Şimdi Ara

Hasarlı aracı serviste mi sanayide mi yaptırmak daha az değerini düşürür? Acil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Hasarlı aracı serviste mi sanayide mi yaptırmak daha az değerini düşürür? Acil yardım gerekiyor, arkadaşımın aracına çarpıldı, adam gel yaptırayım diyor ama yetkili servise gidip orijinal parça mı değiştirtsek?

• Kesinlikle yetkili servis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yetkili serviste değiştirtmemizi söylüyorsunuz değil mi, daha güvenilir olur değil?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasintekgoz

Yetkili serviste değiştirtmemizi söylüyorsunuz değil mi, daha güvenilir olur değil?

Eğer suç tamamen karşı taraftaysa yetkili servis. Ancak paranın yarısını siz verecekseniz sanayide olabilir. -- garanti, parça kalitesi gibi sebeplerden dolayı yetkili servis --

• Sanayi tabi hocam eğer güvendiğin bir yer biliyorsan kesinlikle sanayi aracın markası ne yardimci olayım :)

Sanayide de orjinal parca taktirabilirsin ama temiz bir yer olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BurakVw5 -- 9 Kasım 2015; 18:30:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yetkili servis tabi ki. Fatura ornegi alirsaniz tramerdeki hasari aciklama sorununuz da olmaz araci satarken. Işlem baslamadan resimlerini de cekin.

• Hocam valla sanayide düzgün ustan var ise ona yaptir ama yoksa yetkili servis .

• quote:

Orijinalden alıntı: yasintekgoz

Merhaba,

Hasarlı aracı serviste mi sanayide mi yaptırmak daha az değerini düşürür? Acil yardım gerekiyor, arkadaşımın aracına çarpıldı, adam gel yaptırayım diyor ama yetkili servise gidip orijinal parça mı değiştirtsek?

Aracı satarken tek soru şu olacak;aracınızı servistemi yoksa başka bir yerdemi yaptırdınız..sanayi derseniz 1-0 geride başlarsınız.servis garantidir,güvendir..dışarıda uaptırırsanız muadilini takar ekspertiz.servis orjinalini takar.iki hafta önce park halinde bana çarptılar.direk servise çektim, tak orjinal öntampon taktılar.servis riske asla girmez

• Yetkili servise yaptırın. Sanayideki ustanın ağız kokusunu çekmeyin. Orjinal ve garantili olur. Faturaları ve fotoğraflarınıda saklayın.

• cesmuru kullanıcısına yanıt
    Araca çarpıp kaçma olduğu için polis tarafından tutanak tutuldu.
    Ertesi gün plakasını bulup çarpan kişiyi bulduk, adam gelin ustama yaptırayım dedi ama yetkili serviste yaptıralım dedik, henüz ses yok.
    Sıradaki aşamada nasıl bir yol izlemeliyiz bilmiyorum, fikir verebilirseniz sevinirim.
  • İkinci el manyağı bir ülke olduk. Aracı yaptırırken bile önem verdiğimiz şey aracın ikinci eli oluyor.

Korkuyorum yakında yüzüstü yatayım aracımı değerinden satın alın demeye başlayacak insanlar çıkacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: commandx

İkinci el manyağı bir ülke olduk. Aracı yaptırırken bile önem verdiğimiz şey aracın ikinci eli oluyor.

Korkuyorum yakında yüzüstü yatayım aracımı değerinden satın alın demeye başlayacak insanlar çıkacak.

hahahaha

doğru söze ne hacet
  • Yerkili servis tabiki

• ben sanayiye girip çıkmış arabaya pek sıcak bakmam, yetkili serviste kaskodan yapılmış araçlar daha güvenlidir bana göre
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.