Şimdi Ara

hasar kaydı sorgulama ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar araç almak üzereyim araç 2015 model ford focus style 1.6 tdci 16 bin kmde fiyat olarak 69 bin tlye anlaştık.
    yalnız aracın hasar kaydını plakadan sorgulatırken hasar kaydı çıkmadı ama sigortacımla görüşüp plakayı verdiğimde aracın camı kasko tarafından değiştirilmiş ben aracı hasar kayıtsız diye almak istemiştim şimdi telefondan mesaj attığım mı doğru yoksa sigortacının mı anlamadım bilgilendirirseniz sevinirim bide fiyat olarak iyi midir yoksa araç için fazlamı teşekkürler.

• Aracınızın plakası değiştiğinde belli bir süre gelmez.Şase numarasından sorgulasanız daha iyi bilgi sahibi olunursanız ve şu konu.Allah'ını severseniz camın değişmesinden dolayı kayıt olsa nolur.Cam değişti diye araba gitmiyormu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Camın değişmesi TRAMER kaydına yansımaz. Kaskoda zaten yılda 1 ücretsiz cam değiştirme hakkı vardır. Sigortacının görebilmesi normal. Şase no ile de 5664'den sonrgulasanız görünmez. Camın serviste orijinali ile değişmesi aracın değerini de düşürmez.
  • Cam değişimi hasar mı olur ya ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yolcum -- 23 Ocak 2017; 20:55:1 >
  • merhaba cam değişmesi hasar kaydı olarak yansımaz çünkü her yıl kasko su olan araçların 1 adet cam değiştirme hakkı bulunmaktadır.
  • Size ikinci el gitmez. Gidin sıfır alın yarın öbür gün teyp tuşunda çizik görürsünüz canınız sıkılır...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.