Şimdi Ara

Hasan Kalyoncu Bilgisayar Mühendisliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • % 50 burslu tutuyor. Düşünceleriniz neler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• .

• quote:

Orijinalden alıntı: Bthon8207

.

Sakın bir hataya düşüpte hasan kalyoncuyu yazma. Ben ettim sen etme
  • quote:

Orijinalden alıntı: D12

quote:

Orijinalden alıntı: Bthon8207

.

Sakın bir hataya düşüpte hasan kalyoncuyu yazma. Ben ettim sen etme

neden biraderim?
  • baba yorgun 88 kullanıcısına yanıt
    ........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EF8F31CE3 -- 25 Şubat 2021; 13:17:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeaserTR

benim %100 tutuyor yazayım mı rektörü falan iyi diyorlar diğer imkanları da güzel sadece konumu kötü galiba

Konumu dağ başında ulaşımı zor. Yemekhanesinde yemekler güzel değil bazen bayat yemek bile satıyorlar. Başka yemek yiyecek yerde yok dağ başında. Arkadaşlarınla sosyal bir etkinlik yapmak istersen 2 tane tenis masası var başka bir yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hazırlıkta öğretmenler gerçekten çok ilgililer. Eğitim hayatımda ilk defa böyle bir ilgi gördüm ogretmenlerden. Bölümlerde çok fazla Suriyeli öğretmen var. İngilizceyi yeni öğreniyorlar ve aksanları berbat.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • .............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EF8F31CE3 -- 25 Şubat 2021; 13:17:6 >
  • quote:

emin misin hocam nedense bana güzel geldi silicon valley starcamp kurmuşlar,mezun olan 380 kişiden yaklaşık 300 ü nü işe yerleştirmişler,kampüs bilmiyorum yeni yerler açıyorlar spor salonu vs. , girişimciliğe teşvik ediyor şirket kurmaya falan açıkçası hoşuma gitti bu yönden  Hasan Kalyoncu Bilgisayar Mühendisliği
    niye bir anda böyle düşmüş bilemiyorum.%100 burslu olandan herhangi bir para almıyorlar de mi yaz okuluna falan kalırsan veya başka nedenle

hazırlıkta yaz okuluna kalırsan 4000 tl alıyorlar hocam . ayrıca 700 tl kitap parası ödüyorsun hazırlığa başlarken.

• quote:

Orijinalden alıntı: D12

quote:

benim %100 tutuyor yazayım mı rektörü falan iyi diyorlar diğer imkanları da güzel sadece konumu kötü galiba

Konumu dağ başında ulaşımı zor. Yemekhanesinde yemekler güzel değil bazen bayat yemek bile satıyorlar. Başka yemek yiyecek yerde yok dağ başında. Arkadaşlarınla sosyal bir etkinlik yapmak istersen 2 tane tenis masası var başka bir yok

Bilkent'te dediğin gibi. dağ başında, ulaşımı zor ve yemekhanesi kötü. Çevrede ucuza yiyecek adam akıllı bir şey yok.

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EF8F31CE3 -- 25 Şubat 2021; 13:32:30 >
  • quote:

ee ne özelliği var tam burslunun

Senelik ücreti vermiyorsun

• ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EF8F31CE3 -- 25 Şubat 2021; 13:32:22 >
  • quote:

fikrin değişti mi gerçi yazmadım da

hangi konuda?
  • .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EF8F31CE3 -- 25 Şubat 2021; 13:16:53 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.