Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

harici parcalara yazdım ama cevap yok yardım plz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
149
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> İşlemci >> harici parcalara yazdım ama cevap yok yardım plz
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    951 Mesaj
    bi modemde aramam gereken özellikler nelerdir öncelikle durup duruken kopmasın birde 4 port olsun
    us robotics kablolu hangi model olabiir airties mi robotocs mi sizce hangisi

|
    |
    Eğer uygun bir şey diyorsan Airtess 110 modeli şu anda rovanşta gidiyor ben de kullanıyıorum gayet güzel ısınma diye bir problem yok daha doğrusu hiç bir problemi yok tavsiye ederim hemde tamamen türk malı yerli malı türkçe menü ve kurulum daha iyisi can sağlığı.
    Yok benim param çok diyorsan zoom markasına bir bak o daha iyi gözüküyor SAYGILAR
    |
    |
    Core i 7 3800 işlemci, 16 gb gskill 1866 mghz ram, 2* Sandisk 120GB Extreme II Raid 0 ,Powercolor Radeon R9 280X TurboDuo ekran kartı Cooler master Haff Kasa Hii Power 650 güç kaynağı. Logitech G500 mouse
  • Yüzbaşı
    951 Mesaj
    sagol tavsiyen için
    |
    |

Kardeş 5 aydır bu modemi kullanıyorum. 94 lira. 1.3Mpiksel kamera hediyeli. Bir kez olsun koptuğunu görmedim. Hem uygun fiyatlı hem hediyeli. Tavsiye ederim.
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
google reklamları
Masal
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,339
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.