Şimdi Ara

harry kewell (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: cémo

Liverpool'a para vermedik bari yöneticilerine Starbucks'dan bi kahve ısmarlasaydık ayıp olmasın.

hakkaten ayıp oldu
  • 1.250 mi 1.5 milyon € alıyor diyebiliyorum yıllık
  • Kewell in rahat oynaması Ardanın olmayışı yüzünden oldu. ikisi de solda oynadığı için birlikte oynadıklarında ikisi de sönük kalıyor ve istedikleri oyunu oynayamıyorlar. Biri öbürünün yedeği olmak zorunda ne yazıkki..
  • Allah nazarlardan saklasın diyorum.süper bir oyuncu 2001 den beridir hafızamda yer eden bir oyuncu artık iyice yerini kazıdı.dünkü golü ile sadece beni değil bir sürü takımın taraftarını da dumur etmiş bir oyuncudur
  • quote:

Orjinalden alıntı: antiyoba

Kewell in rahat oynaması Ardanın olmayışı yüzünden oldu. ikisi de solda oynadığı için birlikte oynadıklarında ikisi de sönük kalıyor ve istedikleri oyunu oynayamıyorlar. Biri öbürünün yedeği olmak zorunda ne yazıkki..

burada teknik heyet devreye giriyor,
    arda çok yönlü oyuncu, biliyorsunuz manisada sağ bek oynardı,

iyi takitkle ikisi beraber çok da iyi oynar bence
  • sağ kanat banko aydın olmalı bu arada ilk onu söylemeliyim. aydını kewell'a benzetiyorum aslanım. ta zamanında konyaya galiba 90da çakmıştı o zamandan beri severim keratayı

kewell hakkını veriyor gerçekten. arda ya da kewell yedek kalacaksa arda kalsın derim düşünmeden. ingiliz liglerinin kanat özelliği var kewell'da. öyle hamur etmiyor topu. hem de hızlı, iyi şutlar da çekiyor. bunun sağ kanat versiyonu da aydın işte.

eğer yedeklik vs düşüncesi varsa artık lincoln-hasan-arda hangisi forvet arkası oynayacak düşüncesi olmalıdır. kanatlar artık oturdu bence. şu uğurun iyileşmesine bakar iş
  • arda nı önünü kapadı bence küvıl. buna acilen çözüm bulunması lazım.
  • kewell ın oynadığı maçların çoğunu 90dk izledim. şunu söyleyebilirimki hagi den sonra gelen en iyi yabancı. buram buram kalite kokuyor. ama her maç korkuyorum sakatlanacak diye. allah nazardan saklasın.
  • dün attığı gol süperdi hep böyle devam eder inş Allah nazarlardan saklasın yıldız olduğunu belli ediyo
    kewell
  • Kewel, Baros.. Amacına ulaşan transferler oldu bile. Takımı izleyesim var. Keyifle maçı bekliyor ve futbolumuzu izliyorum. Nasıl izlenmesin; Kewel, Baros, Arda, Nonda, Aydın, Ümit.. bu oyuncularla yapacağın kombinasoynlar hep üretken olur keyif verir. Takım otrusun, futbol olgunlaşsın daha da güzel olacak.
  • hops Lincoln'ü de unutmayalım 3 tane alda at dedi o saydığınız arkadaşlara ama atamadılar
  •  harry kewell
  •  harry kewell
  • dün takımın en iyisiydi ama zor rakiplere karşı bu fiziğiyle etkisi azalır.
  • beşiktaş fenerbahçe trilyon dolar harcayıp güizayı sivoku falan alıyo galatasaray bonservissiz kewel ı alıyo,baros u alıyo ve bunlar gerçekten dünya yıldızı helal olsun diyorum.keşke diğer yönetimlerde başarsa.
  • üstelik çok kısa sürede uyum sağladı adam profesyonel diye bu adama denir
  • Top adamın ayağına geldiği anda Kewell'ın bir Preimer lig oyuncusu olduğunu anlayabiliyorsunuz.

Adamın ayağında top tutuşu bile farklı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Doruk..

harry kewell

+1905
  • büyük başkan saolsun adnan baba

baros nonda lincoln kewell kadro çok kalite oldu

seneye 4ever shevcenko bizde
  • Kewell hakikaten çok değerli bir oyuncu.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.