Şimdi Ara

Harley Davidson Botlar 89,90 TL (Limango'da) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
24.364
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: storm

quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

Çakma neyin olmasın arkiler..?

Onu nasıl anlayacağız.

Çakmasını ne gördüm ne duydum. Her varsada kesinlikle dikiş yerlerinden vs. kendini belli eder.
  • 75TL üzeri olduğu için limango 10TL money veriyormuş moneyclub kartı olanlara... hesaba ne zaman yüklenir acaba?
  • Haber veren arkadas'a tesekkür ederim hemen kardesime kaptım birtane bende de var bu botlardan inanın 2002 de aldım ve hala giyiyorum 10 sene olmus :)) hala sapa sağlam :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaintFaithless

quote:

Orijinalden alıntı: elfen_lied

quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

Çakma neyin olmasın arkiler..?

daha önce catmi harleymi diye elime alıp incelemiştim tabi ben cat aldım ama ikiside gerçekten güzel botlar demin sitede inceledim yapısı üzerindeki demirlere kadar aynı . orginalmi değilmi bişey diyemem ama cat almasaydım alırdım , bu fiyat iyi çünki ben cat 150 tl almıstım harley 10 tl fazlaydı bu arada botlar eşşek ölüsü gibi ağır ama yıllarca dayanır

üstad cat'lerin ağırlığı nasıl? bende almayı düşünüyorum ama, rahatlığı konusunda yorumlar gayet iyi fakat ağırlığı konusunda bilgi bulamadım.

cat ağırdır hacu ben zaten zorlu ankara kosulları için aldım -15 derece ankara ona rağmen sıcak tutuyor havalar düzelsin direk adidaslarıma geçicem ama cok sağlam bir bot rahatlığıda iyi gencliğimizin botu o zaman millete vardı vay cat giyiyor felan geyik olurdu sana önerim sadece zorlu kosullarda bot giyen biriysen al yok ben yazın bile bot giyerim trekingciyim dersem hafif ve termal bot bakıcaksın onlarında fiyatı pahallıdır bu arada gitti gidiyorda dün 129 tl catler vardı orayada bakın derim

• çakması oluyor bunların. ama bunların çakma olma ihtimali zor. zaten çakmayla gerçeği çok kolay ayırdedilir. çakmanın malzemesi ince hafif. gerçeği acaip kalın ve sert inanılmaz. ben zizigodan grupfoni çekleriyle almıştım bi tane hanıma bi tane de kendime. gerçekten çok ağır bir bot ama bu kalitesini gösteriyor. içi ayağınızı giydiğinizde inanılmaz yumuşak rahat. benim aldığım şuydu 219 du çekle 119 a mal olmuştu
     Harley Davidson Botlar 89,90 TL (Limango'da)

• sadece bayan botları kalmıs . bitmiş..
  • Limango uyeligim vardi sifresini unuttum sayfasinds sifre gonderme linkide yok garip oldu
  • Hamallık yapamam ben derseniz, Merrell Chameleon Trek Gore-Tex öneririm, 150 civarına almıştım geçen sene yeşilden, artık bot giymiyorum Ankara soğunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkflow

Hamallık yapamam ben derseniz, Merrell Chameleon Trek Gore-Tex öneririm, 150 civarına almıştım geçen sene yeşilden, artık bot giymiyorum Ankara soğunda

Çok ciks bişeye benziyor. Görünüşünde bile kalite var.

• hemen hemen bütün botlar bitmiş. Kaç tane getiriyor bunlar, bir iki tane mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

Hamallık yapamam ben derseniz, Merrell Chameleon Trek Gore-Tex öneririm, 150 civarına almıştım geçen sene yeşilden, artık bot giymiyorum Ankara soğunda

Çok ciks bişeye benziyor. Görünüşünde bile kalite var.

MERRELLi zorlamadığım koşul yok oyle boyle değil bu botlar bunun bi snowmotion 8i wardır bulsam buldugum yere kapacam türkiyeye pek fazla getirilmiyor tek sıkıntısı resmş görüşmelere mulakatlara takım elbise altına giyilmesinin zor olması....hatta uymaması...

• quote:

Orijinalden alıntı: Feel_it

Haber veren arkadas'a tesekkür ederim hemen kardesime kaptım birtane bende de var bu botlardan inanın 2002 de aldım ve hala giyiyorum 10 sene olmus :)) hala sapa sağlam :D

inanırım, ben de 2001 de almıştım :) yeşil kundura dan 60 liraya almıştım, o zaman iyi paraydı tabi 60 :) istanbul da olduğum için çok fazla giydiğim söylenemez ama hala taş gibi duruyor.. bir tek bağcıkları biraz kötü olmuştu, onu değiştirmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metrikk -- 3 Şubat 2012; 12:29:15 >

• quote:

MERRELL BOT AYAKKABI SNOWMOTION 6 BLACK
    bende geçen kış sezonunun bitmesine yakın bu botu 160 liraya almıştım, o zamanlar yeşil kundurada 300 lira fiyatı vardı.
    kesinlikle karda kaymaz su geçirmez ve ayağınız hiç bir şekilde soğuk almaz.
    Karaköy iskelesine yakın Colombia nın mağazası var ordan aldım. Sezonun bitmesine yakın çok uygun fiyatlarda kaliteli marka botlar var.

• Abimden kalan 7 senelik harley bot var. Hala sapasağlam duruyor. Bot çok kaliteli ama oldukça ağır
  • harley almak isteyenler ağırlığını göz ardı etmesin. Sağlam bot ama ağırlığıda sağlam yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ariaven

hemen hemen bütün botlar bitmiş. Kaç tane getiriyor bunlar, bir iki tane mi?

normal hocam bu fiyatı gören saldırmış bitirmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: metrikk

quote:

Haber veren arkadas'a tesekkür ederim hemen kardesime kaptım birtane bende de var bu botlardan inanın 2002 de aldım ve hala giyiyorum 10 sene olmus :)) hala sapa sağlam :D

inanırım, ben de 2001 de almıştım :) yeşil kundura dan 60 liraya almıştım, o zaman iyi paraydı tabi 60 :) istanbul da olduğum için çok fazla giydiğim söylenemez ama hala taş gibi duruyor.. bir tek bağcıkları biraz kötü olmuştu, onu değiştirmiştim.

bende bu botu aldım aynısı neredeyse seninkinin ^^http://www.limango.com.tr/shop/detail/index.php?show=1022352

• Sıcak gibi bence tavsiyem büyük almayın gezdiremessiniz :)

Ben bağcıklarla ugrasamam diye büyük aaldım ama bı kere ugrasıyorsun (:
  • quote:

bende bu botu aldım aynısı neredeyse seninkinin ^^http://www.limango.com.tr/shop/detail/index.php?show=1022352

evet aynısının kahve rengi. zaten benimki de birebir bunun aynısı değil, o zaman bu yoktu. gerçi sadece kartal yok yan tarafında, tek fark o. kullanacak olan güle güle giysin :)
  • Abi barbour botlar 50 liraymış hepsi bitmiş. lan ://
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.