Şimdi Ara

HARMANKARDON SİNEMA VE MÜZİK SİSTEMLERİ GENEL KONU (287. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.552
Cevap
49
Favori
335.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ATT-SUKRU

quote:

Orijinalden alıntı: tema59

arkadaşlar yeni aldığım daha 3 günlük hkts9 ses sistemini satıyorum ilgilenenler pm ile ulşabilirsiniz

size hkts 16 öneririm

hocam ben hkts9 bile kullanamıyorum hkts16 alsam beni evden kovarlar satma sebebim kullanamamdan kaynaklanıyor
  • arkadaşlar ben hkts 16 sipariş ettim gelmesini bekliyorum... mediA marktta htfs2 lerin fiyatı 299 tl ( teki )... sizce buna değer mi yoksa duvara monteyi mi önerirsiniz... ayaklının görüntüsü mükemmel :)... daha önceden cevaplayanlar da oldu ama tekrar sorayım dedim :)... bi de varsa daha uygun fiyata bulabilir miyim acaba ?????
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafali85

arkadaşlar ben hkts 16 sipariş ettim gelmesini bekliyorum... mediA marktta htfs2 lerin fiyatı 299 tl ( teki )... sizce buna değer mi yoksa duvara monteyi mi önerirsiniz... ayaklının görüntüsü mükemmel :)... daha önceden cevaplayanlar da oldu ama tekrar sorayım dedim :)... bi de varsa daha uygun fiyata bulabilir miyim acaba ?????

hkts 16 yı kaç paraya alıyorsunuz ben duvara monte ettim çok şık durdu sizede tavsiye ederim şuan center ve arka surround hopları kullanıyorum iki hoparlörüm boşta duruyor stereo sisteme kaydım artık ayda 2-3 defa film izler oldum şimdiden hayırlı olsun
  • 999 tl ye aldim hkts16 yi mediamarkttan...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

999 tl ye aldim hkts16 yi mediamarkttan...

fiyat iyiymiş
  • Fiyat gercekten çok iyiymiş ben gecen hafta meydan avm de sormuştum 1700 tl idi hayret nerdeyse yarı yarıya düşmüş hayırlı olsun keyifli dinletiler

• quote:

arkadaşlar ben hkts 16 sipariş ettim gelmesini bekliyorum... mediA marktta htfs2 lerin fiyatı 299 tl ( teki )... sizce buna değer mi yoksa duvara monteyi mi önerirsiniz... ayaklının görüntüsü mükemmel :)... daha önceden cevaplayanlar da oldu ama tekrar sorayım dedim :)... bi de varsa daha uygun fiyata bulabilir miyim acaba ?????

Merhabalar.
    Tekli fiyatı mı 299tl?
    Eğer tek ayağın fiyatı ise bu
    çok pahalı
    Çifti olsa bir nebze alınabilir ama bana göre çifti bile pahalı

• teşekkürler arkadaşlar yorumlarınız için gercekten fiyatı ınternet fiyatından 500 tl daha düşüktü...
    ayakların fiyatına gelince teki 299 tl dedi bana da cok pahalı geldi... harman/kardonları da meda markttan başka uygun fiyata vereni göremedim malesef...
  • quote:

999 tl ye aldim hkts16 yi mediamarkttan...

Merhabalar,

hayırlı olsun. 999tl hangi Mediamarkt'dan aldınız?

Ben de Avr265 ile set yapmayı planlıyorum. Fakat Airplay özelliği yok. Apple TV'im var. Hdmi ile avr ye bağlasam sıkıntı olmaz diye tahmin ediyorum. Sesleri direk hoperlörden alabilirim. Deneyen var mı?

Teşekkürler...
  • Selam İlker1981 , Apple tv yi avr de kullanıyorum. Direk hdmi ile bağlı. İpad den dizi yada film acıp mirroring yaptığımda sesi sadece stereo alabiliyorum. amfiden sanal surround yaparak sesi 5.1 alabilirsin. Denemedim ama apple tv üzerinden film kiraladığında filmin ses formatı ne ise direk veriyor olması lazım.
  • Arkadaşlar selam
    Yıllarca eski tip bir amfi ile işimi görüyordum fakat geçen yıl mediamarkttan avr 265 aldım yanında da 5. Artı 1 lik ses sistemi
    Açıkçası şu anda sadece cızırtılı radyosunu dinliyorum. Dvd player ve tvyi de hdmi ile bağladım yani baya primitif düzeydeyim. Cehaletimi affedin. Sorularıma cevap arıyorum
    1. Iphone veya ipad bağlamak için en ideali nedir kullanım kılavuzunda direkt bridge ile bağlanır diyor bridge nedir ? Yoksa aux kablo mu denesem öndeki phones girişinden hoş geçenlerde onu bile beceremedim
    2. Radyolar neredeyse hepsi cızırtılı ne yapsam evim kat 3 ve açık pek trafik ya da yüksek gerilim hattı filan da yok ne bozuyor bilmiyorum tavsiyesi olan var mı
    3. Internet radyosu konusunda da cehalet kötü internet radio for dummies gibi bir şeyler yazabilecek var mıdır
    4. Bunun dışında tavsiyeleriniz. Salağa anlatır gibi -örnekse yav en rahatı git apple tv al hem herşeyi bağlarsın vs
    Ya da bir arkadaş bir konvertör önermişti ipad veya iphone için herhal ama onu da hatırlayamadım
    Kısacası akşam akşam yav şu işleri biraz düzelteyim deyip kullanım kılavuzu okumaya başladım sayfalarca burada da okudum fakat biraz kayboldum. Cevaplar için teşekkür ederim

• arkadaşlar sinema sistemi almak istiyorum 2500 tl bütcem var hangi takımı önerirsiniz. alacağım sistemde mp3 müzik dinlemek için sinema izlemek için maç seyretmek için birde ps4 için kullanacağım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemsinan

Arkadaşlar selam
    Yıllarca eski tip bir amfi ile işimi görüyordum fakat geçen yıl mediamarkttan avr 265 aldım yanında da 5. Artı 1 lik ses sistemi
    Açıkçası şu anda sadece cızırtılı radyosunu dinliyorum. Dvd player ve tvyi de hdmi ile bağladım yani baya primitif düzeydeyim. Cehaletimi affedin. Sorularıma cevap arıyorum
    1. Iphone veya ipad bağlamak için en ideali nedir kullanım kılavuzunda direkt bridge ile bağlanır diyor bridge nedir ? Yoksa aux kablo mu denesem öndeki phones girişinden hoş geçenlerde onu bile beceremedim
    2. Radyolar neredeyse hepsi cızırtılı ne yapsam evim kat 3 ve açık pek trafik ya da yüksek gerilim hattı filan da yok ne bozuyor bilmiyorum tavsiyesi olan var mı
    3. Internet radyosu konusunda da cehalet kötü internet radio for dummies gibi bir şeyler yazabilecek var mıdır
    4. Bunun dışında tavsiyeleriniz. Salağa anlatır gibi -örnekse yav en rahatı git apple tv al hem herşeyi bağlarsın vs
    Ya da bir arkadaş bir konvertör önermişti ipad veya iphone için herhal ama onu da hatırlayamadım
    Kısacası akşam akşam yav şu işleri biraz düzelteyim deyip kullanım kılavuzu okumaya başladım sayfalarca burada da okudum fakat biraz kayboldum. Cevaplar için teşekkür ederim

Merhaba arkadaşım.

Bende de avr 265 ve yanında 5.1 ses sistemim mevcut.

Önce şunu belirtmeliyim ki yılmışsın, ve bu işi yapamayacağını düşünmeye başlamışsın. Hiç böyle düşüncelere kapılma. Demotive oluşun yaptığın işin doğruluk oranını da etkiliyor. Bu yüzden önce sakin ol, sonra yavaş yavaş konuları ele alalım.

soru olarak yazmamışsın ama dvd yi de tv yi de hdmi ile avr265 e bağlamamız gerekiyor. adı üstünde AVR. Audio Video Receiver. Yani hem sesi hem görüntüyü işleyebilen bi anfin var.

1. avr 265 eski bir model. Airplay vasıtasıyla ( iphone'un kablosuz bağlanma teknolojisi) bağlanmak mümkün değil. sadece kablolu bağlanabilir, bu bağlantıyı da iphone dock ile yapabilirsin.fakat bunun için harcayacağın para yerine bilgisayarını hdmi kablo ile bağlaman daha kolay ve daha düşük maliyetli olacaktır. remote play özelliği ile bilgisayarındaki itunes u iphone üzerinden kontrol edip sesi de avr265 üzerinden alabilirsin. ( aux kablo ile iphone u bağlayamazsın)

2. radyo için anten takman gerekiyor. taktın mı bilmiyorum fakat her nerede olursan ol ses duymuyorsan eğer bu radyo anteni eksikliğinden olmalı.

3.internet radyosu belki en basit olanı. ayrıntılı bi şekilde anlatmaya çalışacağım. fakat öncesinde avr 265 wireless internet desteklemediğinden, ağ kablosunun arkasından takılı olduğuna emin ol. biraz incelediğimde nerede tıkandığını söyleyecek olursan konuyla ilgili yardımcı olabilirim, çünkü internet radyosu sistemin en kolay kısmı, sadece bir kaç tuşla ses duyman gerekiyor.

4. apple tv değil belki ama bir media box ın olmasını tavsiye ederim. laptopumu sürekli kullanabilirim diyorsan ona da gerek yok. media box maliyetinden kurtulursun. ben sürekli laptopumu kullanıyorum ve rahatım sorunsuz işler devam ediyor.

• hkts 7 var mı satılık?
  • HERKESE İYİ AKŞAMLAR DİLİYORUM
    HARMAN KARDON HKTS 60 ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM.BU HOPARLÖRLER HAKKINDA DÜŞÜNCELERİNİZE VE KULLANAN ARKADAŞLAR VARSA YARDIMCI OLURSA ÇOK İYİ OLUR DENON 2310 AMFİ İLE SÜRÜCEM.SİNEMADA İYİ SES ALMAK İSTİYORUM.İLERİDE SADECE MÜZİK İÇİN STEREO BİR SİSTEM KURMAYI DÜŞÜNÜYORUM
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qedi

quote:

Orijinalden alıntı: cemsinan

Arkadaşlar selam

Merhaba arkadaşım.

Bende de avr 265 ve yanında 5.1 ses sistemim mevcut.

Önce şunu belirtmeliyim ki yılmışsın, ve bu işi yapamayacağını düşünmeye başlamışsın. Hiç böyle düşüncelere kapılma. Demotive oluşun yaptığın işin doğruluk oranını da etkiliyor. Bu yüzden önce sakin ol, sonra yavaş yavaş konuları ele alalım.

soru olarak yazmamışsın ama dvd yi de tv yi de hdmi ile avr265 e bağlamamız gerekiyor. adı üstünde AVR. Audio Video Receiver. Yani hem sesi hem görüntüyü işleyebilen bi anfin var.

1. avr 265 eski bir model. Airplay vasıtasıyla ( iphone'un kablosuz bağlanma teknolojisi) bağlanmak mümkün değil. sadece kablolu bağlanabilir, bu bağlantıyı da iphone dock ile yapabilirsin.fakat bunun için harcayacağın para yerine bilgisayarını hdmi kablo ile bağlaman daha kolay ve daha düşük maliyetli olacaktır. remote play özelliği ile bilgisayarındaki itunes u iphone üzerinden kontrol edip sesi de avr265 üzerinden alabilirsin. ( aux kablo ile iphone u bağlayamazsın)

2. radyo için anten takman gerekiyor. taktın mı bilmiyorum fakat her nerede olursan ol ses duymuyorsan eğer bu radyo anteni eksikliğinden olmalı.

3.internet radyosu belki en basit olanı. ayrıntılı bi şekilde anlatmaya çalışacağım. fakat öncesinde avr 265 wireless internet desteklemediğinden, ağ kablosunun arkasından takılı olduğuna emin ol. biraz incelediğimde nerede tıkandığını söyleyecek olursan konuyla ilgili yardımcı olabilirim, çünkü internet radyosu sistemin en kolay kısmı, sadece bir kaç tuşla ses duyman gerekiyor.

4. apple tv değil belki ama bir media box ın olmasını tavsiye ederim. laptopumu sürekli kullanabilirim diyorsan ona da gerek yok. media box maliyetinden kurtulursun. ben sürekli laptopumu kullanıyorum ve rahatım sorunsuz işler devam ediyor.

Çok ayrıntılı cevap vermişsiniz eksik olmayın. Sağolun
    Mp3 player bağlamak mümkün mü acep avr 265 e bridge olmadan sadece ipadden ses aktarmak mesela olmuyor mu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• avr165 de kulaklık girişi var mı?
  • Resimdeki kablo yardımıyla analog giriş yaparak ipad'deki yada iphone'daki ses ve video'yu analog aktarım modeliyle (kalitesi oldukça düşük olabilir, denemedim) avr265 in arkasındaki analog 1-2-3 girişlerinden herhangi birine sadece kırmızı ve beyazı bağlayarak sesi aktarıp, avr üzerinden source analog 1-2-3 ( hangisine bağladıysanız) ayarı yaptığınızda hoparlörler üzerinden bu sesleri duymanız mümkün olacaktır.. sarı olan kablo analog video aktarımı yapmakta fakat kalitesinin nasıl olacağı konusunda hiç bir fikrim bulunmamaktadır. Yine de böyle bir kablo yoluyla denemenizdense, dijital bağlantı birimi olan bir medya oynatıcı ile http://www.bhphotovideo.com/c/product/898441-REG/Netgear_ptv3000_100nas_Push2TV_Wireless_Access_Point.html, kablosuz olarak bilgisayarınızı, telefonunuzu, tabletinizi televizyonunuza bağlayabilir, aynı zamanda TV nizin SMART özelliği yoksa, bu ve bunun benzeri bir medya oynatıcı ile SMART özelliğine kavuşturabilirsiniz.

Not: Tavsiyelerim ya da bilgilerim profesyonel amaçlı olmayıp, tamamiyle kendi deneyimlerim olup, birer öneri niteliğindedir. Hiç bir şekilde ticari amacı olmayıp, yönlendirme, kesin doğru bilgi ya da profesyonel destek olarak kabul edilmemelidir. Aksi düşünülürse kesinlikle sorumluluk kabul etmediğimi ilan ederim.

• herkese selam arkadaşlar
    harman kardon hkts 60 aldım size bir sorum olacak.
    bende Pioneer sw 110 var.iki subwooferı birden nasıl bağlarım ?amfim denon 2310
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qedi

Resimdeki kablo yardımıyla analog giriş yaparak ipad'deki yada iphone'daki ses ve video'yu analog aktarım modeliyle (kalitesi oldukça düşük olabilir, denemedim) avr265 in arkasındaki analog 1-2-3 girişlerinden herhangi birine sadece kırmızı ve beyazı bağlayarak sesi aktarıp, avr üzerinden source analog 1-2-3 ( hangisine bağladıysanız) ayarı yaptığınızda hoparlörler üzerinden bu sesleri duymanız mümkün olacaktır.. sarı olan kablo analog video aktarımı yapmakta fakat kalitesinin nasıl olacağı konusunda hiç bir fikrim bulunmamaktadır. Yine de böyle bir kablo yoluyla denemenizdense, dijital bağlantı birimi olan bir medya oynatıcı ile http://www.bhphotovideo.com/c/product/898441-REG/Netgear_ptv3000_100nas_Push2TV_Wireless_Access_Point.html, kablosuz olarak bilgisayarınızı, telefonunuzu, tabletinizi televizyonunuza bağlayabilir, aynı zamanda TV nizin SMART özelliği yoksa, bu ve bunun benzeri bir medya oynatıcı ile SMART özelliğine kavuşturabilirsiniz.

Not: Tavsiyelerim ya da bilgilerim profesyonel amaçlı olmayıp, tamamiyle kendi deneyimlerim olup, birer öneri niteliğindedir. Hiç bir şekilde ticari amacı olmayıp, yönlendirme, kesin doğru bilgi ya da profesyonel destek olarak kabul edilmemelidir. Aksi düşünülürse kesinlikle sorumluluk kabul etmediğimi ilan ederim.

Tavsiyeler için çok teşekkür ederim
    Apple tv aldım çok rahat ettim açıkçası
    Mp3 player ı hala bağlayamadım gidip şık şık kablolar aldım iki kablo arkaya bir kablo da ipodun kulaklık çıkışına ne güzel taktım fakat analog seçimini bir türlü yapamadım hep hdmi arıyor sanki ben de eski moda tık tık seçimlere alışmışım çocuk gibi bütün düğmelere tek tek bastım yok olmadı bir türlü analog seçemedim
    Neyse apple tv bayağı bir sorunumu halletti
    Sizin mesajlardan sonra çok mesafe kaydettim teşekkür ederim digitürk ve media pkayer dvd player vs ler merkez olarak avr ye
    Avrden monitor outtan tvye bağlantıları kurdum çok da memnunum apple tv de diğer isteklerimi karşıladı

Size de çok teşekkür ederim daha da okuyup bakıp hallederim problemleri herhal

• 
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.