Şimdi Ara

Harry Potter And Cursed Child Film Olacak Mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
226
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Sinema Genel >> Harry Potter And Cursed Child Film Olacak Mı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    266 Mesaj
    Arkadaslar biliyoruz ki; 31 Temmuz da Harry Potter in 8.kitapi cikacak amma ve lakin bu kitap filme donusturulecek mi? Ayni karakterler mi rol oynayacak? Bu sene Fantastik Canavarlar ciktiktan sonra filme donusturlur mu? Bilginiz var mi arkadaslar.. Tesekkurler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fly Teknoloji Maduru -- 27 Temmuz 2016; 19:07:11 >

0
    |
    |
    çıkacak kitap hakkında bilgim yok ile ama bizim harry ve ekibini tekrar toplamak falan zor işler açıkcası. İçlerinde mutlaka evlenen, emekli olan, ülke değiştiren, vefat eden, dizisi filmi olan insanlar çıkacaktır.

İzlemek isterdim ama her güzel şeyin bir sonu vardır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam sadece Harry,Emma ve Ron oynasin.Cocuklari hakkinda bi film yqpsalar.. Keske son bir kez daha olsa..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    İzmirliMurat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    harry potter dünyasının yeni bir üçlemesi çıkacaktı fantastik canavarlar nedir nasıl yakalanır diye. dediğinin 8. kitabın bu 3 lemeyle bir ilgisi var mı

Zaten Konumda O Filmede Yer Verdim Hocam :) Ondan Bahsetmiyorum.. Harry Potter'dan Bahsediyorum Tamamen.. J.K Rowllis Kitap Çıkarınca İlla Filmi de Oluyor.Harry Potter'a Dair 8,9 Ve 10. Filmlerin Geleceği Söylentiler Arasındaydı,Bir Kaç Yıl Önce.Şimdi Doğrulandı Kitap.Adı Cursed Child.Bunun Filmi Çıkar Mı Diye Sormuştum.Tiyatrosu Yapılacak Ama Filmi Çıkar Mı? Acaba.. Umarım Olur.Yorumunuz İçin Teşekkürler
    NOT: Alakası Yok Hocam.. Sadece İkisinde de Büyü Oluyor.Harry Potter'a Dair Hiç Bir Bilgi Barındırmayacak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fly Teknoloji Maduru -- 27 Temmuz 2016; 22:02:25 >
    |
    |
    Jersey Devil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bu kitap Harry Potter'ın tiyatrosunun kitabı diye biliyorum. İngiltere de tiyatro oyunu olarak oynayacaklar bunu. Herkes izleyemeyeceği için senaryoyu kitaba dönüştürdüler diye biliyorum. Yinede yanlış bilgi vermeyeyim, biraz daha araştırın :)
    |
    |
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
son dakika
SEO
üniversite
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.