Şimdi Ara

SATILDI-HARİCİ USB DVD RW

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 SATILDI-HARİCİ USB DVD RW
    İKİ ADET MEVCUTTUR, İKİSİ DE NOTEBOOK BİLGİSAYARLARDAN ÇIKAN DVD SÜRÜCÜLERE USB KUTU ALINARAK MONTE EDİLMİŞTİR, BİRİ IDE DVD RW, DİĞERİ SATA DVD RW, İKİ ÜRÜN DE SORUNSUZ ÇALIŞMAKTADIR, GÜÇ VE USB KABLOLARI DA GÖNDERİLECEKTİR, FOTOĞRAFLARDAKİ ÜRÜNLERDİR, İLANDAKİ FİYAT BİR ADET İÇİNDİR, LÜTFEN İNDİRİM TEKLİF ETMEYİNİZ, REFERANSLARIM MEVCUTTUR.
    SATA OLAN SATILDI
    SATILDI-HARİCİ USB DVD RW SATILDI-HARİCİ USB DVD RW SATILDI-HARİCİ USB DVD RW SATILDI-HARİCİ USB DVD RW SATILDI-HARİCİ USB DVD RW SATILDI-HARİCİ USB DVD RW SATILDI-HARİCİ USB DVD RW SATILDI-HARİCİ USB DVD RW

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 25 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Kahramanmaraş Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Sadece kutu fiyatı nedir içinde ki dvd rw lazım deil bana uyarsa fiyat alabilirmiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ynsylkn kullanıcısına yanıt
    hocam tak çıkar olacak ve dvd için de ayrı satış için uğraşmak istemiyorum, anlayışınız için teşekkür ederim

• apollo48 A kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam tavsiye edeceğiniz bir kutu varmı ayrıca tum kutularda iki usb mi var

• ynsylkn kullanıcısına yanıt
    marka olarak bildiğim ürün yok hocam, araştırmadım öyle, bir güç girişi var bir de usb girişi var

• Sadece kutu alsanızda tutar 25-30TL. Bu ürün için fiyat bedava.
  • satıldı, ilan silinebilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.