Şimdi Ara

Haşdi Şabi Türkiye ve Erdoğanı Tehdit Etti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kerkük’e giren Haşdi Şabi AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı tehdit eden bir video yayınladı. Haşdi Şabi'nin Ensarullah Hareketi grubu sorumlusunun videoda Irak topraklarındaki Türk güçlerinin çekilmesini, aksi takdirde “ölümcül darbe indirecekleri” tehdidinde bulunduğu görülüyor.

Erdoğan: Bir gece ansızın vurabiliriz
    Rudaw'ın aktardığına göre işte o videoda söylenenler:

“Bismillahirrahmanirrahim wessalatu wesselamu ala seyyidina we ala ali Muhammed
    Kendi adıma, bütün Iraklılar adına ve özellikle de Haşdi Şabi kahramanları adına bu mesajı Türkiye Başkanı Erdoğan’a gönderiyorum. Irak topraklarındaki güçlerini hemen geri çekmeliler. Tekrarlıyorum, Erdoğan güçlerini Irak topraklarından derhal çekmelisin. Eğer bunu yapmazsan, vallahi de billahi de yanıtımız çok çok sert olacaktır. Bu yüzden bu kutsal topraktan güçlerini derhal çekmelisin.
    Büyük Allah’a yemin ediyorum, eğer bunu yapmazsan Iraklı kahramanlar olarak sana ölümcül bir darbe indireceğiz. Özellikle de Heşdi Şabi’nin kutsal kahramanları sana ölümcül bir darbe indirecektir. Sorumluğunu almıyoruz çünkü seni uyardık. Bu yüzden güçlerini geri çek.
    Mücahit kardeşiniz, patlayıcı uzmanı Hasan Plays, Ensarullah Hareketi Askeri Ofisi. Esselamu aleykum we rahmetullah we berekatuhu.”

Kaynak;http://www.cumhuriyet.com.tr/m/haber/dunya/850267/Hasdi_Sabi_den_Erdogan_a_videolu_tehdit__Eger_bunu_yapmazsan_yanitimiz_cok_sert_olacak.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ışid musulu 800 militanla aldı ırak ordusu 60 bin civarıydı ona rağmen sayısı bini bulmayan çöl farelerine yenildiler şimdi soruyorum sen daha fareye yeniliyorsun peki kurdu nasıl ürkütüceksin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The SATANİST -- 22 Ekim 2017; 17:15:4 >
  • Irak suriye tam satranc tahtası bakalım nasıl bir hamle gelecek bizimkiler tarafından

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • The SATANİST kullanıcısına yanıt
    Hocam ırak ordusu eskiden gucsuzdu ama hasdi sabi ile çok guclendiler bunda iranin destek vermesininde etkisi var

• Bu Haşdi Şabi'nin arkasında İran var bildiğim kadarıyla Bu iran kadar neyse...
  • Bir koyup üç alacağız diyen Özal'ı dahil kim ülkemi bu pisliğin içine sokan kim varsa

Hürmetlerimi sunuyorum.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Hocam ırak ordusu eskiden gucsuzdu ama hasdi sabi ile çok guclendiler bunda iranin destek vermesininde etkisi var

abd modernizasyonu desteği bile kurtaramadı ıraklıları yine barzani amerika ile anca aldılar musulu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The SATANİST -- 22 Ekim 2017; 17:47:11 >
  • Hizbullah
    El-Kaide
    El Nusra Cephesi
    IŞİD/DEAŞ/DAEŞ/DAİŞ yada ismi her ne b.ksa
    Tevhid Selam
    İslami Büyük Doğu Akıncıları Cephesi (İBDA-C)

Biri bitiyor
    Öteki başlıyor

Bütün bunlar olup biterken yurdumu yönetenlerin elinden müslüman terörist olmaz demekten başka bir şey gelmiyor

Ya da iktidarda kalmak ve terörden kaynaklanan rantı kaptırmamak adına bile bile bir şey yapmıyor

Sonra da canlarına sebep olup sömürdükleri masum insanlara bakıp ALLAH BİZİ AFFETSİN diyorlar

Benim bildiğim Allah kul hakkını affetmeyi kula bırakıyor ve ben size hakkımı helal etmiyorum

Hatta bir ileri gidip şunu söylüyorum

Sizi ne bu dünyada ne de başka bir yerde ALLAH AFFETSE DE BEN AFFETMİYORUM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emekli65 -- 22 Ekim 2017; 17:54:6 >
  • Video eski, bunu kürtcüler yeniymiş gibi servis ediyor, Dikkat edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: faati12

Video eski, bunu kürtcüler yeniymiş gibi servis ediyor, Dikkat edin.

Artık dengeler değişti böyle bir açıklama olması mantıklı degil yeni bile olsa propoganda amaçlı bir yalandır. Dediğin gibi dikkatli olmak lazım bu cenabetler her yolu kullanıyorlar. İran turkiye rusya güçlü bir ittifak var bölgede.
    Yalniz su kürtçü ifaden yanlış terör örgütü ypg pkk vs.. Dersen daha doğru olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AhmetYOL -- 22 Ekim 2017; 18:4:26 >
  • Diğer konuya yazdığımı buraya da yazayım:

Rudaw denen pislik yuvası, bunlardan tokadı yeyince eski ama işine gelebilecek ne varsa haber yapmaya çalışıyor. Buraya kadar sorun yok, onlar da kendi açılarından mücadele veriyor, anlaşılabilir. Yalnız bizim basınımıza, gazetelerimize ne oluyor da güncel habermiş gibi Rudaw'ı kaynak göstererek bunu paylaşıyorlar ?
  • Barzani'nin yalanı,son çırpınışları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haber kaynağı "Rudaw".

Başka söze gerek yok.

Haşdi şabi değilmiydi Kerkük'te PKK ve Peşmergelerin kaçtığı?
  • Yahu bu kanala pkk demiyormuydu bunlar, şimdi referans mı oldu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.