Şimdi Ara

HarmonyOS 2.0 ve iOS 14 hız açısından karşılaştırıldı: Peki kazanan kim? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
7.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Devian

Hocam sen dalga geçiyorsun adamlar dünyanın en büyük şirketlerini oluşturuyor.

https://www.gadgetsnow.com/slideshows/10-biggest-smartphone-companies-in-the-world-right-now/photolist/79138464.cms

Alıntıları Göster

Hocam marka değeri olarak düşün. Çinli telefonların hemen hemen hepsi ucuz fiyata yüksek donanım ile çıkıp müşteri çekti, sonra yavaş yavaş fiyat yükseltti. Peki sürekli çakma yaparsan Apple gibi bir marka değeri üretebilir misin? Borsada o değerlere çıkabilir misin? Benim demek istediğim bu aslında.

Kaldı ki ben Huawei telefonlarına laf etmiyorum, söylediğim söz bu HarmonyOS denen şey özelinde.

• Bu nasıl test , göz kararı mı hangisinin daha hızlı olduğuna karar verecez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mmertkk

9 senedir iphone kullanıp pişman olmadım dostum

7 sene iphone kullandım samsung m31 aldım dünya varmış dedim bir ton para verip o bataryayla gezmek komik geliyor :D

• muratkaya kullanıcısına yanıt
    Yalnız cihaz olarak iPhone 12'yi tercih ederdim ama Huawei'in çipseti daha iyi. Çinli üreticilere pek saygım yok ama Huawei ve Oppo bazı şeyleri başarmış markalar.

• muratkaya kullanıcısına yanıt

puhahaha korkusundan silmiş hemen.

• Jack Rabbit Slims kullanıcısına yanıt

puahahahh niye sildin kardeş ? :D bundan sonra yazmadan önce düşünürsün.

• HayatınıYaşayamayanAdam kullanıcısına yanıt
    Dostum 11 serisi öncesinde sana katılıyorum ama suanda 1 gün yoğun kullanımda sarj aletini asla aramıyorum suanda bataryayı düzeltti apple tabi çok hardcore kullanırsan tabiki pil dayanmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: JustNaggy

Kullanmadığın için söylüyorsun. İkisini de kullanan birisi olarak söylüyorum huawei muhteşem bir şey

huawei'nin giriş segmenti olan honor 7 modelini kullandım bir süre boyunca kirin 935 işlemci vardı üzerinde. kullandığım süre boyunca bu fiyata böyle telefon alınıyor mu ya dediğim bir cihazdı kendisi. elbet bir iphone değildi fakat yine kendi fiyat segmentinde 20 mp çözünürlük değeri ve lens kalitesini aklım almıyordu. 6s plus ile kafa kafaya fotoğraflar alabiliyordum neredeyse :)) yeni gelecek modellerden kamera konusunda baya ümitliyim açıkçası. çin menşeili cihazlar arasında kamera konusunu çözse çözse huawei çözer. xiaomi'nin balon mp'e sahip cihazlarını 1-1.5k bandındaki huawei cihazları çok rahat tokatlıyordu . ( p smart harici -söz meclisten dışarı-, gördüğüm en kötü cihazlar arasında diyebilirim p smart için. )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mysterious79 -- 10 Mayıs 2021; 0:9:46 >

• bu arada video baya bait bir içerik gibi hissetirdi şuan daha beta aşamasında olduğu için bir şekilde reklam da yapmaları gerekiyor tabii haliyle çok da yargılamamak lazım. videoyu izlerken hissettiğim şey şu oldu genel olarak iphone'da animasyon süresi daha uzun iken harmony'de animasyon süresinden bir tık kısmışlar gibi bu da sanki uygulamalar daha hızlı açılıyor kapanıyor gibi bir his veriyor. aynı şekilde animasyon süresi ayarlarını android cihazlarda geliştirici seçenekleri altında bulabilir, animasyonları kapatabilir ya da daha kısa bir süreye ayarlayabilirsiniz harmony'deki gibi :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mysterious79 -- 10 Mayıs 2021; 0:13:37 >
  • Hala gereksiz konularda dolanıp duruyorlar. Buna android dahil.

Apple gibi ekosistem sunmak kimin aklına gelecek acaba ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .BUTTERS STOTCH.

puahahahh niye sildin kardeş ? :D bundan sonra yazmadan önce düşünürsün.

Ban yemeye değmez dedim, yoksa fikrim değişmedi. Sen "puahahah" şeklinde ergen gibi gülecek kadar ne buldun ki bu durumda?HarmonyOS 2.0 ve iOS 14 hız açısından karşılaştırıldı: Peki kazanan kim? 

• şimdi diyorsunuz ki ben sağdaki ekrandan daha çok keyif alıyorum. HarmonyOS 2.0 ve iOS 14 hız açısından karşılaştırıldı: Peki kazanan kim? 

HarmonyOS 2.0 ve iOS 14 hız açısından karşılaştırıldı: Peki kazanan kim?
  • şubart kedisi kullanıcısına yanıt

Mi 10 t açmışsınız. iPad ekranından ve kendi ips monitörümden evet keyif alıyorum zira netflix ana ekranındaki siyahı değil, gerçek görüntüleri seyrediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bildiğin iosdan çaldılar

• Apple kopyası android tabanlı sistem. Katılıyorum, sistemi yoracak bişey yok, uzun kullanım testi lazım şişmeyi görmek için. Bir de google servisleri olmazsa olmaz bu iş

• çakma gibi geldi bana. kendilerine göre tarzları bile yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: CoreXXX

Hızı değilde harmony olan ekran ne kadar güzel gözüküyor. İphone sönükmü kalmış ekran ışığımı kısık

True tone'u açıp parlaklığı kısmış

• Teste başladığında iphone da arkaplanda oyun çalışırken huawei'de birşey açık değil. Bunu haber yapmanız komik. İphone'un ekran parlaklığını bile düşürmüşler.

• Kazanan iOS, videoyu izlemeye gerek yok bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .BUTTERS STOTCH. kullanıcısına yanıt
    Korku değil de hatasını anlamış. Helal olsun bu devirde hatasını kabul edip düzelten insanlara saygı duyuyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.