Şimdi Ara

Hastaneler kaçta açılır?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
8
Cevap
0
Favori
302
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Hastaneler kaçta açılır?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1394 Mesaj
    Randevu bulamadığım için yarın hastaneden sıra alayım diye erkenden gitmeyi planlıyorum da, bu sıra alma sabah saat kaçta açılır bilmiyorum. Bilen bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim.

|
    |
    |
    |

Çünkü memur, kim kimliğini önce bırakırsa ona sıra veriyor .
    |
    |

I am The Doctor. I always will be. But times change, and so must I... we all change. When you think about it, we are all different people, all through our lives and that's okay, that's good! You've gotta keep moving, so long as you remember all the people that you used to be. I will not forget one line of this, not one day. I swear. I will always remember when the doctor was me.
  • Binbaşı
    1394 Mesaj

@Oscar Nixon

Teşekkür ederim hocam. Ben de 5 gibi gitmeyi planlıyorum. Yoksa sıra vermiyorlar, "sıra bitti" falan diyorlar.

@sanjayra

Doktorlar o saatte geliyor da sıra için çok daha erken gelmek gerekiyo. MHRS'den falan randevu almaya kalksan 15 20 gün sonraya alabiliyosun ancak zaten. Bu kadar saçma bir şey yok ya, ulan 15 20 güne kim öle kim kala. Teşekkürler hocam.
    |
    |
    Bahsedilenler: Oscar Nixon , sanjayra

Orijinalden alıntı: The Time Lord

sabah 6 gibi gidersen sıra alırsın öğleden biraz önce gelir.
    Anladım hocam teşekkürler
    |
    |

Orijinalden alıntı: Guest-0E184FE49

@Oscar Nixon

Teşekkür ederim hocam. Ben de 5 gibi gitmeyi planlıyorum. Yoksa sıra vermiyorlar, "sıra bitti" falan diyorlar.

@sanjayra

Doktorlar o saatte geliyor da sıra için çok daha erken gelmek gerekiyo. MHRS'den falan randevu almaya kalksan 15 20 gün sonraya alabiliyosun ancak zaten. Bu kadar saçma bir şey yok ya, ulan 15 20 güne kim öle kim kala. Teşekkürler hocam.
    Büyükşehir sorunu..

Küçük bir ilde yaşıyorum. Biz de hastane rahat öğleden sonra bile randevusuz gidebiliyorsun.

Doktorlarımız da iyi şükür

• Binbaşı
    1394 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sanjayra

Büyükşehir sorunu..

Küçük bir ilde yaşıyorum. Biz de hastane rahat öğleden sonra bile randevusuz gidebiliyorsun.

Doktorlarımız da iyi şükür

Alıntıları Göster
    Yok hocam aslında küçük de bi şehir. Araştırma hastanesi olduğu için galiba, başka şehirlerden de gelen var. Hatta başka ülkeden de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
bankalar.org
kolayoto.com
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,270
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.