Şimdi Ara

HASTAYIM Gribi geçirmenin en iyi yolu ne?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
8.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geberiyom arkadaşlar bu grip kemiriyor, her yanımı yarım saatte harcadığım selpağın hatti hesabı yok, sırf burnum yüzümden kimbilir kaç ağaç kesiliyor beni kurtarın, önerileri alim lütfen

• Bu hastalığın iyi yanlarıda var. Hemen gıcık olduğun bi arkadaşının yanına gidiyorsun ve bi süre aynı ortamda kalıyosun. İşte grip geçtii
  • c vitamini .
    iyi beslen özellikle çok limon ve ıhlamur.
  • sıcak çorba bi kaç grip için hap sonra sıcak bi uyku terlemen lazım kardeş bende griptim atlattım valla aman diyim dikkat etmek gerek
  • speed sepet en ıyısı benımle 2 saat muhabbet.bak mınıbuste hıc burnunu cekmedın..dıkkat ettınmı..demekkı bende bısıler var..unutmakı dost muhabbetı en ıyı vıtamınden daha ıyı gelır ınsana
  • http://forum.donanimhaber.com/m_1481821/mpage_1/key_grip//tm.htm#1481821

dostum burda geniş bir bilgi ile topic açmıştım sakla samanı cinsinden okuyan olmadı galiba... oku ietersen sorun olursa yaz cevaplarım...selamlar....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Speed-Step

Geberiyom arkadaşlar bu grip kemiriyor, her yanımı yarım saatte harcadığım selpağın hatti hesabı yok, sırf burnum yüzümden kimbilir kaç ağaç kesiliyor beni kurtarın, önerileri alim lütfen

yarım elma,
    yarım ayva,
    yarım limon
    kaynatıp bunların suyuna da ıhlamır kaynatıp iç.
    ben öyle yapıyorum.
  • vallahi bende 1 haftadır faln öyleyim ama care bulamadım nane limonlar falan denedim banamısın demio..
    bence doktora gitmemiz lazım
  • Valla hastalığa yakalanmışsan C vitaminin hiç bir faidesi yoktur. O vitamini hastalanmadan evvel alacaksın. Bence Tylol-hot ve doktorun verdiği anti-gribal ilaçlar işe yarayabilir. Ama gene de C-vitamini bol bol al tabi. Bir daha yakalanmassın o zaman
  • bu mesut paraya kıyıpta tylol hot felan almas yaa.cok cımrıdır..hatta o kadar cımrıkı hastalıgı bıle tam gecırmıyo..zarar olur para gıder dıye
  • grip aşısı
  • quote:

Orjinalden alıntı: omermu

grip aşısı

grip olduktan sonra aşı olsan nolur kardeş
  • Valla bence kısa kollu alta şort çek çık dışarı 1 saat gez bişicik kalmaz.
    Çivi çiviyi söker
  • quote:

Orjinalden alıntı: palyo

Valla bence kısa kollu alta şort çek çık dışarı 1 saat gez bişicik kalmaz.
    Çivi çiviyi söker

• ozaman cıvı cıvıyı dııl aklını soker...olurmu ole bı mantık yaa..sacmalamayın lutfen burda benım kankam olumle pencelesıyo sız hadı gomelım dıyosunuz..durun once ben borcumu bı alıım ondan ole beles gıtmek yok
  • grip aşısı maalesef %25-30 oranında etkindir bu da çok düşüktür... onun yerine tedbirli olmakta fayda var...Ayrıca bir arkadaş tylol-hot demiş...almayın tavsiye edilmez....
  • quote:

Orjinalden alıntı: nakka

http://forum.donanimhaber.com/m_1481821/mpage_1/key_grip//tm.htm#1481821

dostum burda geniş bir bilgi ile topic açmıştım sakla samanı cinsinden okuyan olmadı galiba... oku ietersen sorun olursa yaz cevaplarım...selamlar....

• Tamam işte çıkıyosun dışarı direk CaVaLLioN un yanına gidip kalıyosun bi yarım saat aynen geçiriyosun hastalığı
  • quote:

Orjinalden alıntı: palyo

Tamam işte çıkıyosun dışarı direk CaVaLLioN un yanına gidip kalıyosun bi yarım saat aynen geçiriyosun hastalığı

aynen ole...gel yanıma eger gecmesse sana benden bı dene bira(nası olsa ıcmıyosun bende almaktan kurtulurum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Piêr Dé Sans -- 21 Aralık 2004, 0:09:07 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.