Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Hasbro Transformers, Marvel Select, Neca Predator, Neca Aliens Koleksiyon Figürler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1
Cevap
1
Favori
184
Tıklama
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Diğer ikinci el ürünler >> Diğer >> Hasbro Transformers, Marvel Select, Neca Predator, Neca Aliens Koleksiyon Figürler
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4 Mesaj
    Katılım Zamanı
    05 Eylül 2006

Merhaba arkadaşlar,

Koleksiyondan figürler satılıktır, büyük çoğunluğu artık piyasada bulamayacağınız figürlerdir. Transformers hayranları bilirler eski figürlerin boyut, detay ve kalite bakımından şimdi satılanlardan çok daha iyi olduğunu. Figürlere çocuk eli değmemiş ve çoğunluğu bir iki dönüşümden sonra sergilenmek üzere rafa konulmuştur. fiyatlama benim favorilerime ve nadirlik durumuna göre yapılmıştır. Yıldızlı figürlerde kozmetik veya dönüşümü görünüşü engellemeyen kusurlar vardır. İlgilenen olursa ilgili kusurun fotoğrafını çekerim. İlgilendiğiniz figürde benim unuttuğum veya bilmediğim herhangi bir hata sıkıntı varsa kontrol edip satış öncesi sizinle paylaşırım. Ona göre alıp almayacağınıza karar verirsiniz. Toplu alımlarda ufak tefek indirimler yapılabilir. Onun dışında fiyatlar meraklısına uygundur. İstanbul içi Levent, Beşiktaş, Kartal civarında elden alışveriş tercih ederim ama toplu alımlarda kargo alıcıya ait olmak üzere kargo da yapılır.

Kalanların fotoğraflarını koydum. Bumblebee ve Tomahawk 150, diğer deluxelar 100 dür. Scoutlar 75 .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Indie -- 22 Haziran 2019; 14:35:51 >

|
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Yarbay
    2975 Mesaj
    Referanslar: 23

Katılım Zamanı
    13 Aralık 2005

Durum
    Forumda değil

1 Not
    HOCAM SÖYLE BİR RESİM ATSANIZ NE GÜZEL OLUR
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
e-ticaret
Lastik Fiyatları
google reklamları
izmir web tasarım
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.