Şimdi Ara

HARMAN KARDON HKTS 5 Hoparlör Ses Sistemi Mediamarkt

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
5.900
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Harman kardon 7+1 amfiyle beraber 1300tl civarı olsa 3 tane bile alınırdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanan varsa yorum alabilirmiyim ? Subwoofer aktif sanırım.

JBL cinema 510 ile karşılaştırsak mesela ?
  • 1 liralık ürün ekleyip. 1000/100 indirim kodu kullanabilirsiniz arkadaşlar
  • 200w rms. çok iyi ses verir, fiyat pahalı değil gibi
  • bunu amfiye mi bağlamak gerekiyor direk tv'ye vs bağlanıyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • harman kardon için başlangıç denilebilir. Öyle büyük beklentileriniz olmasın.
    amfi ile almanız daha mantıklı olacaktır.
  • Logitech Z906 mı daha iyi bu mu?
  • bunun amfisi min. 1500 tl dir sistem olarak almak daha mantıklı görünüyor
  • 650Tl ye amfili 600watt satmaya çalışıyoruz alan yok.1000 Tl etmez bu set.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHinferno

650Tl ye amfili 600watt satmaya çalışıyoruz alan yok.1000 Tl etmez bu set.

Pioneerın AVRsi eyvallah da hocam hoparlörleri çok kötüdür.
    Harman da abartıldığı gibi olmasa da Pioneer hoparlörlerin yanında kaliteli kalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahadir_bado

Kullanan varsa yorum alabilirmiyim ? Subwoofer aktif sanırım.

Yazın Teknosa jbl cinema 510 u 259 tl ye satmıştı şaka gibi fiyat , arkadaşla en sonunda cevahir teknosada bulduk 2 tane almıştık o fiyata gayet iyi bir sistem
  • DHinferno D kullanıcısına yanıt
    Teknosadan 250 300 e alındığı biliniyorsa ondan alan çıkmıyordur :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enkog

quote:

Yazın Teknosa jbl cinema 510 u 259 tl ye satmıştı şaka gibi fiyat , arkadaşla en sonunda cevahir teknosada bulduk 2 tane almıştık o fiyata gayet iyi bir sistem

Ben de almıştım, hatta JBL'in seti seri soru gibi, yanlış hatırlamıyorsam 189 TL idi.

Bursa Zafer Plaza'dan almıştım, Yamaha RX-487 amfiye bağlı. Konumlandırmalarına çok dikkat ettim, otomatik kalibrasyon da yaptım, oldukça başarılı oldu.

HK'nın hoparlörleri bu sete göre az biraz zayıf kalıyor (yine de piyasada satılan, "paket" sinema sistemlerinden daha iyi ses vereceğine şüphe yok)

• quote:

Orijinalden alıntı: enkog

quote:

Bende almıştım bir set 299 a ama salona küçük geldi, ayrıca küçümsemeyin bass modülü gayet yeterli , sadece uydular sönük kalıyordu.

bu arada 450ye sattım seti :D

Sanırım Bose alacağız ama çok beklemek lazım düşssün diye
  • yigit_ozen kullanıcısına yanıt
    bu logitech tarzı tak çalıştır sistem değil. receiver ihtiyacın var

ben zamanında darty saolsun hkts 9 + hk bdt20 + avr 156 yı 1000 tl ye almıştım :)

tekrar uyarımı yapayım bu tarz sistemler tek tek çok pahalı oluyor .bu işi yapanlar ara sıra kampanya yapar. takip etmek lazım

mediamarkt zamanında yapıyordu şuan yapıyormu bilmiyorum.
  • ben harman kardon avr151 anfi ve hkts 5 hoparlör ile kullanmıştım. hoparlörlerin sesi kalitelidir. anfiniz var ise alınabilir. ama anfiniz yok ise media markt avr151 anfi ve hkts5 ile beraber pazarlıkla 1800 e veriyorlar.
    şimdi pioneer vsx329 anfi ve hkts16 kullanıyorum. ses evde dinlenemeyecek seviye açınca hkts5 boğulurken hkts16 net ses verdi. normal kullanımda farkı çok hissedemedim. ama ikiside pioneer ın hoparlörlerinden çoooooooooooooooook daha kalitelidirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevota -- 23 Mart 2017; 19:9:29 >
  • sevota kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba, size bir konuda danışmak istedim.

Hkts5+avr 151 2300 tl veya hkts16+avr161 4000 tl almak istiyorum.aralarında 1700 tl fark var, özellikle film izlemek için kullanacağım, arada fiyat farkına değecek bir fark var mı ? Hkts5 film konusunda beklenti karşılar mı?teşekkürler yardım için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gokayt kullanıcısına yanıt
    merhaba. ilk setim Hkts5+avr 151s di. sonra onu satıp pioneer set aldım. kağıt üstünde pioneer in üstünlüğü çokken, kesinlikle sesde harman kardon çook daha iyi. harman kardonun eksi yanı ise menüsü çok karmaşık.
    neyse baktım olacak gibi değil pioneer in hoparlörleri satıp gittim ikinci el hkts16 (750 tl ye) aldım. ses gene olmayıca 700 e de avr161 aldım. spotify kullandığım için onuda bir ay önce 800 e satıp 1000 tl ye avr161s aldım.
    şunu söyleyim normal bir evde avr151 kesinlikle yeter. menüsü, kasası herşeyi aynı. sadece bluetooth ve mikrofondan kendi kendine kalibrasyon farkı var. hoparlörde ses farkı ses yükselince çıkıyor ama çok yüksek seste. sizin aradaki farka ben seti düzdüm. 500-600 fark olsa avr161+hkts16 derim ama o farka avr151 hayli hayli yeter.
  • sevota kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler bilgilendirme için içim rahatladı, yüksek ihtimalle avr151+hkts5 paketini alacağım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.