Şimdi Ara

Hastasına bağıran doktor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
12.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Annem 2 gündü hastahaneye gidiyor doktor yoktan sebeberle bağırıp durmuş bağırarak saygısızce emir kipiyle konuşmuş. Annem soru sorunca bağırmış. Adini soyadini biliyorum ben bu kadını nereye şikayet ederim? Inanın hekimlerin dövülmesine darp edilmesine şiddetle karşıydım ta ki başımıza gelene kadar ulan 6 sene okumus olabilirsin kendinizi niye kaf dafında görüyosunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de son sınıf doktorum aramızda 2 sene olan asistanın bana yapmadığı eziyet kalmadı karakter meselesi diyeceğim ama ondan daha da farklı bir şey. İnsanları tıp oku diye zorluyorlar sonra mutsuz oluyorlar sonuç bu oluyor. Doktorları genellemezseniz sevinirim. Darp kimsenin hakkı değildir %100 suçtur bunun haklısı haksızı yok, düzgünce başhekimliğine şikayet ediniz.
    Kişisel nedenlerinizden dolayı yoğunluktan randevulu hasta bakan doktor çıkıp da sizin hastanıza bakmak zorunda değil. Doğru dürüst randevu alsaydınız ne diyecekti sanki? Acil bir şey olduğunu düşünüyorsan da acile gidersin. Bilmiyorsan söyleyeyim şehirde hastane bu mantıkla işler. Hasta olup randevu için günlerce bekleyen bir sürü insan var acil ise niye acile başvurmuyorsun acil değilse dedeni özel kılan şey nedir?

Konu sahibi dayak yemeyi hak ediyor dediği için haklı olsa bile gözümde haksız. Keşke bu lafları insanların yüzüne de söyleseniz o zaman doktor ne yapacak çok merak ediyorum. İki yüzlülük böyle bir şey olsa gerek. En azından doktor net sinirlendiyse söylemiş. Bu daha beter. Bu arada hastahane değil hastane.
  • Bulunduğun hastanedeki başhekimliğe gideceksin yada 184'ü arayacaksın.Doktorlar birbirlerini kollar bu bakımdan 184 daha iyi sonuç verir.
  • Kaf dağında gördüğünden değil, muhtemelen bir hastayla sorun yaşamış, bir olay olmuş size patlamıştır. Gidin konuşun bakın, ona göre şikayetçi olursunuz.

• hocam bende tip ogrencısiyim. gercekten agresif doktorları görünce bizde şaşırıyoruz. ancak bazen gunde 100 lerce hasta bakan doktorunda psikolojisini anlamak lazim. hepsi arızalı 100 lerce tip. bu arada şikayetinizi e devletten edebilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • devlet hastanesini düşününce, memleketteki zırdeli oranı normalden yüksek olduğu için doktorların günden güne tutarsız ayarsız hale gelmesi çok da imkansız değil, ama yine de düşünceli bir hastayla karşılaşamaz demek de değil bu. Bu nedenle işinden ne kadar bezmiş olsa da düşünceli insanları saptayabilmeli ve işinin çizgisini o insanlara göre çizebilmeli. Demek istediğim şey şu, belli doktorluk alanları sadece sağlık kontrolü yapmaktan ibaret değil aynı zamanda sosyolojik bir yanını da içerir işin. Hak etmeyen birisine zırdeliymiş gibi artist davranacaksa belli doktorlar eğer, ki bu olay çok var, sinirlenilmeyecek gibi değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drummer07 -- 4 Ekim 2019; 20:6:22 >
  • Bunun okumayla falan ne alakası var?
    annenden önce, doktor çok hasta bakmıştır.
    İçeriye 10 kişi giren mi dersin? Çıkmam diyen mi dersin? Bilmem ne?
    Beş milyon tane şey sayarım sana.
    184 arayıp şikayet edersen, onlarda başhekimliği ararlar. Yazı yazarlar falan fisman.
    İstediğin yere şikayet et.

• Ben de son sınıf doktorum aramızda 2 sene olan asistanın bana yapmadığı eziyet kalmadı karakter meselesi diyeceğim ama ondan daha da farklı bir şey. İnsanları tıp oku diye zorluyorlar sonra mutsuz oluyorlar sonuç bu oluyor. Doktorları genellemezseniz sevinirim. Darp kimsenin hakkı değildir %100 suçtur bunun haklısı haksızı yok, düzgünce başhekimliğine şikayet ediniz.
  • Günde 100 kişi görebilirsin istersen bin kişi gör bu sana azarlama bağırma hakkı vermez bende hizmet sektöründeyim müşteri gelince bağırırsam anında kovarlar.. Doktorda saygısızlık yapıyorsa hasta haklarına şikayet etmelisin kesinlikle!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-67D7F6EFB -- 4 Ekim 2019; 20:57:11 >
  • Doktor yanlış yapmış olabilir, şikayet edersin olur biter. Ama mesajında şiddeti savunmuş olman seni de suçlu yapıyor bilesin.
    Her meslekte iyi var, kötü var. O açıdan hemen doktorlar dayağı hakediyor moduna girmeyin.

• Para için tıp seçmenin sonuçları işte
  • 2 sene önce kış vakti dedemi arabayla 3 saat yolculuk yaptırarak ardahan devlet hastanesine götürdük sonra doktor keyfi olarak bakmadı başka gün gelin dedi
    Bir iki tartışmadan sonra lütuf edip bakmaya karar verdi

O gün bakmasaydı akşamına show habere çıkmıştık

• Kişisel nedenlerinizden dolayı yoğunluktan randevulu hasta bakan doktor çıkıp da sizin hastanıza bakmak zorunda değil. Doğru dürüst randevu alsaydınız ne diyecekti sanki? Acil bir şey olduğunu düşünüyorsan da acile gidersin. Bilmiyorsan söyleyeyim şehirde hastane bu mantıkla işler. Hasta olup randevu için günlerce bekleyen bir sürü insan var acil ise niye acile başvurmuyorsun acil değilse dedeni özel kılan şey nedir?

Konu sahibi dayak yemeyi hak ediyor dediği için haklı olsa bile gözümde haksız. Keşke bu lafları insanların yüzüne de söyleseniz o zaman doktor ne yapacak çok merak ediyorum. İki yüzlülük böyle bir şey olsa gerek. En azından doktor net sinirlendiyse söylemiş. Bu daha beter. Bu arada hastahane değil hastane.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patatos -- 5 Ekim 2019; 9:28:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patatos

Kişisel nedenlerinizden dolayı yoğunluktan randevulu hasta bakan doktor çıkıp da sizin hastanıza bakmak zorunda değil. Doğru dürüst randevu alsaydınız ne diyecekti sanki? Acil bir şey olduğunu düşünüyorsan da acile gidersin. Bilmiyorsan söyleyeyim şehirde hastane bu mantıkla işler. Hasta olup randevu için günlerce bekleyen bir sürü insan var acil ise niye acile başvurmuyorsun acil değilse dedeni özel kılan şey nedir?

Zaten acile gittik, adam prostat ağrısından kıvranıyordu ertesi gün de ameliyat oldu zaten

Doktor ameliyat olacak kadar ciddi durumdaki hastayı ağrı kesici yazıp yollamak istiyor yine biz suçlu oluyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Patatos

Bomboş yorum.Yaşlı adama randevu al demek nasıl bir akıl tutulmasıdır.Acile gitmek aklına gelmemiştir.Orada görevini yapmak zorundasın.Hastayı azarla diye maaş almıyorsun.Beğenmiyorsan gidersin yerine genç doktor gelir önünü açarsın gençlerin
  • Doktorlar yüzlerce hastayla uğraşıyormuşta felan fistan ,kimse zorla seçtirmedi o mesleği eğer seçtiyse insan gibi davranacak o hastalara kendine hakim olamıyorsa başka alanlara yönelsin.
  • evrenden büyük bir şey varsa o da doktor egosudur.
  • sağlık bakanlığına şikayet edın mum gibi olur
  • bana da bağırma değil de kızmıştı doktor ama hak etmiştim. dişçideydim sürekli kafamı çevirip duruyordum kadın da BAK BURAYA BAK BURAYA falan dedi ama haklıydı yani ne diyim. o doktoru da çok sevdim bu arada çok iyidi. dişlerimde de sürekli sıkıntı olurdu sıcak soğuk tatlı acı her halt çok ağrıtıdı dişimi. o doktora gideli 4 sene kadar oldu hala bir sıkıntım yok. gerçi kadın sık sık kontrole git senin dişlere askerlik zamanında kalmadan hepsi mahvolur demişti ama gitmiyom. bazen de canımı sıkıyor gitmemem çünkü kadın o kadar emek verdi benim pis ağzıma. ama yine de gitmiyorum. imkan kolay olsa giderim aslında ama... başka sıkıntılarım da var gerçi gidersem onlar için giderim.
  • Sikayet edin guzel oneri ama turkiyede sistem coktu
    bu yuzden herkes sinirli siddet arttı

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.