Şimdi Ara

Hastane kapısında sigara içmek? (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
1
Favori
10.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
192 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yanımda, yakınımda, sokakta yürürken önümde, durakta hatta alt balkonda bile içilmesinden nefret ederim fakat hastane önü deyince kesinlikle saygı duyarım. Ben de eskiden içerdim ve stres anında içmenin ne demek olduğunu iyi bilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: macsimust

Yanımda, yakınımda, sokakta yürürken önümde, durakta hatta alt balkonda bile içilmesinden nefret ederim fakat hastane önü deyince kesinlikle saygı duyarım. Ben de eskiden içerdim ve stres anında içmenin ne demek olduğunu iyi bilirim.

Hocam inanın stres anında olsa olay üzücü olurdu, fakat gördüğüm tipler içerken gülüşüyorlardı, sadistlik ve bencillik yani anlayacağınız.
  • Güncel.
  • C.CEMİL kullanıcısına yanıt
    öncelikle özel hastanelerde personel için kurallar çok katı dediğin bizim kurumda mümkün değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dobrasam

öncelikle özel hastanelerde personel için kurallar çok katı dediğin bizim kurumda mümkün değil

Hocam benim konuda bahsettiğim hastane devlet hastanesiydi, sanmıyorum özel hastanede olacağını.
  • Moving On kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar sonuç itibariyle ortada yanlış olan bir şey var, sigarayı savunmak ve bir yerin kapısını esir almak doğru değil

• quote:

Orijinalden alıntı: dobrasam

arkadaşlar sonuç itibariyle ortada yanlış olan bir şey var, sigarayı savunmak ve bir yerin kapısını esir almak doğru değil

Yok hocam yanlış anlamayın, ben de onu vurguladım zaten, bu kesinlikle kabul edilemez bir şeydir bence de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Davy Jones.

quote:

Orijinalden alıntı: 1

Dışarıda da yasaklanmalı sigara. Bu zehiri biz de cigerlerimize çekmek zorunda değiliz.

O zaman tüm motorlu taşıtlar da yasaklansın çünkü egzos dumanı sigaradan daha zararlı.

Not: İçmiyorum

Gelişmiş ülkeler zaten elektrikli araçlara geçti, geçiyor. Bizim gibi geri kalmış ülkeler de egzoz dumanını ciğerlerine çekip ölüyor. Yasaklansın tabi ama bu zihniyetle yasaklanması mumkun gorunmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anarchist Reaper

quote:

Dışarıda da yasaklanmalı sigara. Bu zehiri biz de cigerlerimize çekmek zorunda değiliz.

Yapma yawwwww

Hastane köşelerinde umarım bu kahkahaların aklın gelmez. Bu kadar cahil olmayın

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: .Davy Jones.

quote:

O zaman tüm motorlu taşıtlar da yasaklansın çünkü egzos dumanı sigaradan daha zararlı.

Not: İçmiyorum

Gelişmiş ülkeler zaten elektrikli araçlara geçti, geçiyor. Bizim gibi geri kalmış ülkeler de egzoz dumanını ciğerlerine çekip ölüyor. Yasaklansın tabi ama bu zihniyetle yasaklanması mumkun gorunmuyor.

+100

Ağzına sağlık.

• ulan hepimiz er ya da geç ölcez içen de içmeyende ölcek. sen dışarda 10 snlik sigara dumanına maruz kaldın diye oracıkda ölüp gitmezsin. abartmakta üstünüze yok harbi diyorum. adam 90 yaşına kadar günde 4 paket sigara içiyoda ölmüyo sen hastaneye girerken 5 snlik sigara kokusu yüzünden mi ölcen
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitsin yemek yicem

ulan hepimiz er ya da geç ölcez içen de içmeyende ölcek. sen dışarda 10 snlik sigara dumanına maruz kaldın diye oracıkda ölüp gitmezsin. abartmakta üstünüze yok harbi diyorum. adam 90 yaşına kadar günde 4 paket sigara içiyoda ölmüyo sen hastaneye girerken 5 snlik sigara kokusu yüzünden mi ölcen
    Aynen bro çok doğru söylüyosun eninde sonunda ölücez, adresin yakınsa gelip şöyle damarlarına kadar sigara dümeni üfleyeyim, ne olcak 90 yaşında adam içiyo ölmüyo dimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moving On

Aynen bro çok doğru söylüyosun eninde sonunda ölücez, adresin yakınsa gelip şöyle damarlarına kadar sigara dümeni üfleyeyim, ne olcak 90 yaşında adam içiyo ölmüyo dimi

Alıntıları Göster
    Olm hastane kapisindakiler toplasip senin agzinin icine hortum sokup icine mi üflüyolar sanki olayi carpitma şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: bitsin yemek yicem

Olm hastane kapisindakiler toplasip senin agzinin icine hortum sokup icine mi üflüyolar sanki olayi carpitma şimdi

Alıntıları Göster
    Olayı çarpıtan sensin kardeş, adamlar kapının önünde toplanıp aynı anda kabile gibi üfleyince o duman doğal olarak aynı etkiyi veriyor ve nefessiz bırakıyor insanı, troll olduğun için pek anlayacağını sanmıyorum ama yine de anlatıyorum
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.