Şimdi Ara

HASAR KAYITLI ARAÇ ALIP UZUN SÜRE BİNMEK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
23
Cevap
0
Favori
624
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> HASAR KAYITLI ARAÇ ALIP UZUN SÜRE BİNMEK
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4921 Mesaj
    Artık sıkıldım d segment aractan tek basınada surunce bos yere ezıyet cektırıyor bınen yok

hasar kayıtlı ama yeni model bir ufak arac alıp ona uzun sure bıneyım dıyorum cevremde polo vs alıp bınen var bende clio 4 yada fiesta dusunuyorum veya o ayarda birşey

yürütmesi kolay bir araç kısaca ama olurda bılmedıgım bırsey varmı acaba ? zaten alırken şasi ve motor onemlı benım ıcın kaporta ve gerısı muhım degıl bunlara onemle bakarım aracların fiyatları hızla artıyor ve yenı model almak zorlasıyor oyuzden boyle bır karar verdım 0 alıcaktım

73 binlira egea ıcın fıyat verdıler uzaklaştım .

|
    |

• Yüzbaşı
    635 Mesaj
    Dolu Egea 91 bin olmuş

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
  • Yarbay
    4921 Mesaj

evet acıkcası 0 alacak halım yok artık yanı param olsada alsam ıcım yıne rahat etmez cunkı o fıyata 2 3 sene önce

0 fiat jip veriyolardı 90 bindi fiat freemont ki çok kaliteli araba amerikan versıyon dodge nın turkıyeye getırlmıs halı sımdı sıdıklı egea ya golfe poloya felan ıstyolar o parayı
    |
    |
    blackdread kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    6392 Mesaj
    Sadece sağlam bir hava yastığı sizi ölümle yaşam arasında götürüp getirebiliyor. Hasar kayıtlı araç eğer hava yastığını açmış ve serviste işlem görmemişse %99 eskisi gibi olmuyor. Nasıl olsa toplanmış dediğiniz araç fena sonuçlar doğurabiliyor.
    |
    |

1.33 Life | 2015 | İnci Beyaz
  • Binbaşı
    1162 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BOLDVIPER

evet acıkcası 0 alacak halım yok artık yanı param olsada alsam ıcım yıne rahat etmez cunkı o fıyata 2 3 sene önce

0 fiat jip veriyolardı 90 bindi fiat freemont ki çok kaliteli araba amerikan versıyon dodge nın turkıyeye getırlmıs halı sımdı sıdıklı egea ya golfe poloya felan ıstyolar o parayı

hocam 90 bine nasıl bir poloymuş bu... sıdıklı egea golf vs. egea ile golf u aynı kefeye koymus olmanda ilginc. keske 90 binim olsada güzel bi golf alsam valla...
    neyse sen araç falan alma, varsa ona binmeye devam et.

yaw bi yürü git ne golfmuş golfu nerdeyse bmw mercedesten de ıyı dıyıceksınız almanlar sizin kadar sevmiyor golfu be kardesım
    |
    |
    yayengec kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1162 Mesaj
    quote:

yaw bi yürü git ne golfmuş golfu nerdeyse bmw mercedesten de ıyı dıyıceksınız almanlar sizin kadar sevmiyor golfu be kardesım

egea dan iyidir...
    |
    |
    ha ha sen konuyu açanmışsın birde...
    fiesta al hasarsız, değişeni yok.
    |
    |
    Bana da mantıklı geliyor ama sen d segmentinden b ye geçiş yapmak istiyorsun anladığım kadarıyla. Bence şunun gibi araçlar kovalanmalı.Yaptırıp yıllarca biniceksin.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-az-hasarli-bmw-5%2C20d-f10-sanruf-plushafiza-plusperde-2011-model-borusan-370160393/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozmert75 -- 6 Aralık 2016; 15:42:51 >

tek başıma kullandıgım için d araçlar bana gereksız buyuk gelıyo artık o yuzden kuculteyım dıyorum

ihalelerle içli dışlıyım aslında 1.16 yada 3.20 iyi durumda araçlar düşüyor alırım ama kredi kullanmam lazım o yüzden yüksek birşey bakmıyorum 0 danda vazgeçtim. b segment felan ama donanımlı birşeyler düşünüyorum
    |
    |
    ozmert75 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    4921 Mesaj

dizel olmasa düşünrdüm :)
    |
    |
    sissil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    726 Mesaj
    quote:

Sonuçta Golf de bir arabadır abartmaya gerek yok. Ancak modeller arasında bazı kıstaslara göre kıyaslama yaparsak sanırım çoğu insan Golfun konumu hakkında benzer yorumlar yapacaktır...

Almanlar deyince..isterseniz Almanların en çok satın aldığı modele bir bakın derim

peki oradaki fiyatıyla ülkemizdeki fiyatınada bir bakmanı isterim sonra hep beraber gülelim
    |
    |
    worldwar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    147 Mesaj

O zaman yeni kasa i20'yi şiddetle tavsiye ederim. Aslında dizelini öneriyorum çünkü sürüş zevki mükemmel... Ama dizel istemiyorsunuz sanırım.
    |
    |
    Bahsedilenler: BOLDVIPER

Evet ama i20 nin fiyatlarida ucukmus biraz sanirim 207 clio 4 felan bakacagim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ozmert75 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1437 Mesaj
    Bravo 1.4t yada cruze 1.4t gayet isinizi gorur.fiyat olarakta,donanim olarakta guzel araclar.

|
    |

Hocam daire nerede?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bimmerist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam merak ettiğin dairenin konuyla alakası ne onu anlamadım

|
    |
    BekiRoRo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sakıncası mı var?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
Sayfa:
Reklamlar
SEO
üniversite
SEO
Canlı Tv izle
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.