Şimdi Ara

Hasan kalyoncu hukuk?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
1.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hasan kalyoncu hukuk fakültesi yüzde elli burslu yazmayı düşünüyorum ortamı ve eğitimi hakkında bilgisi olan var mi

• Ya kimsenin bilgisi yok mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mschln

Hasan kalyoncu hukuk fakültesi yüzde elli burslu yazmayı düşünüyorum ortamı ve eğitimi hakkında bilgisi olan var mi

Antebin dışında diye biliyorum . Merkezi bi yerde değil ve otobüs yolu uzerindede değil sanırım bildiğin köy yolu :D iyi düşün

• yeni duydum :D
  • havaalanına giderken yolun solunda kalıyordu görmüştüm öyle yeni bir yerleşke..şehire de uzak biraz,havalaalanıyla şehir ortasında bi yerde..tabi benim gördügüm dışında fakültesi yoksa,çünkü baya bina vardı
  • Tam adamına rast geldin dostum , şimdi kalyoncu yeni açılan bir üniversite ve hızla gelişmekte hukuk da sıradan bir bölüm değil hani baş üstünde tutulursun orda üniversitede bir havan olur.Üniversitenin konumu ise evet öyle şehir dışı gibi bir yerde fakat gaziantep havaalanı size çok yakın olacak birincisi, ikincisi ise birkaç yıl içinde otogarın da o tarafa taşınması konuşuluyor eğer böyle birşey olursa ulaşım konusunda avantaj olabilir orda okuyanlar için.Ama yazabiliyorsan zirve yaz onun çok daha iyi bir üniversite olduğu bariz ortada.Kalyoncudan çarşıya gelmek, öyle turistik çarşıya gitmek felan ha deyince olmaz :) Hayvanat bahçesi harikalar diyaro sanko park vs vs antep gez gez bitmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jason Leex -- 3 Temmuz 2013; 11:20:04 >
  • Peki ortam olarak nasıldir okuyan yok mu veya tanıdığı olan?teşekkürler bu arada

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.