Şimdi Ara

HARMANKARDON SİNEMA VE MÜZİK SİSTEMLERİ GENEL KONU (284. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.552
Cevap
50
Favori
335.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çok film izleyen bir insan değilim,

TV hop yetersiz diye bir arayışa girdim,

Arka hoparlörden neredeyse hiç faydalanamayacağım. 40 Yılda bir DOLBY film izlerim.

ATV SHOV STAR izlemek için bu seti almak mantıklı mı ?

Yoksa git ucuz bir 2+1 sistem yada sound bar al mı dersiniz.

AVR nin yerini tutmaz ama kullanamayacağım şeyide bir hevesle almak istemiyorum.

Bana tarafsız bir yorum yaparmısınız ?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cuteftp

arkadaşlar herkese merhaba.avr265 receiverim var.digitürk kullanıyorum ve tv samsung 46f7000 model.digitürk'ü humax kutudan hdmi kablo ile avrye bağlayıp hdmi arc kanalı ile de avryi tvye hdmi kablo ile bağladım.sorunum şu ki:tv de sanki sharpness ayarı açıkmış gibi parazitlenme mevcut.avr ayarlarından netliği 0 yaptım ama hala fark ediyor.cable sat ıhdmi bypass yaptığımda görüntü düzeliyor ama bu seferde avr yi tam kullanamıyormuşum hissi veriyor.infoya bastığım zaman görüntü gidiyor,bu suretle ayar menüsü açılıyor.kontrast falan kıstım iyice netlik sıfırda 3 gündür çaresini bulamadım.bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.teşekkürler

Hdmi 2 den baglanti yap

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • to1g4 T kullanıcısına yanıt
    Optik bagla

• MEVLANA CELALETTİN kullanıcısına yanıt
    hocam link verdiğim konuda detaylı bir şekilde anlattım sorunumu. ses kartımın optik çıkışını amfiye bağladığımda kumandadan "opt" diye bir seçenek yok. diğer optiği xbox olarak bağladım mesela görüntü hdmi ses opt . kumandadan HDMI seçtiğimde ses çıkışını opt ayarladım ve sorun çözüldü. ama ses kartımdan opt çıkışını direk bağladığımda amfide bunun bir karşılığını bulamadım ??
  • to1g4 T kullanıcısına yanıt
    Optik olarak yazmaz mesela dvd diye belirtir ayni sey kulandigin alete gore veya benzer oxeliklerine gore

• Harman Kardon AVR 265 1300 tl ye alınır mı arkadaşlar yoksa daha iyi bişey önerirmisiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuujinsan -- 27 Kasım 2013; 16:56:45 >
  • turuncu55 ve okanbyt üstadlar sayesinde sorun çözülmüştür. kendilerine tekrar teşekkür ederim.
  • fuujinsan F kullanıcısına yanıt
    Cok fazla

Peki hocam eve güzel bir ses sistemi düşünüyorum ne önerebilirsiniz bütçe 1000-1400 arası?
  • Hk 158 lerde kampanya var

Peki hocam bu avr 370 nasıl bir cihaz

• rodent R kullanıcısına yanıt
    Gsyet guncel ve orta seviye bir cihaz teknikbilgilerine bakip ihtiyaciniz ve butcenize.hitap ediyor sa alınabilir

• AVR260 + HKT11 55"6500 Samsung Tv.

1.Sorunum; HDD ile tv'den film izlerken. Optik bağlantı ile AVR'den tüm sesleri alıyorum ancak konuşma sesleri Dolby Digital, Prologic formatlarında boğuk geliyor. 5CH stereo yaptığımda düzeliyor. Denemediğim kalmadı, ama bir şeyleri yanlış yapıyorum herhalde.

2.Sorunum: Eğer bu yöntemden daha kaliteli bir bağlantı yöntemi bilen varsa (ki var) lütfen yardımcı olsun. (digitürk hd rcv'da hesap ederseniz sevinirim.)

49 yaşımda bu hastalığa bulaştık artık, yapacak bi şey yok.

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
  • Avr 260 ile 265 arasındaki fark nedir ustalar?
  • Arkadaşlar lütfen yardım hkts 11 ve avr260 1500 tl değer mi ve orta seviye için yeterli olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuujinsan -- 9 Aralık 2013; 8:54:20 >
    Yeni ise normal

• mkalfa M kullanıcısına yanıt
    Konusma ve haber vs gibi programlar icin degildir stereo dediginiz gibi daha uygun

Yok hocam kullanılmış ama temiz.. Sizce alayım mı hocam?
    Alına bilir

• 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.