Şimdi Ara

Harry Potter Gözlük %30 İndirimli (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
4
Favori
6.315
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: freezeboi

hocam takipsiz kargolar kaybolabiliyor bildiğin gibi biz bunu görevliden alırken kaybetsek nasıl olur olmayan ürüne de vergi veriyor muyuz
    güzel noktaya değindin. vergi almak için, bu sefer cebe atmaz belki pttciler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu Damat vergisi herşeyden alınıyor mu ya?
  • ürünü teslim alan orjinalliği hakkında bilgilndirirse değerlendirilebilir
  • Özel koleksiyon ürünü Harry Potter gözlüğü. Gözlüğü satın aldıkta sonra optikçilerden numaralı cam taktırabilirsiniz. Bay ve bayanlar kullanabilir. Günlük kullanım için uygundur. Gözlük yapısı yarı metal yarı plastiktir. Tahta saklama kutusu sadece 5 adetle sınırlıdır. Diğer satışlar normal taşıma kabıyla gönderilecektir. Gözlüğün sap uçları (kulak arkası plastik kısımları siyah olarak gönderilecektir). 5 yaş üzeri bireyler için tavsiye edilmektedir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kargo 6 tl yazıyordu.Ama karttan 30 tl çekti.Kapıda mı ödememiz gerek kargo ücretini?
  • ürünün linki nedir ben bulamadım da...
  • Kutusuyla beraber olsa alacaktım ama 5 adet çoktan bitmiştir

• ririii kullanıcısına yanıt
    Ürünü bugün sabah 9'da teslim aldım. Tahta kutu kalmadığı için koruma poşetiyle geldi. Sayfada zaten kutu 5 adetle sınırlı yazmışlar sonradan farkettim. Gözlük derecesiz camla geldi. Metal ağır çerçevesi var güzel ve kaliteli duruyor. Defo falan göremedim.
  • Kod nerden buldunuz? Ben pm attımbir iki kişiye kimse dönmedi. Alıcam eğlencesine 25 liraya

• Gına geldi sokaklarda yuvarlak camlı gözlük görmekten, hepsi de çok yakıştığını sanıyor.

• Merhaba arkadaşlar o harry poter yazılı tahta kutudan bende yapabilirim isteyene. ( şuan değil fakat yaza doğru yapabilirim ücreti karşılığında. Ağabeyim bu işlerden anlıyor bende yazın müsait olacağımdan ilgilenebilirim.) Bunu yazdım çünkü bir arkadaş ilk 5 sipariş için veriyorlar demiş. Bende harçlık çıkartabilirim. Çok istek olursa şimdi de ilgilenebilirim.
  • Kod nereden nasıl alınır? Kızım bu gözlüğü çok istiyor..

• 1 kişi de dememişki gözlüğüm geldi. hemde orjinal
  • yok mu hiç bu gözlüü alan ? orjinal mi gönderiyorlar??? ona göre alıcaz . gözlük hala aynı fiyatta.
  • ririii kullanıcısına yanıt
    Hocam ben aldım zaten üstte belirtildiği gibi kutu göndermiyorlar. Ayrıca gözlük de en hafif tabirle beş para etmez. Aliexpresstekiler bundan kötü olamaz adım kadar eminim içim acıdı verdiğim paraya. İlle de alacam dersen sana satayım daha ucuza bunu alma :D
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.