apple satıcısı zaten.
  • arkdaşlar havaleyi şimdi yaptım acaba havaleyi ne zaman işleme koyarlar ve ürün elime ne zaman geçer bilgisi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baransese

arkdaşlar havaleyi şimdi yaptım acaba havaleyi ne zaman işleme koyarlar ve ürün elime ne zaman geçer bilgisi olan var mı ?

Valla ben online Apple Store ilk açıldığı gün havale yapmıştım ( 1 Kasım) 10 gün süründürmüşlerdi. Sonradan başka ürünler için sipariş yaptım aynı gün işleme koydular havaleyi.
  • merhabalar,
    13inc kullanıcısıyım. laptobunuzu şarjda mı yoksa kendi pilini kullanırken mi kullanıyorsunuz? ben şahsen %100 olunca fişi cıkarıyorum ve %5 olunca tekrar takıyorum. 2 ay oldu ve 1 kez kalibrasyon yaptım. hangi şık pilin ömrü için daha sağlıklı? bir de ben pil performansı olarak 4-5 saat alabiliyorum. bunun içinde biraz vlc biraz chrome ve youtube var. bu normal mi? şimdiden teşekkür ederim
  • Bugün bende TvT apple yetkili satıcısından MacBook Pro Retina ME864 13 inch aldım. Gayet ilgililer ve indirimde yaptılar apple online storedn daha ucuza geldi üstelik taksitte yaptım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekcaredrogba

Bugün bende TvT apple yetkili satıcısından MacBook Pro Retina ME864 13 inch aldım. Gayet ilgililer ve indirimde yaptılar apple online storedn daha ucuza geldi üstelik taksitte yaptım.

hayırlı olsun teslim alınca izlenimlerinizi paylaşırsanız sevinirm.
  • Çok teşekkür ederim. Sabah 9'dan MNG kargo getirmedi arka sokaktaki eve. İzlenimlerimi yazarım.
  • Selam,

Bir kaç sorum var ek konu açmaya gerek görmedim bu konuda yardımcı olacağınızdan eminim. 15inç macbook pro almayı düşünüyorum 2009 senesinde aldığım 13inç macbook pro işimi görmüyor, safaride gezmek bile artık çok zor artık. Almışken 16GB lık modeline almayı düşünüyorum. Yapılandırma ayarlarında benim işlemciyi 2.3 den 2.6 ya çıkarmam ve ssd yi 512GB dan 1TB a çıkarmak bana ne gibi artılar getirir. Bu konularda yardımcı olursanız çok sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekina

Selam,

Bir kaç sorum var ek konu açmaya gerek görmedim bu konuda yardımcı olacağınızdan eminim. 15inç macbook pro almayı düşünüyorum 2009 senesinde aldığım 13inç macbook pro işimi görmüyor, safaride gezmek bile artık çok zor artık. Almışken 16GB lık modeline almayı düşünüyorum. Yapılandırma ayarlarında benim işlemciyi 2.3 den 2.6 ya çıkarmam ve ssd yi 512GB dan 1TB a çıkarmak bana ne gibi artılar getirir. Bu konularda yardımcı olursanız çok sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

2.3GHz herşeye yeterli bence. 512GB'da kolay kolay dolmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: multiTYRT

quote:

Selam,

Şimdiden teşekkürler.

Cevap için teşekkürler.

Ne gibi artılar katar hocam 2.6ghz?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: multiTYRT

quote:

Selam,

Şimdiden teşekkürler.

Cevap için teşekkürler.

Ne gibi artılar katar hocam 2.6ghz?

Valla hız açısından hiç fark olmaz en azından genel kullanımda. Batarya ömrünü azaltır, zaten bunlar turbo boost ile en gerekli hızlara çıkıyor.

• multiTYRT kullanıcısına yanıt
    Birde geçtiğimiz senelerde 17'' seçeneği vardı noldu onlara ben o kısmı kaçırmışım
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.