Şimdi Ara

HARMANKARDON SİNEMA VE MÜZİK SİSTEMLERİ GENEL KONU (317. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.552
Cevap
49
Favori
335.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 315316317318319
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar. Hk 3490 amfi var.ilgilenen olursa msj atsın görüşelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba 3 yıldır avr 158 kullanıcısıyım genel olarak sistemden çok memnunum sistemle alakalı aldığımdan bu yana sorun yaşıyorum. Sorun,tv de tüm modlarda ses alabilirken dolby pl ii music ve movie den ses alamıyorum sadece cızırtı geliyor bu genel bir sorunmudur?yani illaki cd den usb den dolby destekli film acmam mi gerekiyor.merak ettiğim diğer husus da USB girisinden müzik video izleyebilme olanagimiz varmıdır.

• iyi akşamlar,

Samsung tv'yi hdmi ile avr265'e bağladım ama arc olarak bir türlü amfiden ses alamadım. Tv'nin arc yazan hdmi portuna taktım. Kablomda 1,4 versiyonu destekliyor. Hangi ayar atlamış olabilirim. Harman amfiyi tv ye bağlayıp arc ile ses alan varsa yardımlarını rica ederim.
    Sayg.
  • Ek olarak, avr265+hkts60 için hoparlörlerin crossover frequency değerleri en uygun ne olmalıdır. Otomatik kalibrasyonda çıkan değerleri değiştirmemiz ses katkı sağlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mve1977

Selamlar Avr 171 ve Hkts 9 setimi satmayı düşünüyorum.Avr 171 in hoparlörlerle performansı muhteşem.1 yıl normal 3 yılda extra Media Markt garantisi vardır toplam 4 yıl.Hkts 9 1 yıl normal 3 yıl da extra Media Markt garantilidir,toplam 4 yıl.Hkts 9 un orjinal ve siyah renk 4 adet ayaklığı vardır.Duvara monte etmedim.Eskişehir'de yaşıyorum arzu eden evimde istediği gibi deneyebilir.Daha büyük bir set veya stereo bir sistem yapacağım için satıyorum.İlgilenen arkadaslara foto atarim.Herkese Hi-fi li günler.

cihaz duruyor mu kardeş ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cfiliz

Bugün Media Markt'ta vardı, AVR 151 + HKTS5 = 1297 TL fiyat yazmışlar.

Hoparlörlerin eski seri olduğunun farkındayım ama bu fiyata neredeyse amfinin yanında bedava gibi değil mi..? Aslında ikinci elde aynı fiyatlara daha üst seri alınabildiğinin farkındayım, ama özellikle Spotify bağlanabilirliği olmasını istediğim için amfide güncel seri almak istiyoru.

KONUYU hortlaşmış olmayalım ama ...

bu sisteme şimdi medimarktta 1700 tl fiyat çekiyorlar.
    elinde olan varsa almayı düşünüyorum.
  • Merhaba AVR 265'imi satıyorum, ilgilenenler mesaj atabilir.
  • Ev değişikliği sebebiyle Hkts16 5.1 set ve avr165'i satıyorum. İlgilenen olursa PM atabilir. Ayrı ayrı da verebilirim.

Ürünler tertemiz ciziksiz sorunsuzdur. İzmir içi elden teslim ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar,
    Harman Kardon Avr 151 model amfimi satıyorum,1.5 sene kadar daha garantisi mevcut.İlgilenen olursa pm ile dönüş yapabilir.

• Merhabalar, Avr 161 receiver ı bi türlü tv ye bağlayamadım televiyonum sony Bravia ve hdmi girişi arc uyumlu. Ne kablo tv görüntüsünün sesini alabiliyorum ne de tv den netflix youtube vs gibi uygulamarın sesini.. Nasıl yapılması gerekiyor bağlantının ne denediysem olmadı. Aktifleştirmem gereken bir ayar mı var?
  • Arkadaşlar amazondan getirten varmı
  • kvadankpakal kullanıcısına yanıt
    Merhaba bende amazondan getirmek istiyorum dün 500 euro olan ürüne 60 euro gümrük masrafı ekledi 560 a geldi aynı ürün burda 4600 tl ...bu konuda yardıma ihtiyacım var hangi satıcılarda nasıl almak lazım ürün sıfır görünüyor güvenilirmi...yada bir sıkıntı var nasıl geri gönderice

• quote:

Orijinalden alıntı: unfoundeddd

Merhaba bende amazondan getirmek istiyorum dün 500 euro olan ürüne 60 euro gümrük masrafı ekledi 560 a geldi aynı ürün burda 4600 tl ...bu konuda yardıma ihtiyacım var hangi satıcılarda nasıl almak lazım ürün sıfır görünüyor güvenilirmi...yada bir sıkıntı var nasıl geri gönderice

Amazon'dan getireceğin ürünü kesinlikle satıcılardan alma.
    Amazon'un kendi sattığı ürünleri almaya gayret ediyorum ben, çünkü amazon'un kendisinden alırsan, gümrük + nakliye masrafı vs.. herşeyi alıyor senden ve evine kadar geliyor.

satıcıdan alırsan gümrük masrafı eklenmez, ürün türkiye'ye geldiğinde gümrük vergisi ödemek zorunda kalırsın, uğraşırsın, yeri gelir çağırırılar gümrüğe gitmek zorunda kalırsın felan yorucu bir prosedürü var. işi biliyorsan kolay halledersin ama bilmiyorsan aldıgına pişman bile olabilirsin.

o yüzden satılan ürünü, Amazon'un sattığına emin ol.

alacağın ürünün linkini at bakalım nasıl bişey, kim satıyor.

• Anladım çok teşekkür ederim ama fiyata 60 euro ekliyor gümrük masrafı diye

• quote:

Orijinalden alıntı: unfoundeddd

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01GQ85GLW/ref=mp_s_a_1_1?ie=UTF8&qid=1483357821&sr=8-1&pi=AC_SX236_SY340_QL65&keywords=denon+x2300&dpPl=1&dpID=41DGMMIYQJL&ref=plSrch

tamam, bu ürünü Amazon'un kendisi satıyor. Eğer Türkiye'de daha pahalı ise bu ürünü amazon almanya'dan gönül rahatlıgıyla alabilirsin. bende Harman Kardon AVR 270 almıştım zamanında.
    kapına kadar gelecektir ürün, adresini dogru yazdıgından emin ol.

ürünü ya DHL ile yada UPS ile göndereceklerdir. bu durumda ürün türkiye'ye geldiğinde senden ürünü gümrükten çekebilmek için yetki belgesi isteyecekler, o belgeyi doldurur gönderirsin.
    bu işlemleri de amazon'a kayıtlı mail adresine gönderecekler, o yüzden maillerini sık sık kontrol etmende fayda var.

• kvadankpakal kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim ilgine birde pm atmıştım

• 
Sayfa: önceki 315316317318319
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.