Şimdi Ara

Hastanedeki Sır

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya dizinin giriş demosu ve müziği çok güzel ama diziyi pek beğenmedim hiç korkunç değil hatta o karıncayiyen çok komik bile bende izleyince girişi güzel sandım hayallerim yıkıldı neyse şarkının adını bilen varmı yada dizinin ing adını?

• demo oldukça ilginçti gerçekten bişi zannettim, hadi dedim ilk bölüm belki sonradan bişiler olur, yok! Garip bi yaratık çıkıyo bilmem ne ben annemin dizi izleyişine pek gülerdim laf olsun diye karşısına geçer bi yandan da kitap gazete okur arada bakar, bu diziye ben de aynı muameleyi yaptım valla
  • Valla aynen ya. İlk bölümü başlıycaa zaman gömüldüm Tv ye ama bişeye benzediği yoktu. İsmi ve dediğiniz gibi demosu çok iyiydi ama :Pp Adama araba çarpıyo felç geçiriyo acaip bi yaratık görüyo falan filan.. Biraz psikolojik gerilim :Pp
  • ne psikolojiği abi ya resmen dandik uydurma bişey girişinden başka hiçbiyeri güzel diiil ya o yaratık aklıma geldikce kopuyorum yaa :=) bak sana psikolojik gerilim söliim red dragon
  • pskolojik gerilim diildi belki ama ben The Djın di galiba cin diye bi film vardı psikolojik olarak acaip gerilmiştim (gece seansında izlemeye gitmiştim, gece evde yalnız kalacağımı biliyodum) o kadar tırstığım bir de 13. hayalet olmuştu. neyse bu? ama hastanedeki bilmem ne kesinlikle ne gerilim ne psikoloji olsa olsa çoluk çocuğa gösterilip bak uyumazsan seni bu böcüe veriirm filan denebilir başka bişi de olmaz ondan...
  • [evlol][evlol][evlol]
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by tripsy</i>
    <br />pskolojik gerilim diildi belki ama ben The Djın di galiba cin diye bi film vardı psikolojik olarak acaip gerilmiştim (gece seansında izlemeye gitmiştim, gece evde yalnız kalacağımı biliyodum) o kadar tırstığım bir de 13. hayalet olmuştu. neyse bu? ama hastanedeki bilmem ne kesinlikle ne gerilim ne psikoloji olsa olsa çoluk çocuğa gösterilip bak uyumazsan seni bu böcüe veriirm filan denebilir başka bişi de olmaz ondan...
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Djin adlı filmi bende izlemiştim oldukça iyiydi özellikle de elemanlardan birinin dolapta olduğu ve cinin zırt pırt bi sağa bi sola gittiği sahne iyiydi hastanedeki sır (orjinal adı: The Kingdom Hospital) beni de pek sarmadı stephen king'in sıkı bi okuyucusu olmama rağmen... aslında adamın kitapları beni filmlerinden daha fazla geriyor sanırım kitaplarını senaryolaştıran ve çeken kişilerden kaynaklanıyo bu durum...
  • ben de beğenmedim ya... ilk 2 dakikasında sıkılıp değiştiriyorum kanalı
  • geçen akşamki bölümü bi nebze iyiydi ya.. Benim hoşuma gitmeye başladıı.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.