Şimdi Ara

HASWELL LAPTOPLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar yeni laptop alacağım fakat hasswell işelmcileri bekliorm bu konuda bilgisi olanlar paylaşsın ne zaman gelicek dün vatanda sordum austos sonu eylül başı dedi ama daha önce bekliorm ben

• quote:

Orijinalden alıntı: emir35

Evet arkadaşlar yeni laptop alacağım fakat hasswell işelmcileri bekliorm bu konuda bilgisi olanlar paylaşsın ne zaman gelicek dün vatanda sordum austos sonu eylül başı dedi ama daha önce bekliorm ben

haswell dedigin sanirim 4. nesil işlemci. öyle ise monsterin bir kac modeline geldi ayrica ge70 2oe araştirirsan onlardada 4. nesil var.
  • ge70 2oe nerelerde satılıo internetten bazı sitelerde gördm ama stok yok benm bhsettiklerm daha ziyade lenovo asus toshiba gibi markaların haswell işlemcili dizüstüleri ne zaman gelir acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir35

ge70 2oe nerelerde satılıo internetten bazı sitelerde gördm ama stok yok benm bhsettiklerm daha ziyade lenovo asus toshiba gibi markaların haswell işlemcili dizüstüleri ne zaman gelir acaba

tek tük giriyorlar. duyumlarima göre agustos sonu lenovo y510 gircek oda 4. nesil işlemci olacak. bir anda degil yani.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.