Şimdi Ara

Harikasın Türknet...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 8 Yıllık Türk telekom hizmetimden sonra türk.net'e geçtim. türknet'de müşteri hizmetleri kısmında sorun yaşasamda sabrettim. bana verilen ping ve hız aşağıda. Türknete VAE bağlantıyla bu hızı alıyorum ek +15tl ücret ödeyerek.eğer alt yapınızda sıkıntı yoksa hiç düşünmeden geçin. çok memnunum herkese tavsiye ederim.
    Harikasın Türknet...

• https://turknet2.speedtestcustom.com/result/a88a11b0-4503-11e9-a934-c7a043c3f2a1

Baglantı; 35/3mbps
    Hattın kaldırdığı hız; 145/45mbps

Hariqua turqnet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Anonymous

https://turknet2.speedtestcustom.com/result/a88a11b0-4503-11e9-a934-c7a043c3f2a1

Baglantı; 35/3mbps
    Hattın kaldırdığı hız; 145/45mbps

Hariqua turqnet.
    Hocam alt yapı ile alakalı muhtemelen dns tanımlayıp test yaptiniz mi

• Bu da benden olsun. Teşekkürler Türknet

Harikasın Türknet...
  • Upload hızınızı eksik vermiş harika Türknet. Arıza kaydı açarak 4 mbps e yükseltebilirsiniz.

• Merhabalar, hoş geldiniz Sizi aramızda gördüğümüze sevindik Download hızınız ışık hızı seviyelerinde, bağlantı gerçekleştirirken kemerinizi takmayı unutmayın

Not; TT 88 Mbps'lik tanımlarında upload hızı sorunları var. 88 Mbps tanımında upload hızınız 2 Mbps seviyelerinde kalıyor. İsterseniz download hızınızı 80 Mbps'e çekerek upload hızınızı 4 Mbps verebiliriz. Bana bu konu hakkında PM üzerinden ulaşırsanız size yardımcı olabilirim.

İyi kullanımlar dilerim
  • nomadio N kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, bu hızlara söylenebilecek tek bir şey var sanırım. 'Maşallah' İyi kullanımlar dilerim
  • The Anonymous T kullanıcısına yanıt
    Kapasite sorunu var muhtemelen. TurkNet'te sık görülen bir sorun ne yazık ki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Ne zaman bu problem çözülecek ayrıca 4 mbps üstü için çalışmalarınız var mı milleni'nin çalışmaları vardı en son

• 35/3

Harikasın Türknet...
  • Mr.Data M kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, ortak altyapı olan VAE santralleri içerisinden hizmet alan kullanıcılarımıza TT'nin belirlediği 4 Mbps'den yüksek upload hızları veremiyoruz. Ancak bizim kendi altyapımız olan YAPA'da zaten upload hız limitini kaldırdık. YAPA santrallerimiz içerisinde olan kullanıcılarımız ulaşabildikleri maksimum upload hzılarını kullanabiliyor.

Bahsetmiş olduğunuz diğer İSS firması bu konu içe ne yaptığı hakkında pek bilgim yok.
  • Dr.Faustus kullanıcısına yanıt
    Selamlar, size koskocaman bir 'MAŞALLAH' diyebilirim İyi kullanımlar dilerim
  • Bu da benden olsun. 2 aydır çok memnunum. Ufak tefek sorunlar oldu ama destek kaydını yazdıktan 24 saat sonra çözüldü en fazla. 88mbps alabiliyordum fakat 2upload gelince 75mbit pakete düşürdüm. Sonuç:

Harikasın Türknet...

Eğer TT tarafından 88 alındığında 4mbps upload gelmeme sorunu çözülürse yine yükselteceğim paketi 100mbps'e. Eğer bu 88mbps'e 2upload sorunu çözülürse lütfen haber verin bize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Empyyy -- 13 Mart 2019; 16:1:51 >
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Selamlar TürkNet bey.

TürkNet'e geçeli 1 ay bile olmadı, şu an 35mbps bağlantım var. Aboneliği başlatırken YAPA altyapısı sağlanacağı sözü vermişlerdi fakat henüz bir gelişme yok.

Bu konuda yardımcı olursanız harika olmanız için bütün şartlar uygun olur benim için de :)

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Selamlar, size koskocaman bir 'MAŞALLAH' diyebilirim İyi kullanımlar dilerim
    Esenlikler olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Faustus -- 14 Mart 2019; 10:29:29 >
  • Benimde şimdiye kadar aldıgım en yuksek hız

Harikasın Türknet...

buda ortalama olarka genelde aldıgım hızım

Harikasın Türknet...
  • Bu da benden gelsin. Harikasın Türknet...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.