Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Hasar Metre

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
1.041
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    822 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar

Bi süredir böyle bir mod arıyodum yani pek çok foruma ve siteye baktım ancak tek başına bulamadım ya beraberinde iconları, can göstergeleri gibi şeyleri değiştiriyodu ya da çalışmıyodu.
    Bunun dışında xvm modunda vardı ancak yine sadece o haliyle paylaşan olmamış bende kendimce xvm config dosyasını editleyip elde ettim yalnız verilen hasarı gösterecek şekilde.

Benim baya bir işime yaradı diyebilirim aşağıda ekran görüntüsü var oyun içinde nasıl gözüktüğü ile ilgili.

Hits: Maç boyunca yaptığınız isabetli atışlar ve verdiğiniz hasar.
    Last: En son verdiğiniz hasar.

Not: Benden kaynaklı değil modun kendi bugı ateş ettikten sonra vurduğunuz tank kaybolur ve siz verdiğiniz hasarı göremezseniz yukardaki hasar sayınız artmıyo ancak oyun sonunda detaylı raporda gözüküyo o atışınızda verdiğiniz hasar.

Dosya:http://www.mediafire.com/download.php?r3ec6pwcz1v92nc
    Kurulum: İçindeki iki dosyayı oyunun kurulu olduğu yerde res_mods\0.8.2\gui\flash ın içine atın

Her ne kadar modu ben yazmamış olsam da ayıklayıp en azından benim bulamadığım şekli ile modu düzenleyip paylaştım bir teşekkür fena olmaz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaym1n -- 16 Aralık 2012; 1:14:24 >

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: Zaym1n

Merhaba arkadaşlar

Bi süredir böyle bir mod arıyodum yani pek çok foruma ve siteye baktım ancak tek başına bulamadım ya beraberinde iconları, can göstergeleri gibi şeyleri değiştiriyodu ya da çalışmıyodu.
    Bunun dışında xvm modunda vardı ancak yine sadece o haliyle paylaşan olmamış bende kendimce xvm config dosyasını editleyip elde ettim yalnız verilen hasarı gösterecek şekilde.

Benim baya bir işime yaradı diyebilirim aşağıda ekran görüntüsü var oyun içinde nasıl gözüktüğü ile ilgili.

Hits: Maç boyunca yaptığınız isabetli atışlar ve verdiğiniz hasar.
    Last: En son verdiğiniz hasar.

Not: Benden kaynaklı değil modun kendi bugı ateş ettikten sonra vurduğunuz tank kaybolur ve siz verdiğiniz hasarı göremezseniz yukardaki hasar sayınız artmıyo ancak oyun sonunda detaylı raporda gözüküyo o atışınızda verdiğiniz hasar.

Dosya:http://www.mediafire.com/download.php?r3ec6pwcz1v92nc
    Kurulum: İçindeki iki dosyayı oyunun kurulu olduğu yerde res_mods\0.8.2\gui\flash ın içine atın

Her ne kadar modu ben yazmamış olsam da ayıklayıp en azından benim bulamadığım şekli ile modu düzenleyip paylaştım bir teşekkür fena olmaz .

Kullanmadım ama iyidir mutlaka akşam evde kurucam...böyle şeyleri kurcalamak gerek...bende mirtankov.com/mirtankov.net/ ten çeşitli modlar/tank skinleri/grafik sıklığını azaltan uygulamalar indirdim ama kurmasını bilmiyorum maalesef...hem rusça hemde kurulum hakkında pek bilgim yok...bu işlerden anlıyorsan bana yardımcı olurmusun ???
    Bu arada teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DEJAWU77 -- 18 Aralık 2012; 9:24:17 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    654 Mesaj
    Hocam bu bahsettiğiniz yama, oyunun kalitesini etkiliyor mu?
    Düşük ekran kartı kullnıyorum, ve düşük çözünürlükte oyunu oynatıyor bilgisayar.
    Adi HP serisi.
    822 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bortecinenumu

Hocam bu bahsettiğiniz yama, oyunun kalitesini etkiliyor mu?
    Düşük ekran kartı kullnıyorum, ve düşük çözünürlükte oyunu oynatıyor bilgisayar.
    Adi HP serisi.

Herhangi bir sorun çıkmayacaktır. Zaten oyun içinde sürükle tutulan bilgilerden birisi yani her savaşta verdiğiniz hasar kayıt altında tutuluyo ve maç sonunda detaylı raporda gösteriyo bu mod sayesinde oyun içinde de göstericek. Grafiksel anlamda bir değişiklik de yapmadığı için yani sadece birkaç kelimelik metin oluşturduğundan dolayı sorun yaratmayacağına eminim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaym1n -- 19 Aralık 2012; 16:19:40 >
    |
    |
    |
    |

BenQ XL2420Z - 24 Inch - 144 Hz - 1 ms | Intel Core i5-4690K Processor 4.0 GHz | MSI Z97 GAMING 5 | MSI GAMING GeForce GTX 970 4GB OC 256Bit NVIDIA | Kingston 16 GB HyperX RAM | Corsair SPEC-02 Gaming Case | Corsair CPU Cooler H100i
  • Yüzbaşı
    856 Mesaj
    Teşekkürler. Deneyeceğim.
    |
    |
    1
    Reklamlar
    haberler
    Masal
    google reklamları
    son dakika
    Mobilya Takımları
    Bu sayfanın
    Mobil sürümü
    Mini Sürümü

BR4
    0,187
    1.2.165

Reklamlar

Kurumsal Web Tasarım Şirketi SEO Masal üniversite
    son dakika haberler Mobilya Takımları google reklamları
    Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
    Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü

BR4
    0,469
    1.2.165

Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.