Şimdi Ara

Harici HDD Biçimlendir diyor açılmıyor 430GB dosyalarım gitti :( [Önemli] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
4.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar yeni konu açmayım dedim bende bi şey sormak istiyorum . yeni sistem aldım bu akşam gelicek . daha önce raid kurulum deneyimim olmadı internette araştırıyorum tabi malum onlarca anakart olmasından dolayı farklı kurulumlar var hep . bios dan ayarı yaparım orada sıkıntı olmaz sanırım . raid i açtıkdan sonra win 7 kurulumunda driver olmadan raid i görmez deniyor kurulumlardada hep usb den filan driver seçiyorlar hdd siçimi yapılırken . bu driver ı nereden temin edebilirim ? anakar yanında filan gelirmi ? anakartı sorarsanız msi p67a-gd65
  • quote:

Orijinalden alıntı: med_cezir197

arkadaşlar yeni konu açmayım dedim bende bi şey sormak istiyorum . yeni sistem aldım bu akşam gelicek . daha önce raid kurulum deneyimim olmadı internette araştırıyorum tabi malum onlarca anakart olmasından dolayı farklı kurulumlar var hep . bios dan ayarı yaparım orada sıkıntı olmaz sanırım . raid i açtıkdan sonra win 7 kurulumunda driver olmadan raid i görmez deniyor kurulumlardada hep usb den filan driver seçiyorlar hdd siçimi yapılırken . bu driver ı nereden temin edebilirim ? anakar yanında filan gelirmi ? anakartı sorarsanız msi p67a-gd65

Anakart cd si ile birlikte raid suruculeri gelir.
  • çok saolun
  • Rica ederim. RAİD ile ilgili sorunların varsa yardımcıda olurum.

İyi günler.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.