Şimdi Ara

harp okulu mülakatları... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
71.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar bunlar çok önce yazılmış ama söleyeyim barfiks avuç dışı olması gerekiyor ön sağlık muayenesinde yara izi olursa yada yanık almazlar çünkü çok kişi başvuruyor ben lise1 öğrencisiyim bende katılmayı düşünüyorum arkadaşlarını dediği gibi rahat değil normal durman gerekiyo ben elenmistim lise sınvlarında ask yada pol sağlıkda herkezi eleyebilirler bence chack up yaptırman lazım sınavdan önce itiraz hakkın var çünkü bide bu askeriyenin intibak eğitimi var arklar en sevdiğim bölüm yer bütün herkesin korktuğu blm ben çok severim böyle yerleri kamp kurma filan ben karadeniuz ve iç anadolu köy ve ilçelerinde yaşadığım için çok eğlenceli gelecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: mazzoow

quote:

Orijinalden alıntı: MRdecom

Arkadaşlar bende hazırlanıyorum mülakatlar hakkında aradığınız ayrıntılı bilgilerin hepsi kho nun sitesinde resimli var . koşu min.75 zıplama 1.90 mekik30 barfix 4 top fırlatma da 12 . Benim tek derdim de koşu :D gerçi barfix olmasada onun açığını diğerlerinden kapatıyorum:)

slm kardeşim peki şu basket topunun ne şekilde fırlatıldıgını ve barfiksin avuc ici mi avuc dısından dogrumu cekildigini tam oalrak biliyormusun ??

belki merak eden arkadaşlar vardır yazayım, basket topunu fırlatırken dizlerinizin üstünde olursunuz o şekilde atarsınız. barfiks avuç dışı olacak. bir de arkadaşlar en düşük puanları alanların pek şansı olduğunu sanmıyorum, üst seviyelere çıkın.

• quote:

Orijinalden alıntı: ALONSO_06

arkadaşlar kara harp okulu bugün açıkladı sanırım sınav sonuçlarını.sabah baktım ve kazanmışım.mülakata çağırıyolar.hiç beklemediğim bişeydi.

mülakatlara gireceğim ama çok zor ya.hiç hazırlanmamıştım fiziksel olarak.1 aydır body yapıyorum ama çok bi fayda sağlamamış o da bana.okulun istekleri ve benim yapabildiklerimi yazayım kısaca

400 m. koşuyu en fazla 70 sn istiyolar.bunu denemedim ama yaparım bu sorun değil

durarak uzun atlama en az 190 cm istiyolar ama ben 180 cm geçemedim daha

mekik 1 dk.da en az 30 istiyolar.ben 31 yaptım

barfiks en az 4 istiyolar bunu da denemedim,denemeye de korkuyorum

basketbol topu fırlatma 12 m. istiyolar.bunu da denemedim ama yaparım

bu yazdıkların en az istenenler tabii.100 üzerinden 10 verdikleri rakamlar bunlar.15 gün var mülakata.nasıl çalışabilirim?bugün body hocamla konuşacam.15 gün bodye ara verelim,mülakatlara hazırlanayım diyecem.bakalım nolacak.tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar gerçekten 15 günde ne yapılır hiç bi fikrim yok

KARDEŞ İŞLER NE DURUMDA ?? OKUYORMUSUN MÜLLAKATLARA HANGİ YILDA GİRDİN VE NELER YAPTINIZ ANLATIRMISIN?

• quote:

Orijinalden alıntı: El Cazador

quote:

arkadaşlar kara harp okulu bugün açıkladı sanırım sınav sonuçlarını.sabah baktım ve kazanmışım.mülakata çağırıyolar.hiç beklemediğim bişeydi.

mülakatlara gireceğim ama çok zor ya.hiç hazırlanmamıştım fiziksel olarak.1 aydır body yapıyorum ama çok bi fayda sağlamamış o da bana.okulun istekleri ve benim yapabildiklerimi yazayım kısaca

400 m. koşuyu en fazla 70 sn istiyolar.bunu denemedim ama yaparım bu sorun değil

bu yazdıkların en az istenenler tabii.100 üzerinden 10 verdikleri rakamlar bunlar.15 gün var mülakata.nasıl çalışabilirim?bugün body hocamla konuşacam.15 gün bodye ara verelim,mülakatlara hazırlanayım diyecem.bakalım nolacak.tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar gerçekten 15 günde ne yapılır hiç bi fikrim yok

Kara Kuvvetleri Komutanlığı Askeri Liseler mülakatlarıda;

-400 M. koşu 85 saniye
    -Durarak uzun atlama 165
    -Mekik Dakikada 30
    -Barfiks yok
    -Basketbol topu fırlatma 7 metre

Yaşım 15 400 metre koşu 78 saniye, mekik dakikada 48, uzun atlama 195, basketbol topu fırlatma 9 metre geçen sene sağlıktan elendim ama

SAĞLIKTAN NERENDEN ELENDİN KARDEŞ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kemal199832

quote:

quote:

-400 M. koşu 85 saniye
    -Durarak uzun atlama 165
    -Mekik Dakikada 30
    -Barfiks yok

Yaşım 15 400 metre koşu 78 saniye, mekik dakikada 48, uzun atlama 195, basketbol topu fırlatma 9 metre geçen sene sağlıktan elendim ama

Vay be 4 sene olmuş eleneli.

Şimdi Kuleli'den mezun olmuş olacaktım.

Dişten elendim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kemal199832

quote:

quote:

-400 M. koşu 85 saniye
    -Durarak uzun atlama 165
    -Mekik Dakikada 30
    -Barfiks yok

Vay be 4 sene olmuş eleneli.

Şimdi Kuleli'den mezun olmuş olacaktım.

Dişten elendim.

DİŞE ÇÜRÜK MÜ VARDI?BİRDE ALT ÇENE İLE ÜST ÇENE EŞİT Mİ OLUCAK YANİ ALT CENE UZUN FLN OLUNCA ALMIYORLARMIŞ DÜİŞLERİNİ BİRLEŞTİR DİYORLARMIŞ DOĞRU MU GERÇİ BNDE O SORN YOK.

• Evet doğru demişler. Çürüğe birşey demiyorlar, çapraşık ve kapanış anomalisi olmayacak.
  • quote:

Evet doğru demişler. Çürüğe birşey demiyorlar, çapraşık ve kapanış anomalisi olmayacak.

kardeş beim normalde üst çene dişlerimalt dişlerimi tam kapatmıyor ama dişlerimi birleştirebiliyorum.

http://www.google.com/imgres?q=%C3%A7apra%C5%9F%C4%B1k&hl=tr&biw=1280&bih=923&tbm=isch&tbnid=yQTxvgu7BPI28M:&imgrefurl=http://www.smileydent.com/dis-sagligi/72/ortodonti-caprasik-dis-tedavisi.html&docid=394BG1YcpREsyM&imgurl=http://www.smileydent.com/images/estetik/ortodonti-185376.jpg&w=600&h=450&ei=Fa71T96jPMWd-QbD5JXrBg&zoom=1&iact=hc&vpx=980&vpy=306&dur=1229&hovh=194&hovw=259&tx=149&ty=105&sig=114678020856079600040&page=1&tbnh=138&tbnw=184&start=0&ndsp=30&ved=1t:429,r:11,s:0,i:106

linkteki gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VsrkankVV -- 5 Temmuz 2012; 18:10:14 >

• Ben doktor değilim abisi ne bileyim Allah Allah. O gün elediler verdiler elime kağıdı gönderdiler
  • El Cazador kullanıcısına yanıt
    Ben daha 7. sınıfım kara harp okuluna girmeyi çok istiyorum yukarıda yazanların hepsini yapabiliyorum sadece barfiks max.2 :D beni bilgilendirirmisinz mülakat soruları ile ilgili ve ne zaman sınava giricem neler gerekli vb.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaçsızKral26

Ben daha 7. sınıfım kara harp okuluna girmeyi çok istiyorum yukarıda yazanların hepsini yapabiliyorum sadece barfiks max.2 :D beni bilgilendirirmisinz mülakat soruları ile ilgili ve ne zaman sınava giricem neler gerekli vb.

Kardesim ben eleneli lise mulakatindan 5 sene oldu, hatirlamiyorum her seyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cesaretli olun hedefiniz olsun abuk subuk yorumlara kafanızı takmayın çünki bazı kişiler silahlı kuvvetleri aşağılamak veya belli bir kitlenin girmesini istemeyen kişilerin görüşlerini oluşturuyor. Benim iki yakınımın biri astsubaylığa diğeri harp okuluna girdi. Bu konuda her türlü bilgi verebilirim.
  • Gençler bu sizin dediğiniz mülakat ortaokuldan sonramı ben 15inde as.subaylık yüksek okul mülakatlarına giriem ?
  • taydogan64 T kullanıcısına yanıt
    Taydoğan kardesm bunu yazmandan sonra baya bi zaman geçmişte bana bi yardımcı olurmusun ya
  • Tüm arkadaşlara kolaylıklar dilerim.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.