Şimdi Ara

Harley Davidson Botlar 89,90 TL (Limango'da)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
24.362
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Harley Davidson Botlar 89,90 TL (Limango'da)

• Bu hardley davidson botlarda kalıplar nasıl.
  • 43 numara giyiyorum. Alalı 2 ay falan oluyo nerdeyse. Özellikle büyük küçük numarasını denedim ama ne numara giyiyosanız onu alın. İlk başta biraz garip gelebiliyo ama zamanla alışıyosunuz.
  • Cevap beklerken, sepetimdeki ürün süre bitmeden uçtu nasıl oldu anlamadım. Alamadan kaçırdık.
  • Bugüne kadar iki tane kullandım. Oldukça dayanıklılar.
    Yürüme kolaylığı için daha hafifleri (farklı markalar) tercih edilebilir.
  • valla çok iyi fiyat. ama dandik modelleri koumuşlar hep. baba modeller yok. ama yine de alınabilecek bir iki model var. almayı düşünen hiç kaçırmasın bu fiyata imkanı yok bulnunmaz. buraya ilanı açıldı birazdsan tüm modeller biter benden söylemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedikeresekiz -- 3 Şubat 2012; 9:35:39 >
  • Aldık bakalım umarım memnun kalırız. İnternetten almanın bu güzel yanı var eğer beğenmezsen yada olmazsa geri göndebiliyorsun. Mağazadan alda geri gönderde görelim.
  • Biri bütün modelleri sepete atmış
  • Arkadaşlar rica etsem ben secure cod ile sipariş verdim ancak siparişlerimde bir şey görünmüyor.

yapı kredinin şifresiyle ben siparişi onayladım ancak siparişlerimde görünmüyor.İşlemi tekrarlamalımıyım.

Yardım ederseniz sevinirim.
  • limangonun herhangi bir aylık ya da yıllık ücreti var mı?
    yurt dışında bçyle bir uygulama varmış heralde
  • Aldım arkadaşlar inşallah sorun çıkmaz,haber evrene teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurkendir

limangonun herhangi bir aylık ya da yıllık ücreti var mı?
    yurt dışında bçyle bir uygulama varmış heralde

Herhangi bir ücreti yok, burada çeklerle onlara fatura kesiliyor. Ama artık eskisi gibi değil, yardımlaşma konusuna bakabilirsiniz.
  • Çakma neyin olmasın arkiler..?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

Çakma neyin olmasın arkiler..?

Onu nasıl anlayacağız.
  • Valla paylaşım için teşekkür. Fakat yetişemedim benim modeller gitmiş uçmuşş
  • quote:

daha önce catmi harleymi diye elime alıp incelemiştim tabi ben cat aldım ama ikiside gerçekten güzel botlar demin sitede inceledim yapısı üzerindeki demirlere kadar aynı . orginalmi değilmi bişey diyemem ama cat almasaydım alırdım , bu fiyat iyi çünki ben cat 150 tl almıstım harley 10 tl fazlaydı bu arada botlar eşşek ölüsü gibi ağır ama yıllarca dayanır

• botlar agir gibi yorar insani
  • quote:

Orijinalden alıntı: elfen_lied

quote:

daha önce catmi harleymi diye elime alıp incelemiştim tabi ben cat aldım ama ikiside gerçekten güzel botlar demin sitede inceledim yapısı üzerindeki demirlere kadar aynı . orginalmi değilmi bişey diyemem ama cat almasaydım alırdım , bu fiyat iyi çünki ben cat 150 tl almıstım harley 10 tl fazlaydı bu arada botlar eşşek ölüsü gibi ağır ama yıllarca dayanır

üstad cat'lerin ağırlığı nasıl? bende almayı düşünüyorum ama, rahatlığı konusunda yorumlar gayet iyi fakat ağırlığı konusunda bilgi bulamadım.

• daha öncesinde yeşil ayakkabıdan almış olduğum(kendileri tr dist.dür) harley kullanıcısı olarak gerçektende ağır diyebilirim, süet modelini kullanmama rağmen ancak aşırı şekilde dayanıklı ve sorunsuz bir kullanımı var...Benim ayak yapım biraz spor ayakkabılara alıştığı için bu bot kültürünü biraz yadırgayıp 1-2 hafta arkadan vursada sonrasında ayak işte ya hemen uyum sağlamıştı...Ek bilgi olsun diye vermek istedim..!
  • Bende bir harley kullanıcısı olarak yorum yapayım,çok kaliteli ve sağlamdır.fakat oldukça ağır sürekli yürüyüş yapacakların işine gelmez ...

Ancak 5-6 sene giyersiniz...o derece sağlamdır.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.