Şimdi Ara

Harley Davidson Botlar 89,90 TL (Limango'da) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
24.364
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ts_Cihan

Sıcak gibi bence tavsiyem büyük almayın gezdiremessiniz :)

Ben bağcıklarla ugrasamam diye büyük aaldım ama bı kere ugrasıyorsun (:

ben 1 numara büyük aldım şal çorapla vs anca olur diye ağırlık konusuna gelince kilo veririz bacak kası olur işte :D :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOLDFALCON

quote:

ben 1 numara büyük aldım şal çorapla vs anca olur diye ağırlık konusuna gelince kilo veririz bacak kası olur işte :D :D

Bacak kası evet bu oluyo zayıflamıyorsun (:
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GOLDFALCON

quote:

Bacak kası evet bu oluyo zayıflamıyorsun (:

ya altı üstü staj boyunca giyicem takım elbise altına giyicek botum yoktu madem fırsat açtım tek kalan 44dü e 43giyiyorum madem oyle neden olmasın dedim kasda olur ya azcık bile kilo werdirse kardır :D :D

• Arkadaşlar 10 numara almışım botu ancak eski bir cat buldum kullandığım fakat o 9 idi .Acaba siparişi değiştirebilirmiyim .10----44 ,9----43.

43 no da ellerinde var şu an.
  • quote:

Orijinalden alıntı: froster2006

Arkadaşlar 10 numara almışım botu ancak eski bir cat buldum kullandığım fakat o 9 idi .Acaba siparişi değiştirebilirmiyim .10----44 ,9----43.

43 no da ellerinde var şu an.

Eğer limandan aldıysanız sipariş değiştirme diye birşey yok. Mesaj atıyorsunuz eskisini iptal ediyorlar yeniden sipariş veriyorsunuz.
  • Masallah 45 Numara hicbirsey kalmamis
    :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: wallace_son

quote:

Orijinalden alıntı: mkflow

Hamallık yapamam ben derseniz, Merrell Chameleon Trek Gore-Tex öneririm, 150 civarına almıştım geçen sene yeşilden, artık bot giymiyorum Ankara soğunda
     Harley Davidson Botlar 89,90 TL (Limango'da)

MERRELL BOT AYAKKABI SNOWMOTION 6 BLACK
    bende geçen kış sezonunun bitmesine yakın bu botu 160 liraya almıştım, o zamanlar yeşil kundurada 300 lira fiyatı vardı.
    kesinlikle karda kaymaz su geçirmez ve ayağınız hiç bir şekilde soğuk almaz.
    Karaköy iskelesine yakın Colombia nın mağazası var ordan aldım. Sezonun bitmesine yakın çok uygun fiyatlarda kaliteli marka botlar var.

arkadaşlar bu gore tex ürünler ortopedik açıdan nasıllar???

• Gitti botlar gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: jiraiiya

quote:

Orijinalden alıntı: wallace_son

quote:

Hamallık yapamam ben derseniz, Merrell Chameleon Trek Gore-Tex öneririm, 150 civarına almıştım geçen sene yeşilden, artık bot giymiyorum Ankara soğunda

MERRELL BOT AYAKKABI SNOWMOTION 6 BLACK
    bende geçen kış sezonunun bitmesine yakın bu botu 160 liraya almıştım, o zamanlar yeşil kundurada 300 lira fiyatı vardı.
    kesinlikle karda kaymaz su geçirmez ve ayağınız hiç bir şekilde soğuk almaz.
    Karaköy iskelesine yakın Colombia nın mağazası var ordan aldım. Sezonun bitmesine yakın çok uygun fiyatlarda kaliteli marka botlar var.

Alıntıları Göster

Gore-Tex waterproof nedir?
    Gore-Tex, santimetrekaresinde 1,4 milyar adet gözenek içeren çok ince bir kumaştır.
    Bu delikler o kadar ufaktır ki sıvı haldeki su zerreciği geçemez ama buhar molekülü rahatlıkla geçebilir.
    Gore-Tex malzemenin çalışma mantığı işte bu kadar basittir.
    Ayakkabı içi hava alır fakat su geçirmez.

Timberland, Merrell gibi firmalar bu kumaşı kullanarak ürünlerini sunarlar,
    dolayısıyla ortopedik olması firmaların ürettiği ayakkabılarla alakalıdır.

• Geçen haftasonu eşime İstanbul Forumdaki Yeşil kunduradan CAT aldım. Hem CAT hem Harley'ler indirimde idi.
    İhtiyacımız CAT gibi yarı bot türü birşeydi , biz ondan aldık.
    Harleylere bakmadık bile.
    Tavsiyem kalmışsa ki pek umutlu değilim,istanbuldaki arkadaşlar Yeşil kunduralara baksınlar...
  • 49 numarası var mı?
  • Bahsettiğin indirim bu mu

• süpürmüşler ne varsa
  • Sanki dünyada kışlık ayakkabı yokmuş gibi habire Harley, Cat, Timberland vs indirimi oluyor.. Kamyon gibi, şekilsiz şemalsiz ayakkabıları koyuyorlar. Bendede var bir tane, 10 yıldır giyiyorum eyvallah sağlam ayakkabılar ama insan giydiği şeyinde yakışmasını istiyor.

Bed Stü falanda bulamıyoruz TR'de, yokki adam gibi şık bot alalım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe SK

Sanki dünyada kışlık ayakkabı yokmuş gibi habire Harley, Cat, Timberland vs indirimi oluyor.. Kamyon gibi, şekilsiz şemalsiz ayakkabıları koyuyorlar. Bendede var bir tane, 10 yıldır giyiyorum eyvallah sağlam ayakkabılar ama insan giydiği şeyinde yakışmasını istiyor.

Arkadaşım merak edip baktım söylediğin markanın botlarına gerçekten botlarımdan soğudum, gerçekten çok güzel botları var ama amerikada bile 250 dolar civarında güzel botları Türkiye de olsa o botlara güç yetmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metiletilfenol

quote:

Sanki dünyada kışlık ayakkabı yokmuş gibi habire Harley, Cat, Timberland vs indirimi oluyor.. Kamyon gibi, şekilsiz şemalsiz ayakkabıları koyuyorlar. Bendede var bir tane, 10 yıldır giyiyorum eyvallah sağlam ayakkabılar ama insan giydiği şeyinde yakışmasını istiyor.

Arkadaşım merak edip baktım söylediğin markanın botlarına gerçekten botlarımdan soğudum, gerçekten çok güzel botları var ama amerikada bile 250 dolar civarında güzel botları Türkiye de olsa o botlara güç yetmez.

100-150 dolar arası birçok modeli var(sezon fiyatı), ki Timberland'ların Cat'lerin Amerika fiyatlarıda aşağı yukarı bu civarda yanlış bilmiyorsam. En azından arada uçurum yoktur fiyat açısından. Hiç kimsede Bed Stu'yu gördükten sonra 30-40 tl daha ucuz diye Timberland falan almaz zaten. Yeterki getirsinler buraya..

Benim anlamadığım, TR'de hiçbir firma bu tarz ayakkabılar üretmiyor. Bu konularda çok iyi, başarılı olmamıza rağmen ürettiğimiz 3-4 model ayakkabı var, tüm firmalar sanki aynı fabrikadan üretir gibi ayakkabı yapıyor.

Ben Bed Stü'nun rugan ayakkabısını indirimdeyken 60 küsür dolara almıştım, kargoyla 90 dolara gelmişti. Burda uyduruk ruganlar 100-150 tl'ye satılıyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: metiletilfenol

quote:

100-150 dolar arası birçok modeli var(sezon fiyatı), ki Timberland'ların Cat'lerin Amerika fiyatlarıda aşağı yukarı bu civarda yanlış bilmiyorsam. En azından arada uçurum yoktur fiyat açısından. Hiç kimsede Bed Stu'yu gördükten sonra 30-40 tl daha ucuz diye Timberland falan almaz zaten. Yeterki getirsinler buraya..

Benim anlamadığım, TR'de hiçbir firma bu tarz ayakkabılar üretmiyor. Bu konularda çok iyi, başarılı olmamıza rağmen ürettiğimiz 3-4 model ayakkabı var, tüm firmalar sanki aynı fabrikadan üretir gibi ayakkabı yapıyor.

Ben Bed Stü'nun rugan ayakkabısını indirimdeyken 60 küsür dolara almıştım, kargoyla 90 dolara gelmişti. Burda uyduruk ruganlar 100-150 tl'ye satılıyor.

hocam ben burdan baktım ayakkabılara gerçekten model ve renk tarzları çok iyi ama fiyatlar amerikada olmasına rağmen epey tuzlu bence türkiyeye getiriliyordur ama çok uçuk takılan yerlerde satılıyordur.

http://www.bedstu.com/mens-bedstu.html?p=2

• Evet çok pahalı ayakkabıları var ama ordada gördüğünüz gibi 100-150 dolar arasıda çok güzel modeller var. Merak edip baktım, Timberland'ın Amerika'daki satış fiyatıda 180 dolarmış. Demek istediğim, Timberland alan adam bunuda rahatlıkla alabilir.

Tabiki 300-350 dolara satılan modellerden bahsetmiyorum, onlar aşıyor bizi (:
  • quote:

Biri bütün modelleri sepete atmış

• Alıp da ayağına büyük gelen ya da küçük gelen olursa 43 veya 44 numaralı ise talibim iade etmeyin :-D
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.